kun je in Kamuli vergeten Leefbaar Reimerswaal wil steun voor kerk ■H www.zeepoort.nl/pzc Rolluiken Zonwering DVZ Zonwering Danszoldertje in Goes uitgebrand 'De Piraat' Wel kopen, nog niet bouwen OPdorPp Sluis mikt op 'toerist van de toekomst' BPZC Vrijdag 5 december 2008 23 £gi Straatbeeld in Kamuli Town: open riolen, geiten die grasduinen in het op straat gegooide afval. foto's Cock van den Wijngaard Kompleet geleverd en gemonteerd Ruime korting voor doe-het-zelvers Hoofdstraat 51 Kruiningen Telefoon (0113)21 16 45 GOES - De Goese dansschool Jan vier heeft het druk met het inpas sen van de danslessen in de grote zaal aan het Jacob Valckeplein. Het zoldertje aan het Groene Weidje, waar een deel van de lessen gege ven wordt, brandde in de nacht van woensdag op donderdag hele maal uit. Pas gisterochtend ontdek ten voorbijgangers rook uit een ventilatiekoker, maar toen was het hele interieur al weggesmeuld. De boel kon betrekkelijk snel worden geblust. Hoe groot de schade is, moet nog blijken. Janvier herstelt die zo snel mogelijk. door Luc Oggel KRABBENDIJKE - Burgemeester en wethouders van Reimerswaal moe ten de hervormde gemeente in Krabbendijke tegemoetkomen in de kosten voor restauratie van de kerktoren. De fractie van Leefbaar Reimerswaal heeft daarvoor een motie opgesteld. De kerktoren liep 2 juni dit jaar for se schade op na een blikseminslag. De verzekering vergoedt die blik semschade weliswaar, maar bij na dere inspectie van de toren kwa men rrög meer mankementen aan het licht die dringend moeten wor den hersteld. De 41.000 euro die daarmee is gemoeid, heeft het kerkbestuur niet in kas. - gewoon gezellig - STRANDPAVILJOEN Geopend: vrijdag - zaterdag - zondag Duinweg Oostkapelle NIEUW- EN SINT JOOSLAND - Eerst oude bedrijventerreinen opknap pen, alle nog beschikbare bedrijfs ruimte op heel Walcheren benut ten en dan pas nieuwe bedrijfs- grond aanleggen. Dat is de volgor de die gedeputeerde Harry van Waveren voorstaat. Hij vindt het geen probleem dat Middelburg al vast grond koopt om over enkele jaren aan de Nièuwlandse kant van de A58 een nieuw bedrijven- terreintje aan té leggen. De provin cie wil voorkomen dat aan weers zijden van de snelweg bedrijven het zicht op het land ontnemen. \/'a tt p' Volle 0°£S - MIDDELBUV-G Boterletters 'S' of 'M' NIEUWVLIET - Sluis kan binnen drie jaar de 'toerist van de toe komst' ontvangen. In elk geval in nieuwe, van alle gemakken voor ziene vakantiewoningen in een hoogwaardig recreatiepark in de Baanstpolder aan de kust bij Nieuwvliet-Bad. Wethouder Maria le Roy en be- drijfshoofd gebiedsontwikkeling Klaas Bruin Slot van Ballast Ne- dam ondertekenden gistermiddag een intentieovereenkomst voor het ontwikkelen van een recreatie park met 165 woningen. Met dit va kantiepark maakt Sluis een 'kwali teitsslag' als toeristische gemeente, benadrukte de wethouder. Fractievoorzitter Marien Weststra- te van Leefbaar Reimerswaal kaart te de situatie begin vorige maand al aan tijdens de raadsvergadering en ook de hervormde gemeente zelfheeft inmiddels bij het college aangeklopt. Volgens Leefbaar Reimerswaal is er als gevolg van de blikseminslag sprake van hoge, onvoorziene extra kosten. De partij roept het college van burgemeester en wet houders in de motie op een een malige bijdrage van 20.500 euro te verstrekken en dat de hervormde gemeente wordt aangeboden een zelfde bedrag renteloos te lenen met een looptijd van maximaal tien jaar. Wij verzorgen uw bruiloft, receptie, personeelsfeest, cursus of vergadering "Amicitia" Schimmelpenninckstraat 14 4481 AH Kloetinge tel. (0113)21 65 65 b.g.g. (0113)21 10 38 email info@amicitia-kloetinge.nl www.amicitia-kioetinge.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 71