alccco QJobTrack.nl B IJ EE IEE> Herenmode-adviseur m/v Kijk ook op PZC Zaterdag 6 december 20081 27 W European leader in In modular space Algeco is sinds 1955 dé specialist op het gebied van tijdelijke en semi-permanente huisvesting. De combinatie van flexibiliteit en kwaliteit tegen scherpe tarieven heeft ervoor gezorgd dat Algeco is uitgegroeid tot marktleider in Europa met een verhuurvloot van ruim 200.000 units. Algeco is succesvol actief in diverse segmenten zoals Bouw, Kantoren, Onderwijs, Evenementen en Industrie. Voor ons hoofdkantoor, gevestigd in Moerdijk zijn wij op zoek naar een enthousiaste "Accountmanager Onderwijs West-Nederland" De functie Rapporterend aan de salesmanager Benelux ben je verantwoordelijk voor: Het intensief en pro-actief bewerken van de onderwijsmarkt. Het realiseren van de omzetdoelstelling voor de regio West-Nederland. Het verzamelen en gestructureerd overdragen' van klantwensen aan de interne organisatie. Het onderhouden van het bestaande relatiebestand. Wie zoeken wij? Je beschikt over een afgeronde MBO opleiding en je hebt minimaal 2 jaar aantoonbare werkervaring in een soortgelijke functie en marktsegment. Je focus ligt op het Onderwijs maar affiniteit met techniek is een pré. Je bent praktisch en zelfstandig ingesteld en prospectie is je op het lijf geschreven. Je kunt uitstekend onderhandelen waarbij je denkt in oplossingen voor de klant. Kortom een uitblinker in gestructureerde marktbewerking! Wat heeft Algeco je te bieden? Naast een uitstekend salaris biedt Algeco je een riant aantal verlof- en ATV dagen en een auto van de zaak. Een boeiende functie in een informele werkomgeving binnen een financieel succesvol interna tionaal bedrijf, waarbij eigen inbreng en creativiteit zeer op prijs worden gesteld! Ben jij geïnteresseerd in deze vacature en herken je jezelf in het door ons geschetste profiel? Stuur dan binnen 14 dagen je sollici tatiebrief en curriculum vitae per email naar Noortje.Coertjens@algeco.com (Human Resources) telefoon 0168-419483. Bezoek onze website www.algeco.nl Postadres: Bouwbedrijf Rijk b.v., Postbus 390,4460 AT Goes. E-mail: info@riikbouw.nl Sitewww.riikbouw.nl Telefoon 0113-561593 rijk aan bouwmogelijkheden Bouwbedrijf Rijk b.v. is gevestigd aan de Daniëlsweg te Heinkenszand, Wij zijn actief in de woning- en utiliteitsbouw, Naast nieuwbouw vormen verbouw, renovatie en onderhoud een deel van onze activiteiten. Wij zoeken een: Werkvoorbereider Service Onderhoud Uw werkzaamheden zijn het opnemen, calculeren en begeleiden van onderhouds- en verbouwings werkzaamheden, U beschikt bij voorkeur over een opleiding op MTS-niveau en u heeft relevante werkervaring in een soortgelijke functie. U bent in staat zelfstandig te werken, u beschikt over goede communicatieve eigenschappen en een collegiale werkhouding. Bouwbedrijf Rijk biedt u goede arbeidsvoorwaarden, goede opleidingsfaciliteiten en bovenal een plezierige werkomgeving met enthousiaste collega's. Inlichtingen bij Dhr. A. Zuydweg, 0113-561593. in Agrimarkt Vlissingen en Middelharnis is plaats voor een Agrimarkt is een succesvolle, zelfstandige supermarktorgani satie in Zuidwest Nederland. Er zijn 5 Agrimarkt Supermarkten en 3 Agriland winkels voor tuin en dier. Klanten vinden er een grote keuze in levensmiddelen tegen scherpe prijzen. Vers is een belangrijk speerpunt in de Agrimarkt-formule waarin ook een breed assortiment, de laagste prijs en klantgericht heid heel belangrijk zijn. Bij Agrimarkt werken ruim 500 medewerkers. Meer informa tie over Agrimarkt vind je op www.agrimarkt.nl Agrimarkt bv is een dochter onderneming van de CZAV in. Wemeldinge. Als drogist bij Agrimarkt combineer je jouw kennis van geneesmiddelen en cosmetica met het werken aan de kassa en eventueel de servicebalie. Je bent verantwoordelijk voor de verkoop van de UAD geneesmiddelen, je