iQp JobTrack.nl Groepsleraar m/v) C LEARWATER GROUP Ervaar zelf de chemie van Clearwater Group Kleintjesmarkt maakt je groot! VERTEGEN WOORDIGER Werk mee aan het internationale succes van Royal Agio Cigars Kijk ook op PZC Zaterdag 6 december 20081 51 RES ONT Stichting Respont biedt passend onderwijs aan leerlin gen die orthopedagogische en/of orthodidactische hulp nodig hebben. In drie regio's in Zeeland: De Bevelanden/Tholen, Walcherenen en Zeeuws- Vlaanderen, brengen 4 speciale scholen voor basisonderwijs, 3 scholen voor praktijkonderwijs en 1 school voor SO/VSO ZMOK- REC Cluster 4, dat in de praktijk. Meer informatie: www.respont.nl De Sprong Evertsenlaan 84a 4335 AD Terneuzen Postbus 1099 4530 GB Terneuzen Tel: 0115 617287 Fax: 0115 620941 info@praktijkschooldesprong.nl www.praktijkschooldesprong.nl Praktijkschool De Sprong, valt onder het bestuur van Stichting Respont, biedt leerlingen met beperkte leermogelijkheden scholing op maat, zodanig dat zij na afloop van hun schoolloopbaan doorstromen naar een arbeidsplaats. De school is gehuisvest in een modern en goed geoutilleerd gebouw. Wij zoeken voor de periode 5 januari 2009 t/m 17 juli 2009 een WTF 1,000 Wij bieden: een afwisselend rooster met theorie- en praktijkvakken; ondersteuning door een ervaren collega; een school die zich volop ontwikkelt; een praktijkgerichte onderwijssituatie die de leerlingen laat toewerken naar een plaats op de arbeidsmarkt met als motto "wonen, werken, vrije tijd en burgerschap. Wij vragen een coilega die: affiniteit heeft met moeilijk lerende jongeren vap 12-18 jaar; op een flexibele en creatieve manier met moeilijk lerende jongeren kan omgaan; beschikt over relativerings- en incasseringsvermogen; enthousiast is, begrip, geduld, inzicht en uitstraling heeft; het als een uitdaging ziet een bijdrage te leveren aan de ontwikkeling van de school; mentor van een onderbouwgroep wil zijn) bij voorkeur ervaring heeft in het werken binnen praktijkonderwijs/speciaal onderwijs; een pabo-diploma heeft en interesse heeft voor praktijkvakken. Informatie: Voor meer informatie over de aangeboden betrekking kunt u terecht bij de directeur Kees Asscheman, tel. 0115-617287. Kijk voor meer informatie over De Sprong op onze website: www.praktijkschooldesprong.nl Sollicitaties met een uitgebreid CV kunt u richten aan: Praktijkschool De Sprong Evertsenlaan 84A 4535 AD Terneuzen. U kunt ook mailen naar info@praktijkschooldesprong.nl Wij zien uw reacties graag tegemoet voor maandag 15 december 2008. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op vrijdag 19 december 2008. Geen acquisitie naar a anleiding van deze advertentie. De Clearwater Group is een jonge, dynamische rederij met 7 moderne chemicaliën- tankers in de vaart.. Wij vervoeren voor vrijwel alle bekende chemieconcerns een grote verscheidenheid aan chemicaliën. Met onze schepen bedienen we hei ge hele gebied van Noord-West Europa. Wij bieden interessante en - afwisselende functies bij een groeiende rederij met een persoonlijke benadering. Wij bieden uitstekende arbeids voorwaarden volgens de bedrijfs-CAO met aantrek kelijke salarissen en een 13e maand. Daarnaast kennen wij een zeer aantrekkelijk vaar-verlofsysteem van 7 weken op en 7 weken af. Meer informatie? www.dearwatergroup.nl In 2008 is hei nieuwste schip, MT Coolwafer, in de vaart gegaan. Begin 2009 zal het zusterschip, MT Capewater, in de vaart gaan. Vanwege deze uitbreiding van de vloot zijn wij op zoek naar. Ie Stuurlieden Wij zoeken 1 e stuurlieden die ervaring hebben met het werken op een tanker. De geschikte le stuurman heefr bij voorkeur ervaring op een chemicaliëntanker, maar ook voor stuurlieden met ervaring op olie-, gas-, of pro