terug bij Henny Huisman
media@we enemi 'Samenzang en groepsgevoel passen helemaal bij de achterban van de EO' S7 media
Henny Huisman, presentator van 'Korenslag
024-3650570 PZC
Zaterdag 6 december 2008
06:00 Koopjes tv 07:15
Demons to darlings
08:10 Little house on
the prairie 09:00 De Le
vende Steen Gemeen
te 09:55 Safari 10:00
Best of Homeshopping
13:00 Hart van Neder
land - Late editie 13:20
Growin' up different:
The unauthorized sto
ry of Diff'rent Strokes
14:55 Een tweede car
rière 15:25 De grote ver
bouwing 16:10 De ultie
me woond room 17:05
DeTuinruimers
IEH
07:00 Teleshop 7 07:01 07:00 Teleshop 8: Tel 07:00 The O.C 07:50 Ve- 09:05 JETIX: Kinderpro-
Best of shopping 09:00 sell 16:40 The taste of ronica Mars 08:40 Ex- gramma's, met onder
TEK TV 09:50 Car tracks life 17:10 Het consulta- treme home makeover meerPhineas&Ferb.A
10:05 Best of shopping tiebureau 17:40TV Ma- 09:30 Born2Cook 10:00 kind of magie, Monster
12:00TEKTV 13:00 Blue keiaar TekTVShop 11:00 Astro Buster Club, NKTV.To-
Murder 13:55 Enzo Fer- TV 13:05 Safari 13:10 ER tally Spies, Tofu's, Fill-
rari 16:00 Truck&Trac- 14:00 The O.C 14:50 Pe- more, Kim Possible, To-
tor pulling 16:30 RTL king Express VIP 15:55 tally Spies, Famous 5,
Snowmagazine 17:00 Ferris Bueller's day off Total drama Island, The
Gek op wielen 17:30 RTL 17:55 The Aristocats suite life of Zack and
Transportwereld Cody, Hannah Montana
Q
a
18:00 Bouwjedroom, 18:00 Wheels on 7, au- 18:40 Honey, we
realityserie toprogramma shrunk ourselves,
filmkomedie
18:00 Wegmisbrui
kers!, verkeerspro-
gramma
19:00 Lachen om home 19:00 De politie op je
video's, amuse- hielen!, serie re-
mentsprogramma portages
19:35 Law Order,
misdaadserie
19:00 Oplichters ont
maskerd, serie re
portages
20:00 Popstars: Wie 20:00 Stom, stommer, 20:00 Runaway virus,
gaan er naar de stomst!, reality- thriller
finale?, muziek- programma
programma 20:30 The patriot, avon
turenfilm
20:30 The closer, dra
maserie
20:15 Catwoman, actie
film
21:30 Groeten terug,
realityprogramma
21:45 Cry freedom,
filmdrama
21:30 Cold case, detecti-
22:30 Hart van Neder
land - Late editie,
reportages
22:50 Piets weerbe
richt, weerbericht
22:55 Shownieuws -
Late editie
22:30 Criminal intent, 22:20 Saw, horrorfilm
dramaserie
23:15 SBS 6 Sport: K-1
23:30 Zware jongens
23:25 Criminal intent,
World GP 2008
in de bajes, docu
dramaserie
Final, vechtsport
mentaire
programma
00:55 The temp
00:30
Teleshop 7
00:45
Fashion trix
00:15
For the love of a
00:30
Oplichters ont
02:35 Happy Hour
00:31
Nachtlounge
01:15
Teleshop 8
child
maskerd (h)
03:00
Sneak preview
01:16
Sneak preview
01:55
Nachtprogram
01:05
Nachtprogram
05:30
Car Tracks
02:00
KamasutraTV
mering: Relax TV
mering
05:30
Car tracks
04:00
Hart van Neder
land - Late editie/
Shownieuws (h)
02:00
Poker after dark
OQ
V0
M
M
K>
ro
to
w
n
Voor de voorselecties trok de pre
sentator met een opnameploeg
door het land om kandidaten te be
zoeken.
Huisman: „De koren willen graag
aan het programma meedoen, om
dat ze een podium zoeken om
hun prestaties te laten zien. Vaak
zijn de koren ontzettend goed,
maar als het gaat om optredens,
komen ze meestal niet verder dan
een concert in een zelf gehuurd
zaaltje of een uurtje op de brade
rie. Maar als je één of twee keer
per week serieus repeteert en sa
men iets goeds laat horen, wil je
ook wel eens op je kwaliteiten
worden beoordeeld. Bij ons krij
gen ze daarbij meteen een miljoe
nenpubliek."
Korenslag, 19.55 uur, Nederland 2
Henny Huisman presenteert de komende weken weer het succesvolle pro
gramma Korenslag. foto GPD
OVERIG!
