Waterschap Dctneii Voorman scheepsreparatie Magazijn-medewerker Landmeter m/v (fulltime) ondernemersklii <Q JobTrack.nl Clustermanager 30 I Zaterdag 6 december 2008 PZC Scheepswerf de «^schroef te Sas van Gent is een internationaal opererende scheeps- reparatiewerf. Wij zijn een modem uitgeruste scheepswerf gelegen aan het kanaal van Gent naar Terneuzen. Wij houden ons, naast reparatie van schepen in binnen- en zeevaart, Wij zoeken ter versterking van ons team per direct Geeft leiding bij reparatie- en afbouwprojecten, begeleidt de keuringsprocedures van classificatiebureaus en geeft technische ondersteuning bij de uit te voeren projecten. Heeft een commercieel inzicht, is flexibel, innovatief, communicatief en een teamplayer die geen 9 tot 5 mentaliteit bezit Verantwoordelijk voor de uitgifte van materialen en gereedschappen, het goed beheren- en onderhouden van het magazijn. Heeft technische kennis een enthousiaste en flexibele werkhouding en de wil en inzet om het magazijn goed en verantwoordelijk te runnen Doorgroei tot magazijn-chef behoort tot de mogelijk heden. Heeft U interesse in één van de aangeboden functies, stuur dan uw schriftelijke reactie binnen 14 dagen naar: nieuwbouw Wervenweg 1 4551 MC Sas van Gent t.a.v. de directie of via e-mail j.roest@deschroef.com in Oost-Europa/China Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld ,vül Zeeuws - Vlaanderen Vacaturenummer 20082404 Het waterschap Zeeuws-Vlaanderen, waarvan het hoofdkantoor in Terneuzen is gevestigd, heeft een beheersgebied van ruim 73.000 hectare en een inwonertal van 107.000. Het waterschap heeft als taak de zorg voor de waterkering, het waterpeil, de kwaliteit van het oppervlaktewater en de wegen in het buitengebied. De ambtelijke organisatie is onderverdeeld in drie sectoren en een stafafdeling te weten: Waterbeheer, Waterkeringen Wegen, Middelen en de stafafdeling PIOC. De secretaris is het hoofd van de ambtelijke organisatie. De dienst telt circa 1 85 medewerk(st)ers. Voor het inmeten van de waterlopen is binnen de sector Waterkeringen en Wegen op de afdeling tekenkamer en cartografie,'op projectbasis voor een periode van 4 jaar, een vacature opengesteld voor de functie van: De functie Het zelfstandig inmeten van waterlopen en kunstwerken m.b.v. GPS Het zelfstandig inmeten van waterlopen en kunstwerken m.b.v. zelfregistrerende tachymeter Beheren van instrumenten en materieel Nieuwsgierig? Meer informatie over de functie, arbeidsvoorwaarden en hoe u kunt solliciteren, vindt u op onze website www.wszv.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Terneuzen, 6 december 2008 Waterschap Zeeuws-Vlaanderen, Postbus 88, 4530 AB terneuzen. Bezoekadres: Kennedylaan 1Terneuzen. Telefoon (0115) 641 000 - Fax (0115) 641 200 E-mail info@wszv.nl Internet www.wszv.nl De gemeente Goedereede koestert een aantal van de mooiste plekjes van Nederland. Uitgestrekte stranden en duinen, een prachtig historisch centrum in Goedereede, de haven van Stellendam: het zijn trekpleisters voor tiendui zenden recreanten per jaar. 'Meer dan mooi' is de slogan die de gemeente niet voor niets hanteert. Naast het behouden van het mooie cultuurhistorisch erfgoed speelt de gemeente in op tal van nieuwe ontwikkelingen. Groot belang wordt gehecht aan een optimaal contact tussen het plaatselijke bedrijfsleven en de gemeente. Help jij mee om dit contact te realiseren? De functie: De organisatie van de ge meente Goedereede bestaat uit twee sectoren (publiekzaken en grondgebied zaken) en een stafafdeling (bestuurs- en management ondersteuning). Als be- drijfscontactfunctionaris werk je op de cluster ruimtelijke ontwikkeling, binnen de sector grondgebiedzaken, je neemt in deze functie het voortouw in de contac ten met ondernemers in de gemeente en je bent voor hen het eerste aanspreek punt. Je onderzoekt op verschillende ma nieren wat er leeft bij ondernemers en je adviseert vervolgens hoe de gemeente hier zó goed mogelijk op in kan spelen. Je neemt deel aan diverse projecten op het gebied van economische zaken, recreatie en toerisme en je kunt daarbij ook optre den als projectleider. Ben jij op zoek naar een uitdagende functie in een dynami sche omgeving? Zoek niet langer en pak de kans die de gemeente Goedereede jou nu biedt. Jouw profiel: Je beschikt over een HBO werk- en denkniveau, gecombineerd met een pragmatische inslag. Je hebt mini maal vijfjaar ervaring in een stevige func tie, waarbij je veel contacten had met externe partijen. Je bent representatief, communicatief vaardig en je spreekt en verstaat 'de taal' van ondernemers. Je hebt een duidelijke visie en bent een op lossingsgerichte, verfrissende meeden ker van bestuur, organisatie en 3 ondernemer. Jouw openheid, proactieve houdingen enthousiasme werken moti verend en inspirerend voor alle interne en externe betrokkenen van de gemeente Goedereede. Ons aanbod: De gemeente Goedereede biedt jou een stevige baan met uitda gende aspecten in een organisatie in beweging. Je krijgt de ruimte om jezelf te ontwikkelen, maar ook de functie verder vorm en inhoud te geven. Eén salariëring in schaal 10 (max. 3800,00 bruto) en een prima pakket secundaire arbeids voorwaarden vormen de beloning voor deze functie. In bijzondere gevallen behoort een arbeidsmarkttoelage tot de mogelijkheden. Interesse? Stuur je sollicitatiebrief met uitgebreide cv voor 20 december aan staande naar het college van burgemees ter en wethouders van de gemeente Goedereede, bij voorkeur per e-mail: sol- licitatie@goedereede.nl. Het postadres: postbus 38,3253 ZG Ouddorp. De sollici tatiegesprekken zullen in januari 2009 plaatsvinden. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met Robert Jongkees, sectorhoofd grondge biedzaken (0187-497745). Voor vragen over de werving- en selectieprocedure kun je contact opnemen met Gert van Nieuwaal, beleidsmedewerker P&O (0187-497785). Algemene informatie over de gemeente Goedereede vind je ook op onze website: www.goedereede.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Kijk ook op Gemeente Goedereede zoekt: Bedrijfscontactfunctionaris met gevoel voor mensen en oog voor kansen 36 uur per week (m/v) SDW ondersteunt mensen met een handicap bij wonen, werken, leren en vrije tijd in West- Brabant SDW vindt dat mensen met een ver standelijke beperking rectvt hebben op eer* zin- volte en zichtbare plaats, midden in d© samen leving in de organisatie werken ruirw 970 me dewerkers ©n 285 vrijwilligers voor circa 1100 cüënfen SDW is specialist in kleinschaligheid, -DW zoekt een: voor het Cluster Wonen Kinderen met power en doorzettingsvermogen. Interesse: Kijk voor meer informatie op onze website www.sdwzorg.nl Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld Laan van Brabant 72 4701 BL Roosendaal Telefoon 0165 - 593000 info@sdwzorg.nl «www.sdwzorg.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 122