tiit0°k°p (Ilensenlinq.nl Colofon Familieberichten Vwr tettert Sluittijdèn overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijdèn overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige faciuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-maif pzcfamilieberichten@weoenerniauwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-^743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Dfltf üffi Op 18 december 2008 zijn onze ouders 50 jaar getrouwd. Oswald Adri de Waele-Moes Firensstraat 20 4551 GZ Sas van Gent Gelegenheid tot feliciteren: zaterdag 20 december 2008 van 17.00 tot 19.00 uur in 't Denderend Dreefke Assenedesteenweg 140 9060 Zelzate (De Katte) B Rudy, Chantal en Dylan "Door de tranen van verdriet Glanst een glimlach van herinnering Na een slopende ziekte is vredig ontslapen onze geliefde broer, zwager en oom Simon Marius Branderhorst Wolphaartsdijk: Maaike en K'o de Visser-Branderhorst Leo de Visser Montjay la Tour (Fr.):6erlinde en Jean den Hollander-de Visser Simon, Thomas Kapelle: Joleyn en Han van Noorden-de Visser Miriam, Ilse Lieve Galeano jij was onze grootste wens, we zaten op jou te wachten. Op 26 november gebeurde iets waar we nooit aan dachten. Helaas is er jou geen leven geschonken. Ons hart werd verscheurd, nog steeds met de vraag hoe is dit gebeurd. We hadden dit nooit verwacht... Lieve Galeano rust zacht. Galeano Crawford 29 november 2008 f 29 november 2008 Bemice Crawford en Michel de Vries De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden. - enige en algemene kennisgeving - Plotseling is overleden onze oom en oudoom Adriaan foppe weduwnaar van Elisabeth M. Otte Nieuwdorp, 18 december 1925 t Goes, 3 december 2008 Uit aller naam, M.G. Otte Onze dank gaat uit voor de liefdevolle verzorging in het Gasthuis te Goes. Correspondentieadres: M.G. Otte Rustenburgstraat 5 4337 VR Middelburg Onze oom is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1Aldaar is er gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 8 december a.s. van 14.00 tot 14.30 uur. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Hij was een man van weinig woorden: Het is goed zo! Heel verdrietig, maar dankbaar voor alle goede herinne ringen, geven wij u kennis, dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader en opa Izaak Cornelis Klok Dierenarts echtgenoot van Hetty Vlasblom 1-3-1922 1 3-12-2008 Hetty Klok-Vlasblom Marja en Arthur Patrick en Sandra Charisa Ingrid en Hans Kristel Rick Kelly les en Mafiët fade Milou Walinxweg,2 3235 LP Rockanje Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op zaterdag 6 december 2008 van 16.00 tot 17.00 uur aan de Walinx- weg 2 te Rockanje. De samenkomst zal gehouden worden op maandag 8 december om 14.00 uur in de aula op de nieuwe begraaf plaats aan de Dirk van Voornelaan te Rockanje, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula. Als leven lijden wordt is sterven een verlossing Dankbaar dat aan zijn lijden een einde is gekomen, maar bedroefd omdat wij hem moeten missen, berichten wij u het overlijden van mijn man, onze pa, opa en ouwe opa Adriaan Lobbezoo Krabbendijke 5 augustus 1917 t Oost-Souburg 4 december 2008 Oost-Souburg: Sjaan Lobbezoo-Weug Addie en Gerrie Weijermans-Lobbezoo Petra en Edwin Quiney, Chico Richard en Karen Malou, Tasha- Jannie Lobbezoo Tom en Lian Thomas, Minne Corrie en Leen Franke-Lobbezoo Eelco en Nathalie Mals, Leon Arno en Jacqueline Jesse, Beorn, Sanne Astrid en Erwin Cobie en John van Eenennaam-Lobbezoo Erwin en Danielle Zoë, Faye Linda en Jacco Jenz, Floor Onze danle gaat uit naar alle medewerkers van Stichting Werk voor Ouderen, locatie Nieuw Bachtenpoorte en aan de huisarts Meulmeester voor de goede zorgen. Oranjeplein 168 4388 AH Oost-Souburg De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden maandag 8 december om 11.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Zeer tot ons groot verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze fijne en zeer gewaardeerde zwager Adriaan Lobbezoo Wij wensen onze zuster en schoonzuster en haar kinderen; haar kleinkinderen en haar achterkleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van het verdriet. Oost-Souburg, 4 november 2008 Vlissingen: J.W. Weug Middelburg: G. la Rivière-Weug J. la Rivière Vlissingen: M. Weug M. Weug-Verbeek Terneuzen: N. Weug A. Weug-Broekman Neven en Nichten Verdrietig zijn wij door het overlijden van de moeder van onze teamgenoot Erwin Jo van de Sande-Bevelander Zaalvoetbalteam FC Kerkwerve Moeder zijn is alles geven, zorgen en leiden, liefde en leven. Moeder zijn is alles derven, alles.en tevreden sterven. Opgelucht en dankbaar dat haar een lang lijden bespaard is gebleven, is toch nog plotseling van ons heengegaan onze lieve zorgzame ma, schoonma, oma en overgroot- oma Catharina Maria Helena Naeije sinds 19 december 2006 weduwe van Abraham Pladdet Biervliet, 3 november 1925 f3 december 2008 Zeewolde: Daan en Jeanette Angélique Anne Sam Danielle in herinnering Dominique Schoondijke: Elly en Ben Droopy t'Serba Bal ou Correspondentieadres: A.van Ostadestraat 20 4507 BW Schoondijke De afscheidsplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op dinsdag 9 december om 10.00 uur in het crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Voorafgaand aan de plechtigheid is er gelegenheid om afscheid te nemen van onze ma van 9.30 -10.00 uur. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de crema tieplechtigheid. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij nu Marie is overleden, wij zullen haar hartelijkheid en vriendschap missen. Vrijwilligers bloedbank en kruissoos (TlensenUnq.nl opzegaienst Mm indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 72