Als je nummer 1 bent in hypotheken, p neem je met nummer 2 geen genoegen. Banen Rabobank Roosendaal-Woensdrecht zoekt mbo en hbo talent. Health Safety coördinator Lj thermPhos Het is tijd voor de Rabobank. PZC Zaterdag 6 december 20081 29 Rabobank Roosendaal-Woensdrecht wil de besté zijn. Dat wil Prestatie, ontwikkeling en plezier zijn voor ons even belangrijk. Interesse? zeggen de meest innovatieve, klantgedreven en brede financiële Presteren is nodig om samen de doelstellingen van de bank en de Voor meer informatie over de vacatures kun je kijken op dienstverlener in het werkgebied. En dat merkje aan alles. Aan de wensen van de klant te realiseren. Persoonlijke ontwikkeling in www.rabobankgroep/werken. Direct solliciteren -kan door je winnaarsmentaliteit van alle 290 medewerkers, aan de teamspirit en kennis en gedrag is nodig om te kunnen blijven presteren. En wie sollicitatiebrief met cv te sturen naar Rabobank Roosendaal- niet in de laatste plaats aan de-successen die we delen. Het typeert plezier in zijn werk heeft, boekt betere resultaten. Voor de klant, de Woensdrecht, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 1, onze manier van werken en onze bedrijfscultuur. Maar het zijn ook bank én voor zichzelf. 4700 AA Roosendaal, aspecten die belangrijk zijn in jouw carrière. Op dit moment liggen er interessante carrièremogelijkheden www.rabobank.nl/werken Om de beste te kunnen zijn, moetje slim zijn, vakkundig en voor een natuurlijk ambitieus. Dat kunnen we niemand aanleren. Wel stimuleren we onze medewerkers in hun persoonlijke ontwikkeling. Adviseur België We hebben veel aandacht voor jou als individu. Waar ligt jouw Servicemedewerker Bankhal kracht? Hoe-kunnen we je kennis upgraden? Welke loopbaan past Manager Service Sales het best bij jou? Want om gemotiveerd te blijven en te kunnen Hoofd Financieel Advies Particulieren presteren, moetje in beweging blijven. «Hbo Trainee Rabobank Wij zoeken op korte termijn een nieuwe collega voor onderstaande functie: DE BELANGRIJKSTE UITDAGINGEN: Thermphos heeft zich tot doel gesteld om specifiek in Vlissingen een grote stap voorwaarts te zetten in het verbeteren van veiligheid en de naleving van wet- en regelgeving. Belangrijke uitdaging zal zijn voor dit traject als drijvende kracht te fungeren; Daarnaast in een internationaal groeiende organisatie ontwikkelen van het kennisnetwerk op het gebied van interne en externe veiligheid; Samen met Manager HSEQ en andere teamleiders Thermphos op gebied van Veiligheid, Gezondheid, Milieu en Kwaliteit verder te professionaliseren en op de kaart te zetten; Kenmerkend voor de functie-is dat die nog niet uitgekristalliseerd is. Van de functionaris wordt verwacht dat hij/zij in staat is de functie vorm en inhoud te geven, zowel in Vlissingen als internationaal. WAT VERWACHT THERMPHOS VAN JOU? Je leidt het veiligheidsteam, geeft richting aan persoonlijke veiligheid en arbeidshygiëne en procesveiligheid. Je beheert het veiligheidsmanagementsysteem. Je beschikt over een academisch werk- en denkniveau, een opleiding Hogere Veiligheidskunde, hebt kennis van BRZO en ruime ervaring met veiligheidsverbeteringsprogramma's in de procesindustrie. Daarnaast heb je kennis van management systemen (IS018000, NTA 8620). WAT BIEDEN WIJ JE? Een uitdagende functie in een dynamische en resultaatgerichte internationale organisatie met een goed salaris en een bijzonder aantrekkelijk pakket arbeidsvoorwaarden. Je werkt mee aan het wereldleiderschap van onze organisatie in de chemische-branche met name fosfor, fosforderivaten en fosfaten. Heb je nog vragen over deze functie dan kun je contact opnemen met Dirk den Ottelander, Manager Health, Safety, Environment Quality (tel. 0113 - 689611). NB.: een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedures. Reacties van acquisitiebureaus naar aanleiding van deze advertentie worden niet op prijs gesteld. Ben jij onze enthousiaste nieuwe collega? Dan verzoeken wij je binnen 14 dagen schriftelijk te solliciteren, onder vermelding van je motivatie. Je kunt je brief sturen aan Martien Kempees, Personnel Officer, Postbus 406, 4380 AK Vlissingen. Je kunt ook per e-mail reageren: martien.kempees@thermphos.com. Thermphos International B.V. is een moderne multinational indé fosfor- chemie. Onze producten worden toegepast als grondstof in onder meer geneesmiddelen, levensmid delen en schoonmaakmiddelen. Verder is het bedrijf wereldwijd ver- tegenwoordigd met onder andere vestigingen in Duitsland, Frankrijk, Engeland, Argentinië, China, België en de Verenigde Staten van Amerika. Wereldwijd werken pr ongeveer *150 medewerkers bij Thermphos International en haalt bet bedrijf een omzet van 550 miljoen Euro. In Vlissingen zijn ongeveer 450 mensen betrokken bij de productie, marke ting en verkoop van fosfor en daar van afgeleide producten. Voor meer informatie zie: www.thermphos.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 121