BenZeker Cl Meer vacatures? Ga naar JobTrack.nl othc berekenen, vergelijken of afsluiten? cm mm Ga snel riaar BenZ@ker.nl en vul uw gegevens in 36 I Zaterdag 6 december 2008 PZC Moderne woning in Goes. Op elk gebied-het centrum van en voor Zeeland! Perceel 602 m7, inhoud 850 mJ. Deze woning heeft een extra slaapkamer met eigen badkamer op de begane grond. Totaal 5 slaapkamers en 2 badkamers. Zeer luxe Next 125 keuken, grenst direct aan de dinnerroom, de bibliotheek en de tuingerichte living. De woning en de tuin zijn onder architectuur ontworpen. Open huis donderdag 11 december van 16.00 - 20.00 uur 599.000,- k.k. Garantie voor volle tevredenheid Cees Kole Garantiemakelaars Weststraat 1, 442T AC Kapelle Telefoon: (0113) 34 26 14 NVM E-mail: info@ceeskole.nl. Internet: www.ceeskole.nl Janse de Jonge £t Van Wouwe Netwerk Notarissen VRIJWILLIGE OPENBARE VERKOOP HOFSTEDE PETERSBURG Op donderdag 11 december om 14.30 uur zal op verzoek van de heer A. Adriaanse door Janse de Jonge van Wouwe Netwerk Notarissen te Middelburg een vrijwillige openbare verkoop worden gehouden in 'De Zandput' aan Zandput 5 te Serooskerke. De navolgende registergoederen zullen ter openbare verkoop worden aangeboden: 1. de hofstede "Petersburg", bestaande uit een vrijstaande woning met traditionele landbouwschuur, bijgebouwen, erf, ondergrond en tuin, Vrouwenpolderseweg 32 te Serooskerke, kadastraal bekend gemeente Veere, sectie G, nummer 2099 gedeeltelijk, groot ong. 80.20 are; 2. een perceel landbouwgrond, gelegen aan de Vrouwenpolderseweg te Serooskerke, kadastraal bekend gemeente Veere, sectie G, nummer 2099 gedeeltelijk, groot ong. 6.00.00 ha. De registergoederen worden in één zitting geveild. Eerst de kavels 1 en 2 ieder afzonderlijk bij inzet en afslag en ver volgens de combinatie van de kavel 1en 2. bij afmijning Bezichtigingen: - dinsdag 25 november van 15-17 uur; - zaterdag 29 november van 10-12 uur; - donderdag 11 december van 13-14 uur. Van toepassing zijn de Algemene Veilingvoorwaarden Registergoed 1993. Bieders dienen zich bij de openbare verkoop te legitimeren en een verklaring van hun bankrelatie te overleggen waaruit hun financiële gegoedheid blijkt. Het is niet mogelijk vooraf een onderhands bod uit te brengen. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met Janse de Jonge Van Wouwe Notarissen, Wagenaarstraat 1 te Middelburg: Ad Lampert, telefoon: 0118-659612 e-mail: al@jmwnotarissen.com of met ZLTO Vastgoed, Cereshof 4 te Goes: Jan Pollemans, telefoon 0113-247744 e-mail jan.pollemans@zlto.nl Zie de website www.veilingbiljet.nl voor meer gegevens over dit registergoed. Daar vindt u ook uitgebreide informatie over bezich tigingen en de veilingprocedure. Op de website kunt u tot kort voor de veiling zien of de gegevens gewijzigd zijn. Op de website vindt u de veilingvoorwaarden die gelden voor het desbetreffende registergoed. U kunt deze ook inzien bij de veilingnotaris. Meijling Sarneel Unieke bouwlocatie voor 10 appartementen met merendeels uitzicht over de Oosterschelde en de jachthaven. Verkoop bii inschrijving perceel grond met opstallen met de planologische mogelijkheid voor bouw van 10 appartementen aan de Havenstraat 3 te Coliinsplaat. Notaris mr. G.L.F. Sarneel, Burgemeester Elenbaasstraat 16, 4416 AP Kruiningen (tel. 0113-382620) is voornemens om ten verzoeke van zijn opdrachtgevers, bij inschrijving te verko pen: Een perceel grond met opstallen met de planologi sche mogelijkheid voor bouw van 10 appartementen aan de Havenstraat 3 te Colijnspiaat, gemeente Noord-Beveland, kadastraal bekend gemeente Kortgene sectie H nummers 43 en 44, tezamen