ductentankers bieden wij mogelijkheden. Wij bieden uit stekende promotiekansen bij een groeiende rederij. Ambitieuze 2e Stuurlieden Wij zoeken ambitieuze 2e stuurlieden die opgeleid willen worden tot gespecialiseerde stuurman op chemicaliën- tankers. Ben je in bezit van een MBO of HBO maritieme opleiding, heb je enkele jaren gevaren als stuurman, ben je leergierig en zie je deze kans als een uitdaging, dan ben jij de stuurman die wij zoeken! Ervaring op een tanker is geen vereiste. Hoofd Werktuigkundigen Binnen de vloot van de Clearwater Group bestaan er, afhankelijk van de ervaring en interesse, verschillende mogelijkheden. Voor enkele schepen zijn wij op zoek naar een ervaren Hoofd werktuigkundige, die als enige machinist aan boord volledig zelfstandig zijn taken kan uitvoeren. Op de nieuwste schepen van de Clearwater Group geeft de HWTK leiding aan meerdere medewer kers in een zeer complete en moderne machinekamer. Heb je interesse in één van deze functies, dan kun je solliciteren via het sollicitatieformulier op onze site www.clearwatergroup.nl, vergeet niet uw CV mee te sturen. U kunt ook uw sollicitatiebrief en CV sturen aan: Clearwater Group, t.a.v. Leonie Waardeloo. Voor informatie over de functies of over onze rederij kunt u telefonisch contact opnemen op telefoonnummer +31 (0)786410440. 2950 AJ Alblasserdam t: +31(0)78 6410440 f: +31(0)78 6413891 gio Cigars is één van de leidende sjgarenproducenten in de wereld met sterke merken als Mehari's, Panter, Balmoral, Elegant en De Huifkar. Het 100-jarig succes van "Koninklijke" Agio Cigars is het resultaat van superieure en eigentijdse producten, adequate marketing strategieën, continue verbetering van onze producten én de inzet van al onze medewerkers. FOOD - PETROL De functie: U gaat onze sigaren promoten en verkopen binnen food - petrol, bent accountverantwoordelijk voor de klanten in de regio Zeeland/West-Brabant, pre senteert het assortiment, optimaliseert onze positie in op het verkooppunt en versterkt de relatie met onze klanten. Vanuit ons hoofdkantoor in Duizel coördineren we onze wereldwijde sales- en marketing activiteiten. Met in totaal meer dan 2.200 medewerkers worden jaarlijks zo'n 800 miljoen kwaliteitssigaren geproduceerd in Nederland, België, Sri Lanka en de Dominicaanse Republiek en verkocht in meer dan 100 landen. Eigen commerciële organisaties bevinden' zich in Neder land, België, Frankrijk, Duitsland en Italië. De Nederlandse verkooporganisatie is verantwoordelijk voor'het behoud en het uitbouwen van onze reeds sterke positie in de diverse afzetkanalen: tabaksspeciaalzaken, food petrol en horeca.- Ter versterking van ons gemotiveerde team zijn wij, voor de regio Zeeland/West-Brabant, op zoek naar een enthousiaste food - petrol vertegenwoordiger Wij vragen: Een kandidaat met een flexibele werkinstelling en een opleiding op MBO niveau. LI beschikt over een paar jaar ervaring in de verkoop van merkartikelen bij voorkeur opgedaan in de voedings- en/of genotmiddelenindustrie. U bent resultaatgericht, volhardend en contactueel sterk. Enige PC-ervaring strekt'tot aanbeveling. Wij. bieden: In deze functie heeft u de mogelijkheid om uw eigen marketingplannen daadwerkelijk in de markt te laten uitvoeren. Agio Cigars is een financieel gezond en zelf standig familiebedrijf waar men met een hoge mate van collegiale betrokken heid samenwerkt. Wij bieden uitstekende primaire en secundaire arbeids voorwaarden. Interesse? Bel voor een sollicitatieformulier of stuur uw brief met CV naar: Royal Agio Cigars, t.a.v. Johan de Kort (Manager Personeel Organisatie), Postbus 1,5520 AA Duizel. Of mail naar werving@agio.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 147