kuk ook op 0 (Tlens0niin .nl Colofon Familieberichten Jyblfeiiffi 24 Donderdag 4 december 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzclamife&e^ tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09 00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl mms 1958 2008 Vandaag 4 december vieren wij dat onze ouders en grootouders Jam Boei je en Nel Boeije-Goossen vijftig jaar zijn getrouwd. Wi i zijn God dankbaar dat Hij hen al deze jaren nabij is geweest. JanenAndréa Jan-Niek en Marsha, Christian Sjaak en Karin Sabina en Jeroen, Marco en Lindy, Wouter en Anika, Stefan en Leonie Wim en Bea Ardjan, Sander, Jeanine Wij vieren dit feest in familiekring. Tuinstraat 43 4571 EX Axel De Heer is mijn herder, mij zal niets ontbreken. Plotseling is overleden onze lieve oom, oud- oom en zwager Pieter Jan Dierx in de leeftijd van 71 jaar. Barbara Dierx Isabelle Bep Dierx-de Koning Middelburg, 3 december 2008 Correspondentieadres: B. Dierx-de Koning Esdoornlaan 19 4334 CC Middelburg Op zaterdag 6 december zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel- burg om 10.00 uur. Als leven lijden wordt, is steiven een verlossing. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, stellen wij u in kennis dat is over leden onze zus, schoonzus en tante Jannetje van Leeuwaarden-Meerman weduwe van Machiel van Leeuwaarden in de leeftijd van 87 jaar. uit aller naam A. Franzen-Meennan Onze hartelijke dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum Weijevliet voor de goede zorgen. Zorgcentrum "Weijevliet", 3 december 2008 Correspondentieadres Westerzicht 80 4385 AN Vlissingen Onze zus is overgebracht naar het uitvaartcentrum H. lobse, Bachweg 2 te Middelburg alwaar geen bezoek. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 8 december om 13.30 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Atijd fier en rech tgestaan kom t er eens een wind die sterker is dan de halm. "Ik ben zo moe, ik kan nie t meer Met deze woorden is, toch nog plotseling mijn lieve man, onze vader, grootvader en overgrootvader (opi) van ons heengegaan J an Kasse echtgenoot van Catharina Maas Vrouwenpolder, 8-6-1926 t Middelburg, 02-12-2008 Middelburg: Cathrien Kasse-Maas Vlissingen: Maaike en Adam Jessica en Jeroen Justin, Stijn Jan Luuk en Kelly Emiiy en Martijn Heinkenszand: Ciska Marco en Maithe Dennis en Rianne Mike Carine Curagao: Arjen en Rosemarie Sheiby Duncan Henry Dunantlaan 226 4334 BJ Middelburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 8 december om 12.00 uur in de Morgenster, Adr. Lauwereyszstraat 6 te Middelburg. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 11.15 tot 11.45 uur in de kerk. De begrafenis zal om 13.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Liever geen bezoek aan huis. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. v Lieve Opa v We hebben een hele fijne tijd met je gehad. We zullen je erg missen en je blijft voor alti id in ons hart Lieve Opa, we houden heel erg van jou. Veel liefs en kusjes, Marco Maithe Dennis, Rianne Mike Car ine Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze broer, zwager en oom Jan Kasse echtgenoot van Catrien Maas Lenie Slinger-Kasse David en Lenie Kasse Rie Bass ie-Kasse Simon en Berta Kasse Mattie en Ko v.d. Bosse Johan enlna Kasse Tinie Goed hart-Kasse Neven en Nichten 2 December 2008 Verdrietig delen wij u mede dat uit onze familiekring is weggenomen, onze geliefde zwager en oom Jan Kasse echtgenoot van Catharina Maas Middelburg: P. Maas G. Maas-Meulmeester Bolsward: F. de Vries-Maas A.J.L. de Vriest Neven en nichten Joh. 11:25 Wie in Mij gelooft, zal leven ook al is hij gestorven. Intens verdrietig om wat niet meer is En nooit meer zal zijn Dankbaar voor wat was En altijd zal blijven! Verdrietig geven wij u kennis dat op 73-jarige leeftijd uit onze familiekring is weggenomen,onze lieve zwager en oom Johan Bogert Han Echtgenoot van Mies Bogert-Steketee Falmouth (G.B): Kathleen Ban-aclough en Ron Kirby Bruinisse: Sjaak en Riet Steketee-de Later Middelharnis: Han en Nelly Steketee-Leydens Goes: Maddy en |aap v.d. Welle-Steketee Neven en nichten Bruinisse, 3 december 2008 Na een lange, oneerlijke strijd is veel te jong overleden onze medewerkster Marie van Waardenberg Marie werkte al ruim 30 jaar bij Dethon. In al deze jaren hebben we haar gekend als een hartelijke sociale vrouw. Ze genoot volop van het leven en zette zich daarnaast ook vol energie in voor Dethon en voor haar collega's. Wij verliezen met Marie een gewaardeerde medewerkster, die we nooit zullen vergeten. Haar familie en vrienden wensen we veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur, directie en medewerkers Dethon Bedroefd zijn we om het overlijden van. onze dierbare collega Marie van Waardenberg We verliezen in haar een zeer gewaardeerde en enthou siaste collega, die erg betrokken was bij alles en iedereen in en rondom Dethon. Voor haar werk heeft ze zich voor de volle 100 ingezet zolang ze kon, ook tijdens haar ziekte. We hebben veel bewondering voor de moedige manier waarop ze haar ziekte heeft gedragen. We zullen haar enorm missen en nooit vergeten. Namens de collega's van de administratie van Dethon Terneuzen Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het over lijden van ons oud-ondernemingsraadslid Marie van Waardenberg Wij herinneren haar als een karakteristiek en betrokken OR-lid, die zich volledig inzette voor de belangen van haar collega's en het bedrijf. namens de ondernemingsraad van Dethon: A.C. Basting, voorzitter G. Woittiez, secretaris Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare hei'innering aan haar leven en oprecht dankbaar voor alles wat ze voor ons heeft gedaan, hebben wij toch nog onverwachts afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Jo van de Sande-Bevelander sinds 27 februari 1983 weduwe van Engel van de Sande 12 oktober 1939 t 3 december 2008 Zierikzee, Han van de Sande Jozé van de Sande-Vis Michelle Kerkwerve, Eric van de Sande Nelleke van de Sande-van de Panne Christa jaimie Kerkwerve, Anita van Leenen-van de Sande Adrie van Leenen Jordy Zierikzee, Erwin van de Sande Correspondentieadres: Familie van de Sande Kokmeeuwstraat 27 4301 WP Zierikzee Zaterdag 6 december is er een samenkomst in het "Kerkerf" aan de Ring te Kei-kwerve, aanvang 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Kerkwerve, omstreeks 11.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het "Kerkerf'. Aan de hemel staat een ster Dat is oma, heel hoog en ver We zouden wel willen kijken waar zij nu is Vragen hoe het gaat en zeggen dat je er niet meer bent, is voor ons een groot gemis Al was het maar voor even, even kijken hoe oma leeft Even de groetjes doen en zeggen hoeveel men om haar geeft Dan denken we maar aan eerder, hoe leuk het is geweest Ook als is oma niet meer hier, onze oma leeft voort, willen we laten weten aan een ieder die dit leest Dag lieve oma Sandje, dag lieve oma stad. Michelle Christa Jordy Jaimie Zierikzee, 3 december 2008 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Jo van de Sande-Bevelander Bram, Jenny, Rieken Mare Bevelander Kerkwerve, 3 december 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 52