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland de week
18:26 De wedstrijd
18:38 Regioned
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Herfstbeelden. 12:15 TV
Brussel. 12:45 De vrije markt.
13:00 Het journaal. 13:30 Het
weer. 13:35 Villa politica. 14:00
De hemel op aarde. 15:45
Sue Thomas F.B. Eye. 16:30,
17:00 The Brittas empire.
17:30 Buren. 17:55 Kijkuit!
18:00 Het journaal. 18:10
Vlaanderen vakantieland. 19:00
Het journaal. 19:30 Het weer.
19:35 Man bijt hond. 20:00
Joker- en lottotrekking. 20:10
Het leven zoals het is: De zoo.
20:40 F.C. De Kampioenen.
21:20 Het leven zoals het is:
Luchthaven. 21:50 Cranford.
22:45 Winstverdeling joker en
lotto. 22:46 KENO-uitslagen.
22:47 Euro millions-uitslagen.
22:50 Het journaal laat. 23:05
Studio 123:55 Het weer.
00:00 The eagle.
België 2
07:00 Musti. 07:10 Nouky
zijn vrienden. 07:15 Piet
Piraat. 07:25 Kabaal in de
stal. 07:35 Mickey Mouse
clubhuis. 08:00 Samson en
Gert. 08:25 Dag Sinterklaas.
08:35 Lazytown. 09:00 Mega
Mindy. 09:25 Zombie hotel.
09:50 Disney's The emperor's
new school. 10:15 Wat een
beest. 10:45 Disney's Aladdin.
11:10 Pitt &Kantrop. 11:35
New adventures of Lucky Luke.
13:29 CANVAS. 13:30 Iets met
boeken. 14:10 De keien van
de Wetstraat. 15:29 KETNET.
15:30 Samson en Gert.
15:55 Dag Sinterklaas. 16:05
Lazytown. 16:30 Disney's The
emperor's new school. 16:55
George van de jungle. 17:05
Zombie hotel. 17:30 Mega
Mindy. 17:55 Miss in de mod
der. 18:10 De week van karre-
wiet. 18:20 Miss in de modder.
18:35 Chinees voor mij. 19:05
Code Lyoko. 19:30 Animalia.
19:59 CANVAS. 20:00 Het
journaal. 20:10 Vranckx. 20:40
A touch of Frost. 22:15 Trial
and retribution: Curriculum
vitae. 23:25 Together.
RTBF1
07:20 Doorlopende herhaling.
08:45 Jardins et loisirs. 09:05
Ou est né Saint Nicolas? 10:00
En quête de sens - II était une
foi. 10:30 Opinions - Fédéra-
tion Wallonne de l'Agriculture.
11:05 Escapade gourmande.
11:30 Affaires a suivre. 11:55
Dr Quinn, femme médécin.
12:48 Air de familie. 12:50
Euro millions - uitslagen. 12:51
Weerbericht. 12:56 Questions
d'argent. 13:00 Nieuws.
13:30 Weerbericht. 13:35
Télétourisme hebdo. 14:05 La
clef des champs. 14:35,15:25
Cold squad: Brigade spéciale.
16:10 Columbo: Justice pour
la victime. 18:00 Les dessous
de Veronica. 18:23 Questions
d'argent. 18:25 Monk. 19:15
Contacts. 19:25 Weerbericht.
19:30 Nieuws. 20:05 Joker- en
lottotrekking. 20:15 Weerbe
richt. 20:20 Une brique dans
Ie ventre. 20:50 Les poissons
marteaux. 22:24 Joker- en
lottotrekking. 22:25 Questions
d'argent. 22:30 Basket 1
22:45 Studio 1 - Samedi. 23:55
Autosport: Rally. 00:20 Le 12
minutes.
RTBF2
07:05 Tekenfilms. 11:00 C'est
pas sorcier. 11:25 Auto mobile.
11:55 Minuscule. 12:00 Wal-
lons-nous. 12:55 ~a bouge.
13:10 D6bels. 14:00 Screen
agenda. 14:15 Le cheval de
Saint Nicolas. 15:50 Matière
grise. 16:45 BattlestarGalac-
tica. 17:30,18:10 Dead zone.
19:00 Smallville. 19:45 Carnets
de voyage - Islande. 20:40,
21:25 FBI: portés disparus.
22:10 Matière grise express.
22:22 D'art d'art. 22:24 KENO.
22:26 Weerbericht. 22:30 Le
12 minutes. 22:44 Lotto- en
jokeruitslagen. 22:45 Je
n'aime que toi. 00:20 Krone:
L'Autriche entre les lignes.
