Uitvoerder 1 Hillers Maintenance Services bv JobTrack.nl ft Procesoperators echanisch Tec PHILIP MORRIS HOLLAND BV WITH US YOU CAL. 48 Zaterdag 6 december 2008 PZC Kijk ook op li In Bergen op Zoom vind je de hypermoderne fabriek van Philip Morris HollandB.V., de grootste sigarettenfabriek ter wereld buiten de Verenigde Staten. Je zou eens moeten zien hoe hier elke minuut 16.000 sigaretten van superieure kwaliteit uit onze machines komen. Een indrukwekkende plek om te werken. Klaar voor een technische baan bij een wereldbedrijf?Een loopbaan starten waarin je je blijft ontwikkelen? Samenwerken met mensen die ook gewoon plezier in hun baan zoeken, net als jij? Dan zijn wij op zoek naar jóu. Hier kan het! gens uitbreiding zoe Als Procesoperator Secondary werk jé in een hecht team met Operators en Process Technicians. Je kunt echt op elkaar bouwen. Samen zorg je dat de machines blijven draaien, voer je controles uiten verzorg je de bevoorrading. Een afwisselende job waarbij je werkt in ploegendienst. Als Procesoperator heb je bij voorkeur je opleiding Vapro A (Proces of Mechanisch) afgerond, of een opleiding in soortgelijke technische richting/zoals Motorvoertuigentechniek (op niveau 2, primair leerlingstelsel). Ais Technician werkje in een hecht team met Operators en andere Technicians. Je kunt echt op elkaar bouwen. Samen met je collega's zorg je ervoor dat ons technisch equipement in perfecte staat blijft. Dit doe je door op regelmatige basis onderhoud uitte voeren, of je onderneemt actie als er storingen optreden. Een afwisselende job, waarbij je werkt in ploegendienst. Als Mechanisch Technician beschik je minimaal over een mbo-opleiding Werktuigbouwkunde (niveau 4). Alles over werken als Procesoperator of Mechanisch Technician en over je carrière bij Philip Morris Holland B.V., vind je op onze carrièresite www.pmicareers.nl. Natuurlijk kun je ook meteen online solliciteren. Rechtstreeks solliciteren via e-mail kan ook: pminlboz. solliciteren@pmintl.com. Join us in Bergen op Zoom zet een enthousiaste club mensen, ruim 1.750 medewerkers in totaèl, zich In voor het succes van Philip Morris Holland B.V. Jij binnenkort ook?- Voor de Raad van Bestuur zoeken wij per direct een: beleidsmedewerker bestuurssecretaris 32 uur per week [deeltijd 88,89%) Locatie: Vlissingen Bedrijfsprofiel: Het ZRTI ontving in 1981 haar eerste patiënten. Begonnen als dependance van de dr. Daniel den Hoed Kliniek te Rotterdam is het nu een zelfstandige categorale zorginstelling voor hel verzorgingsgebied Zeeland en West-Brabant. Dit topklinische centrum is een regionale voorziening voor radiotherapie. Het ZRTI werkt intensief samen met de verwijzende zieken huizen in Bergen op Zoom, Goes, Terneuzen en Vlissingen. Het ZRTI stelt zich ten doel een belangrijke bijdrage te leveren aan de behandeling van patiënten met kanker, in het bij zonder door middel van radiotherapie. Het ZRTI beschikt over hoog gespecialiseerd perso neel en ultramoderne apparatuur, maar de patiënt staat altijd centraal. Functieomschrijving Je functioneert als "rechterhand' van de Raad van Bestuur (directeur) in het ontwikkelen van strategie en beleid en hel bewaken en afstemmen van besluitvormingsprocessen en de uitvoering van besluiten. Je signaleert, analyseert en inter preteert externe beleidsontwikkelingen en ontwikkelingen in wel- en regelgeving op het gebied van de radiotherapie en je vertaalt deze in deugdelijk beleid of standpunten. Daarbij speel je snel in op actualiteiten en zorg je dat anderen meegaan in de vastgestelde ambities. Je initieert en ondersteunt (verbeter)projecten. Je aandachtsgebied is breed cn omval onder andere risicomanagement. PR. communicatie en marketing. Zakelijke contacten vinden binnen de organisatie voorname lijk plaats met de Raad van Bestuur, het