adviseert waar nodig klanten en je bewaakt onze interne richtlijnen en afspraken die behoren bij de verkoop van geneesmiddelen. Na een inwerk periode zul je tévens het beheer en de verzorging van de geneesmiddelen en de cosmetica gaan uitvoeren. Je bent een enthousiaste persoonlijkheid, hebt een brede interesse, je bent flexibel en bereid om een breed pakket aan werkzaamheden op te pakken. Je bent ambitieus, nauwkeurig en hebt een gezond ver antwoordelijkheidsgevoel Vanzelfsprekend ben je klantgericht en een teamspeler. Je bent in het bezit van het diploma drogist. Interesse? Aanvullende informatie kun je vragen bij de winkelmanager, in Vlissingen Erik de Bruine tel: 0118 460806, in Middelharnis Richard Ouweneel tel: 0187 482799 Jouw sollicitatiebrief met CV kun je uiterlijk 21 december as. sturen aan Agrimarkt bv, afdeling P&O, Postbus 404, 4460 AV, Goes of mailen SUPERMARKTE VLISSINGEN - MIDDELHARNIS BIJLEVELD-mannenmode wil graag kennismaken met een ervaren Fulltime - Parttime (24uur) - Leeftijdsindicatie vanaf 24 jaar die onze filosofie begrijpt, zich thuis voelt bij onze klanten, vakkennis en persoonlijke service hoog in het vaandel heeft staan en van onze collectie houdt. die modeadviezen wil geven in een eigentijdse toonaangevende modewinkel met een uitstekende naam. die graag samenwerkt met vriendelijke vakkundige collega's in een informele sfeer die als vakman(-vrouw) gerespecteerd wordt en daarom ook uitstekende arbeidsvoorwaarden krijgt. die initiatief toont en NU pen en papier pakt om ons te schrijven dat jij de persoon bent die wij zoeken. Ook als jij denkt nog niet voldoende vakkennis of ervaring te hebben, maar jij hebt wel de ambitie om dit te leren, dan is je reactie welkom. Graag je reactie sturen voor 22.11.2008 Stuur je reactie aan: Bijleveld mannenmode Nieuwe Burg 12 4331 AH MIDDELBURG t.a.v. Robert Bijleveld mailen mag natuurlijk ook: info@bijleveld-mannenmode.nl De M van Middelburg is markant. Hij symboliseert het karakter van onze stad: monumentaal en tegelijker tijd modern. Monumentaal is de binnenstad met zijn koopmans woningen en pakhuizen, zijn gotische stadhuis en middeleeuwse abdij. Modern zijn de voorzieningen, winkels, nieuwbouw en festivals. Modern is ook de ruimte die de gemeente biedt. Ruimte voor vernieu wing en verbetering. Werken in en aan een stad die het beste uit twee werelden combineert vergt inlevingsvermogen. Wij zoeken mensen die weten wat onze inwoners en bedrijven beweegt en hier graag op inspelen. Geraakt door de M van Middelburg? Maak van onze stad jouw wereld. Wij zoeken voor de afdeling Ruimtelijk Beleid een: Stedenbouwkundige Voor 36 uur per week Functie: Ontwikkelen van beleid en adviseren op het gebied van ruimtelijke ordening en stedenbouw. Als stedenbouwkundige deelnemen aan projectgroepen en projecten leiden. Profiel: hbo-werk- en denkniveau aangevuld met relevante werkervaring. Salaris: maximaal 3.800,- bruto per maand (functieschaal 10) bij een 36-urige werkweek meteen uitloopmogelijkheid naar 4.378 ,- bruto per maand. Beleidsmedewerker economische zaken Voor 36 uur per week Functie: Beleid ontwikkelen en adviseren op het gebied van economische zaken, toerisme, recreatie en detailhandel. Fungeren als coordinator binnenstad. Profiel: hbo-werk- en denkniveau aangevuld met een economische achtergrond en relevante werkervaring. Salaris: maximaal 3.800,- bruto per maand (functieschaal 10) bij een 36-urige werkweek met een uitloopmogelijkheid naar 4.378 ,- bruto per maand. Reageer! Stuur uw sollicitatie voor maandag 22 december 2008 naar de gemeente Middelburg, t.a.v. mevrouw N.L. de Groot-Bouter, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Solliciteren per e-mail mag ook: personeelszaken@middelburg.nl. Meer informatie vindt u op www.middelburg.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 119