BBC 1
07:00 Breakfast. 11:00 Satur
day kitchen. 12:30 Indian food
made easy. 13:00 Nieuws en
weerbericht. 13:10 Football
focus. 14:00 Darts. 17:30
Final score. 18:15 Nieuws en
weerbericht. 18:30 Regionaal
nieuws en weerbericht. 18:35
Hole in the wall. 19:05 Strictly
come dancing. 20:25 Merlin.
21:10 The National Lottery
draws. 21:20 Casualty. 22:10
Outnumbered. 22:40 Nieuws
en weerbericht. 22:55 National
Lottery update. 23:00 Match of
the day. 00:20 Shanghai noon.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30
Teletubbies. 07:55 Tweenies
songtime. 08:00 Roar. 09:00
Secret show. 09:15 Sports-
round. 09:25 Bernard. 09:30
Gimme a break. 10:00 TMi.
11:30 Gina's laughing gear.
11:55 Prank patrol pocketsize.
12:00 The secret show. 12:15
The story of Tracy Beaker.
12:45 Eliot Kid. 13:00,13:20
Malcolm in the middle. 13:44
Switch. 13:45 Mission Beach
USA. 14:15 Sound. 14:45 The
surgery. 15:00 Coast. 15:10
The life and death of Colonel
Blimp. 17:50 Rio Lobo. 19:40
Porridge. 20:10Timeshift.
21:10 After Rome: Holy war
and conquest. 22:10 Have I got
a bit more news for you. 22:50
Never mind the Buzzcocks.
23:20 We are family. 00:20
Merchant of Venice.
Duitsland 1
07:35 Willi wills wissen. 08:00
Wissen macht Ah! 08:30
Die Pfefferkörner. 08:55
Tagesschau. 08:59 Sportschau
live. 09:00 Rodelen. 09:30
Skiën. 10:00 Schaatsen. 10:25
Bobsleeën. 10:45 Rodelen.
11:05 Tagesschau. 11:08 Skiën.
11:45 Biatlon. 13:20 Tages
schau. 13:23 Langlaufen. 13:40
Noordse combinatie. 14:30
Biatlon. 15:15 Noordse combi
natie. 15:40 Tagesschau. 15:43
Bobsleeën. 15:55 Schans
springen. 16:55 Langlaufen.
17:50 Tagesschau. 18:00
Sportschau. 19:55 Ziehungder
Lottozahlen. 20:00 Tagesschau.
20:15 Frag doch mal die Maus.
22:30 Tagesthemen. 22:48 Das
Wetter im Ersten. 22:50 Das
Wort zum Sonntag. 22:55 Vera
Cruz. 00:25 Tagesschau.
Duitsland 2
07:15 Tabaluga tivi. 08:00
Bibi und Tina. 08:25 12 oder
3.08:50 logo! - Nachrichten
rund um die Welt. 09:00 pur+.
09:25 Yakari. 09:50 Flipper
Lopaka. 10:35 Löwenzahn.
11:00 heute. 11:05 Unser
Lehrer Doktor Specht. 11:50
Die Küchenschlacht - der
Wochenrückblick. 13:00 heute.
13:05 ZDFwochen-journal.
14:00 Frauenarzt Dr. Markus
Merthin. 14:45 Freundefürs
Leben. 15:30 DresdnerSchnau-
zen. 16:15 Lafer!Lichter!Lecker!
17:00 heute. 17:05 Lander-
spiegel. 17:45 Menschen - das
Magazin. 18:00 hallo deutsch-
land. 18:30 Leute heute. 19:00
heute. 19:20 Weerbericht.
19:25 Hallo Robbie! 20:15 Ein
Herz für Kinder. 22:45 heute.
22:50 das aktuelle sportstudio.
00:05 heute. 00:10 The last
witness - Nurtote Zeugen
schweigen.
Discovery
07:50 Mega world: Germany.
08:15 Shocking survival videos:
Runaway truck ramp. 08:45
Built from disaster. 09:40
Deadliest catch: Seeking the
catch. 10:35 Storm chasers.
11:30 Everest: Beyond the limit
-Judgement day. 12:25 Ulti
mate survival: South Dakota.
13:20 Into the unknown with
Josh Bernstein: Elephants.
14:15 Mega world: France.
15:10 Overhaulin': CNN
hummer special. 16:05,16:35
Fifth gear. 17:05 Dirty jobs:
Mud mineral excavator. 18:00
Miami Ink: Saver v Spender.
19:00 Mythbusters: MacGyver
myths. 20:00 Prototype this:
Mind-controlled Car. 21:00,
21:30 Fifth gear. 22:00 Chop
shop. 23:00 Last man standing.
00:00 Chris Ryan's Elite Police:
Brazil.