managementteam en de medische staf. Buiten de organisatie werkje samen met diverse instanties, waaronder de overige zelfstandige radiotherapeutische centra in Nederland. De kandidaat die wij zoeken: - heeft een afgeronde academische opleiding (bijvoorbeeld bedrijfskunde, bestuurskunde, beleid management gezond heidszorg, of communicatiewetenschappen): - heeft ruime kennis en ervaring als beleidsmedewerker en/of bestuurssecretaris in dc gezondheidszorg; - heeft kennis van hel werkveld en daaraan direct of indirect gerelateerde instanties, personen en organisaties: - kan ideeën omzetten in daadkracht; - beschikt over excellente communicatieve en schriftelijke vaardigheden en persoonlijke overtuigingskracht: - kan goed omgaan met het bestuurlijke spanningsveld en tegengestelde belangen: - heeft een flexibele instelling, een groot zelfstartend vermogen en organisatietalent. Wij bieden: Een aanstelling onder voorwaarden van de CAO Ziekenhuizen. Hel ZRTI hecht aan persoonlijke groei en biedt daarvoor diverse mogelijkheden. De organisatie kent goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een aantrekkelijke verhuiskosten- regeling. Het betreft een tijdelijke aanstelling voor de duur van één jaar, met uitzicht op een vaste aanstelling. Salariëring naar verwachting in FWG schaal 65 (maximaal 4.598,- bij een fulltime dienstverband). Het betreft echtereen nieuwe functie, die nog definitief dient te worden beschreven en gewaardeerd. Interesse? Informatie is te verkrijgen bij mevrouw drs. T. Snijders-de Vos MPA, Raad van Bestuur, telefoonnummer (0118) 42 71 49. Sollicitaties; Uw sollicitatiebrief én curriculum vitae kunt u voor 15 december 2008 richten aan Zeeuws Radio-Therapeutisch Instituut, t.a.v. mevrouw drs. T.A. Snijders-de Vos MPA, Raad van Bestuur, Postbus 380,4380 AJ Vlissingen of via hel e-mailadres van het directiesecretariaat: info@zrti.nl. Dc sollicitatiegesprekken vinden plaats op 18 en 22 december 2008. De werving voor deze vacature vindt intern als extern tegelijkertijd plaats. Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Scheepsonderhoud Hillers Maintenance Services B. V. bestaat ruim 60 jaar en maakt deel uit van een groep bedrijven die zich bezighouden met het onderhoud op zee- en binnenvaartschepen, offshore en andere drijvende objecten. Onze activiteiten bestaan uit schoonmaak- en schilderwerkzaamheden. Tevens is er binnen de groep een handelsmaatschappij in industriële schoonmaakbenodigdheden. Als vaste onderaannemer worden de werkzaamheden uitgevoerd op diverse werven in Nederland maar indien nodig wordt er ook op lokaties in de haven gewerkt. Door de grote toename van werkzaamheden in Hansweert, zijn wij op zoek naar uitbreiding van ons team. Hiervoor zoeken we op korte termijn een: en een (Meewerkend) Voorman In beide functies zult u zich bezighouden met het organiseren van de werkzaamheden waarvan de uitvoerder meer de administratieve, commerciële-eR-' overall organisatie zal doen en de (meewerkend) voorman meer de operationele organisatie op zich zal nemen en indien nodig ook mee zal werken. Beide functies zullen ook uw contactuele eigenschappen aanspreken voor zowel richting de eigen medewerkers als naar de opdrachtgevers. De communicatie zal soms in het Engels gevoerd moeten worden. Hillers Maintenance Services B.V. staat voor dynamisch werk in het scheepsonderhoud waarbij goede arbeidsvoorwaarden worden geboden. Kandidaten die' zich herkennen in het bovenomschreven profiel, nodigen wij uit om te reageren per mail of brief naar het onderstaande adres. zSind.L s IQ47 Hillers Maintenance Services B.V. Houtkopersstraat 22 3334 KD Zwijndrecht Tel:- 078 6295949 E-mail: hillers@brooms.nl Acquisities n.a.v. deze advertentie worden niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 144