Q> JobTrack.nl GEEF JE CARRIERE EEN DRAAI STORINGSMONTEUR INPAKAFDELING Medewerker Support www.allevo.nl Collega's Kijk ook op 28 I Zaterdag 6 december 2008 PZC Lamb Weston Meijer V.O.F, is een joint-venture, ontstaan in 1994, die de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb Weston Inc. en de Nederlandse aardappelspedalist Meijer bundelt. Met ruim 1100 medewerkers is Lamb Weston Meijer een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Kruiningen, Oosterbierum, Bergen op Zoom en Wisbech (UK). Ons doel is dé leverancier te zijn van diepgevroren aardappeiproducten. Wij staan voor innovatie, zelfontwikkelde technologieën, service en kwaliteit. Ter versterking van onze Technische Dienst,, vestiging Kruiningen, die bestaat uit ruim 50 medewerkers, zijn wij op zoek naar een: Als storingsmonteur op de inpakafdeiing ben je primair verantwoordelijk voor het oplossen van storingen aan de machines van de inpakafdeiing, zodat een goede voortgang van het inpakproces gewaarborgd blijft In beginsel doe je dit zelfstandig, maar bij meer complexe storingen verricht je de werkzaamheden in samenwerking met collega's van de Technische Dienst. Tevens verricht je voorkomende controle- en preventieve onderhoudswerkzaamheden. De werkzaamheden vinden in 4-ploegendienst plaats, waarbij je een gemiddelde werkweek van 33,75 uur hebt. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat met een afgeronde MTS opleiding. Op de vakgebieden werktuig bouw en elektrotechniek heo je inmiddels ervaring opgedaan en ervaring met pneumatiek is een pré Je hebt enige jaren werkervaring in een vergelijkbare functie, waarin je kennis van storing zoeken hebt opgedaan. We vragen veel, maar we hebben dan ook veel te bieden: een zelfstandige en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf met toekomst en uiteraard hebben we een prima pakket arbeids- k voorwaarden. Als je geïnteresseerd bent kun je een sollicitatiebrief mailen naar: petraklappe@lambweston-nl.com of opsturen naar: Lamb Weston Meijer V.O.F., t a.v. afdeling Sf Human Resources, Postbus 17, 4416 ZG Kruiningen. Kijk voor het volledige productieproces en voor meer informatie over deze en andere interessante vacatures op www.iambwestonmeijer.nl Acquisitie wordt niet op pri|$ gesteld. Dé software met focus op hét installatiebedrijf Syntess Software is producent van ERP- en Mobiele software voor de installatie branche. We bieden geïntegreerde software voor kleine, middelgrote en grote installatiebedrijven in de sectoren CV. Koettechniek, Elektrotechniek. Beveiliging en Sanitair. Hierin hebben we momenteel 7o"n 3000 bedrijven als klant We integreren alle toepassingen, van artikelbeheer tot en met financiële administratie, in éép systeem. Zo onderscheiden onze producten zich door hun eenvoud, transparantie, branchegerichtheid ëo aansluiting op de praktijk. Onze doelstelling is dan ook om de hoogste mate van klanttevredenheid te behalen met de beste logistieke en administratieve software voor de Installatiebranche. Voor de afdeling Helpdesk in Zierikzee zijn wij op zoek naar: (minimaal 32 uur) Heb jij aan één woord van onze gebruikers genoeg om ze te helpen? Zowel met spoed- als structurele vragen? Dan mag jij onze kundige helpdesk van 17 man versterken. Soms zelfstandig, soms in samenwerking. Je bent enthousiast, maar brengt ook het nodige geduld op. Zodoende help je de gebruikers op creatieve, maar effectieve wijze. Duidelijk communiceren in woord en geschrift zit in je bloed. Bovendien heb je kennis en ervaring met boekhouden (minimaal PDB-niveau), pc-besturingssystemen en telefonische ondersteuning. Voor je aan de slag gaat, krijg'je een gedegen interne opleiding. En eenmaal in je functie ben je vrij om initiatieven in te brengen. Zo draag je bij aan een stimulerende werkomgeving. Herken je jezelf in dit profiel? En zie je jezelf al helemaal werken in ons enthousiaste team? Neem dan contact met ons op als eerste stap richting een plezierige, uitdagende loopbaan. Meer informatie over Syntess Software en onze vacatures vind je op www.syntess.nl. Informatie sollicitatie Voor meer informatie kun je terecht op www.allevo.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Geïnteresseerd? Richt je sollicitatie met cv aan vacature@syntess.nl of aan Syntess Software, t.a.v Niek Hesp, postbus 127, 4300 AC in Zierikzee. Meer informatie kun je opvragen bij Niek Hesp of André.IJspelder via telefoonnummer 088 - 40 80 400. Hollandiapleinl4461 GT Goes Postbus 79, 4460 AB Goes Tel. 0113 - 24 91 70 E-mail PenO@allevo.nl Met ruim 1800 collega's bieden wij zorg- en dienstverlening afgestemd op de vraag en de behoefte van de klant en streven daarbij een hoog seryice- en productniveau na. Alle inwoners van Schouwen Duiveland. Noord- en Zuid- Beveland, S t. Philipsland en Tholen kunnen gebruik maken van' ons zorg- en dienstverleningspakket. Een pakket waarin intra- en extra murale verzorging en verpleging, huishoudelijke hulp en jeugdgezond heidszorg vertegenwoordigd zijn. Daarnaast bieden wij dieetadvise- ring, uitleen van hufpartikelen en voorlichting bij ziekten. De zorg- en dienstverleningssector is een boeiende werkomgeving. Wij als organisatie voegen daar groeikansen en goede, voorwaarden aan toe voor mensen met passie voor hun vak. ten behoeve van kantoor Goes en kantoor Zierikzee Teamassistént Teamleider Bedrijfsbureau/Zorgcentrale ten behoeve van diverse zorgcentra en het verpleeghuis op Schouwen-Duiveland Eerste Veranwoordelijk Verzorgende Verzorgende niv.3 Oproepkracht Helpende en Verzorgende Verpleegkundige tbv weekend-, avond- en nachtdiensten Voor de Thuiszorg op Schouwen-Duiveland en de Bevelanden Oproepkracht Verzorgende Zelfstandige hulpen in Goes/Borsele/ Kapelle/Reimerswaal

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 120