National Geographic
07:00 Business Poland Busi
ness Russia. 07:30 Teleshop
ping. 08:00 Turning point: Dr.
jeremiah. 08:30 Joseph Prince
Ministries. 09:00 Answers with
Bayless Conley. 09:30 Tele-
shopping. 11:30 Business Po
land Business Russia. 11:58
National Geographic Channel.
11:59 National Geographic
Junior. 12:00 Let's get inventin:
ÊÊÊÈMÊiÊÊZM
Super Bowl. 12:30 The
snake wranglers: Copperhead
Cannibals. 13:00 Michaela's
wild challenge. 13:30 Animal
house. 14:00 Lost in China:
Silk road. 15:00 Lost in China:
Three Gorges dam. 16:00 Lost
in China: Ice city. 17:00 Lost
in China: Going local. 18:00
Lost in China: Kicked out of
Gansu. 19:00 Megastructures:
Building green Beijing. 20:00
Planet mechanics: Surf power.
21:00 Perfect weapon: Dressed
to kill. 22:00 Megafactories:
Apache helicopters. 23:00
I should be dead: Struck by
lightning. 00:00 Outbreak
investigation: Return of the
speckled monster.
TMF
09:00 Gamekings. 09:30,
10:00,10:30,11:00,11:30,
12:00,12:30 Wakker worden
op vakantie. 13:00 Scoots
Helmets. 13:30 Top 25.15:30
Clipkennis. 16:30 Best of Reac
tion. 17:30 Scoots Helmets.
17:45 Clipkennis. 18:00 TMF
Superchart. 20:00 TMF in de
mix. 21:00 Zaternacht. 23:00
TMF in de mix. 00:00 Clubcam
live.
MTV
08:05 Breakfast club MTV top
10.08:55 Brooke knows best.
09:25 Exiled. 09:50 Rob Big.
10:20 Pimp my ride. 10:45
Diary of N.E.R.D. 11:15 Boxed.
11:40 Hollywood Buzz. 12:10
Dismissed weekendbreak.
18:05 Luke's world. 18:35
Brooke knows best. 19:00 My
super sweet 16.19:30 Exiled.
19:55 My super sweet 16.
20:25 True life. 21:20 A shot
at love with Tila Tequila. 22:15
From G's to gents. 23:10 Luke's
world. 23:35 Scarred. 00:05
Fist of zen. 00:20 After hours.
TV 5
07:00 Télématin. 08:00
Canadees nieuws. 08:30
TiVi 5.10:30 Nos années
pension. 11:00 7 Jours sur la
planète. 11:30 Acoustic. 12:00
TV5Monde I'info. 12:05 Nec
plus ultra. 12:30 Des terres et
des hommes: Vu du del. 13:30
Belgisch nieuws. 14:00 A bon
entendeur. 14:30 La vie en
vert. 15:00 Cité guide. 15:30
Profession voyageur. 16:00
Nieuws. 16:30 Questions pour
un champion. 17:00 ARTE
reportage. 17:45 Geopolitis.
18:00 Nieuws. 18:25 Du gout
et des couleurs. 19:55 Les plus
belles Ties du littoral Franqais
- lie de Bréhat. 20:15 25ème
image. 20:30 Frans nieuws.
21:00 Divertissement. 23:00
Nieuws. 23:10 Afrikaans
nieuws. 23:20 Zwitsers nieuws.
23:55 Pékin Express.
Eurosport
07:00 Zeilen. 09:00 Autosport:
Rally. 09:30 Schansspringen.
10:30 Langlaufen. 11:45
Biatlon. 13:30 Langlaufen.
14:15 Biatlon. 16:00 Schans
springen. 17:45 Curling. 19:00,
20:30 Skiën. 22:00 Boksen.
23:30 Autosport: Rally. 00:00
Vechtsport: Fight club.
CNN
07:00 CNN today. 07:45 CNN
Marketplace Middle East.
08:00 CNN today. 08:30 World
sport. 09:00 Living golf. 09:30
Inside the Middle East. 10:00
World report. 10:30 News
special. 11:00 Larry King. 12:30
World sport. 13:00 Scream
bloody murder. 15:00 The
campaign trail. 15:30 The daily
show with Jon Stewart: Global
edition. 16:00 Your world
today. 16:30TalkAsia. 17:00 In
side Africa. 17:30 World sport.
18:00 News special. 18:30
World's untold stories. 19:00
News special. 19:30 Living
golf. 20:00 Inside the Middle
East. 20:30 International cor
respondents. 21:00 Scream
bloody murder. 23:00 World
news Europe. 23:55 leder heel
uur CNNI World News, tenzij
anders vermeld. 00:00 i Report
for CNN.