groot 6 aren 28 centiaren. De loodsen zijn momenteel verhuurd met een opzegtermijn van één jaar. Bijzondere voorwaarden. a. Op de verkoop en koop zijn van toepassing de Algemene Voorwaarden voor de verkoop bij openbare inschrijving van registergoederen 1996 van de Koninklijke Notariële Beroepsorganisatie. b. De'gemeente Noord-Beveland stelt dat het plan past bin nen de gemeentelijke woningbouwplanning. c. Door de koper zal met de gemeente Noord-Beveland een afzonderlijke realisatie- exploitatieovereenkomst worden gesloten, met betrekking tot herontwikkeling van dit per ceel. d. Ondertekende inschrijvingen in gesloten enveloppe met vermelding "Inschrijving perceel grond met opstallen aan de Havenstraat 3 te Colijnspiaat" dienen uiterlijk op woens dag 28 januari 2009 om 14.00 uur ten kantore van genoem de notaris ingeleverd te zijn. e. De kosten zijn voor rekening van de koper (veilingtarief). f. Betaling van de koopsom, de overdrachtsbelasting en de kosten uiterlijk 11 maart 2009. Nadere inlichtingen, informatiebulletin en de Algemene Veilingvoorwaarden zijn verkrijgbaar ten kantore van genoem de notaris. MEDEDELING: Per 1 Januari 2009 stop ik als tandarts in Heinkenszand. De tandartspraktijk zal worden overgenomen door Roland Beerens en Jeanine Beerens-Hamelink. Bedankt voor het in mij gestelde vertrouwen. Ajsa Begovic Janse de Jonge a Van Wouwe Netwerk Notarissen VRIJWILLIGE OPENBARE VERKOOP Op vrijdag 16 januari om 14.30 uur zal op verzoek van de erven van de heer K. Bosschaart door notaris Mr. A. Wooldrik van Janse de Jonge van Wouwe Netwerk Notarissen te Middelburg een-vrijwillige openbare verkoop worden gehouden in 'Ons Huis' aan de Burgemeester Adelaarstraat 26 te Meliskerke. Het navolgende registergoed zal ter openbare verkoop worden aangeboden; een perceel landbouwgrond, gelegen aan de Kluithoekweg/hoek Krommenhoekseweg te Biggekerke, kadastraal bekend gemeente Valkenisse, sectie G, nummer 1438, groot 6.20.50 ha, met 3,39 toeslagrechten met een waarde van 340,67 per toeslagrecht (waarin begrepen 128,64 voor de suiker). Het registergoed wordt in één zitting geveild bij inzet en afslag. Van toepassing zijn de Algemene Veilingvoorwaarden Registergoed 1993. Bieders dienen zich bij de openbare verkoop te legitime ren en een verklaring van hun bankrelatie te overleggen waaruit hun financiële gegoedheid blijkt. Het is niet mogelijk vooraf een onderhands bod uit te brengen. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met Janse de Jonge Van Wouwe Notarissen, Wagenaarstraat 1 te Middelburg: Ad Lampert, telefoon: 0118-659612 e-mail: al@jmwnotarissen.com Zie de website www.veilingbiljet.nl voor meer gegevens over dit registergoed. Daar vindt u ook uitgebreide infor matie over bezichtigingen en de veilingprocedure. Op de website kunt u tot kort voor de veiling zien of de gegevens gewijzigd zijn. Op de website vindt u de veilingvoorwaar den die gelden voor het desbetreffende registergoed. U kunt deze ook inzien bij de .veilingnotaris. <j5iJobTrack.nl 't Betere werk! VAN DEN BERG MERTENS NOTARISSEN Wegens een personeelsuitstapje is ons kantoor op vrijdag 12 december 2008 de gehele dag gesloten Nicuvvstraat 34, Oostburg Postbus 44, 4500 AA Oostburg Telefoon 0117-453851 - Telefax 0117-454278 E-mai 1notarissen vandenberg.mertens.knb.n 1 Op internet kunt u zelf erg veel uitzoeken en berekenen. Een verstandige voorbereiding op het afsluiten van uw hypotheek. Maar uitkomsten van online berekeningen zijn slechts indicatief. Laat een deskundige het gratis uitzoeken! Goes - Zeeland Duke Ellington 1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 130