Omdat wij u op handen dragen... met zorgvoor Als u zorg nodig heeft, wilt u zekerheid dat u in goede handen bent. Wij, specialisten van de Oosterscheldeziekenhuizen en Ziekenhuis Walcheren, willen dat samen met onze collega's nu én in de toekomst blijven garanderen. Om die reden is een andere.taakverdeling van de ziekenhuizen in Goes en op Walcheren nodig. Voor 85% van de zorg, uw poliklinische bezoeken, gaat er niets veranderen. De veranderingen gaan over opnames en operaties. Met onze plannen willen we meer en betere zorg aanbieden. U kunt bijvoorbeeld specialistische behandelingen ook in onze ziekenhuizen krijgen in plaats van buiten de provincie. En we willen de wachtlijsten verminderen, zodat u sneller geholpen wordt. U zult zien aan de onderstaande voorbeelden dat we u nu en in de toekomst op handen blijven dragen. Richard Bieekers, 37-jaar uit Koudekerke Richard heeft in zijn woonplaats een ernstig verkeersongeval met de motor gehad. Hij heeft meerdere breuken en een open borstkas. NU: De traumahelikopter komt met een spoedarts uit Rotterdam. Deze arts stabiliseert Richard zodat hij met een ambulance vervoerd kan worden naar het Erasmus Medisch Centrum in Rotterdam. Onderweg wordt, voor zover dat kan, de medische behandeling gestart. Richard komt in Rotterdam na een spoedoperatie op de intensive care terecht en verblijft daar drie weken. IN DE TOEKOMST: De traumahelikopter komt met een spoedarts uit Rotterdam. Deze arts stabiliseert Richard zodat hij met een ambulance vervoerd kan worden naar het traumacentrum in het ziekenhuis in Goes. Onderweg wordt, voor zover dat kan, de medische behandeling gestart. Richard komt in Goes na een spoedoperatie op de intensive care (level twee) terecht en verblijft daar drie weken. Kim den Ouden, 20 jaar uit Oost-Souburg Kim is op zaterdagmiddag 16:00 uur door een glazen deur gevallen en heeft een hevig bloedende snijwond. NU: Kim gaat naar de Eerste Hulp van Ziekenhuis Walcheren. Ze wordt hier geholpen door de poortarts. De snijwond wordt gehecht. IN DE TOEKOMST: Kim gaat naar de Eerste Hulp van Ziekenhuis Walcheren. Ze wordt hier geholpen door de specialist van de spoedeisende eerste hulp. De snijwond wordt gehecht. Meneer Pluigers, 74-jaar uit Zierikzee Meneer Pluigers is door de huisarts doorgestuurd naar de specialist. Pluigers heeft een versieten knie. NU: Bij een polikliniekbezoek aan de specialist in het Oosterschelde- ziekenhuis in Zierikzee stelt de specialist een knieoperatie voor. Meneer Pluigers krijgt deze operatie in het ziekenhuis in Goes. Na vijf dagen verpleging in Goes mag meneer naar huis. Na twee weken volgt er een controlebezoek aan de polikliniek in Zierikzee. IN DE TOEKOMST: Meneer Pluigers bezoekt de polikliniek in het Oosterscheldeziekenhuis Zierikzee. Voor de operatie kan hij terecht in het nieuwe ziekenhuis op Walcheren. Na vijf dagen verpleging in dit ziekenhuis tnag meneer naar huis. Er volgt na twee weken een controlebezoek aan de polikliniek in Zierikzee. Wilt u meer voorbeëjden lezen of meer weten over de plannen van Oostersbheldeziekenhuizen en Ziekenhuis Walcheren? Kijk dari pp www.soz.nl of www.zwv.nl. Namens de medische staven van Oosterscheldeziekenhuizen en Ziekenhuis Walcheren, Ronald van den Haak voorzitter gezamenlijk stafbestuur chirurg Ziekenhuis Walcheren Jan Doelman vice-voorzitter gezamenlijk stafbestuur neuroloog Oosterscheldeziekenhuizen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 46