opzegaienst De Uitvaart Informatie Hulplijn 26 I Donderdag 4 december 2008 PZC (I fllensenlinq.nl "boorde tranen van verdriet Glanst een glimlach van herinnering Na een slopende ziekte is vredig ontslapen onze geliefde broer, zwager en oom Simon Marius Branderhorst Wolphaartsdijk: Maaike en Ko de Visser Leo de Visser Montjay la Tour (Fr.): Gerlinde en Jean den Hollander-de Visser Simon, Thomas Kapelle: Joleyn en Han van Noorden-de Visser Miriam, Ilse Tot ons groot verdriet is uit onze familiekring weg genomen onze geliefde zwager en oom Simon Marius Branderhorst echtgenoot van J. J. Wisse Rijnsburg: J.I. Wisse J.M. Wisse-Hollestelle Colijnsplaat: L.L. Wisse L.L. Wisse-Marcusse Kamperland: J.W. Wisse T.J.W. Wisse-Wisse Kamperland: P. Wisse M.H. J. van Stel Kamperland: J.H. Uijl A.N. Uijl-Wisse Neven en nichten Rectificatie Wanneer je verdriet hebt Blik dan diep in je hart En ontdek dat je verdriet hebt Om datgene wat je vreugde schonk Kahlil Gibran Tot ons verdriet is overleden mijn lieve schat, onze pap Wim Swint in de leeftijd van 60 jaar. Anneke Swint-Dijkers Mireille Brinkhuis-S wint Martijn Brinkhuis Onze dank gaat uit naar de "meisjesvan de dagbehandeling, afdeling E, dr. De Vosendr. Doelman van het Oosterschelde Ziekenhuis voor de liefdevolle verzorging en verpleging. Prinses Christinastraat 18 4455 BD Nieuwdorp De crematieplechtigheid heeft plaatsgevonden met diegenen waarvan hij hield. Wij zijn ontroerd door het overlijden van de echtgenoot van onze collega Anneke, Wim Swint Wij wensen Anneke en de kinderen veel sterkte toe. Namens alle medewerkers van Stichting AZZ Hein Abbing, Raad van Bestuur Na een liefdevolle verzorging in 't Gasthuis te Middelburg is overleden Wilhelmina Adriana de Leeuw-Melse weduwe van Pieter Adriaan de Leeuw 10 maart 1950 Vlissingen t 5 december 2008 Middelburg ex.test. Sauer Oonk notarissen Badhuisstraat 181,4382 AM Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 8 december om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Verdrietig delen wij u mede dat geheel onverwachts is over leden onze zwager en oom Leo Koeman Wij wensen Ria, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Wemeldinge: Jopie Lindenbergh-Stevense Schore: Kees en Francien Stevense Middelburg: Ineke Stevense-Boon Vlissingen: Dingenis en Martie Stevense Driewegen: Kees en Truida Pieterse Neven en Nichten Diep bedroefd, maar dankbaar voor het vele goede en de liefde die wij van hem mochten ontvangen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze bijzondere vader en opa Pieter Johannes Eversdijk Piet Aarden burg, 21 februari 1924 t Vlissingen, 29 november 2008 Bram en Lia Eversdijk-van der Doe Myra en Roel Emma, Myrthe Vera en Ronald Tenna Eversdijk Correspondentieadres: A.I. Eversdijk Van Kleffenslaan 153 4334 HE Middelburg Naar wens van de overledene heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden. Mijn genade is u genoeg. 2 Cor. 729a In vertrouwen op haar Heiland is van ons heengegaan onze lieve moeder en oma Wietske Haitsma Weduwe van Govert van Dijk Harlingen, 17 januari 1923 Goes, 2 december 2008 Bruinisse: Minke Boot-van Dijk Dirk Peter Boot Barld Wietske Veere: Magda Sinke-van Dijk Jan Sinke Wieteke en Lucien Wim en Diana Bob Hugo en Leonie Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Minke Boot PrinsesWilhelminalaan9,4311 BN Bruinisse Gelegenheid tot condoleren op maandag 8 december van 10.45 tot 11.30 uur in de Maranathakerk, Bergweg 43 Ate Goes. De dienst van Woord en Gebed zal aanvangen om 11.45 uur aldaar. Aansluitend zal de teraardebestelling plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes. Enige en Algemene kennisgeving Als leven lijden wordt is sterven een verlossing. Verdrietig, maar vol bewondering hoe zij met haar ziek-zijn is omgegaan, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Maria Pieternella Margaretha Kloet-Janse echtgenote van jan Kloet 2 februari 1926 f 2 december 2008 's-Heer Arendskerke: J. Kloet 's-Heer Arendskerke: Thijs en Elly Lewedorp: Mascha 's-Heer Arendskerke: Mariolein Spoorstraat 38 4458 AX 's-Heer Arendskerke De begrafenis zal, op haar uitdrukkelijk verzoek, in besloten kring plaats vinden. Condoleance alleen schriftelijk en geen bezoek aan huis. Düniws: uiging Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze tante Mina van der Huil e zeggen wij u hartelijk dank. Piet en Conny van der Hulle December 2008 - Donkere weg 14 4317 AN Noordgouwe (Hensenlinq.nl Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Telefoon: 0800-44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu db

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 28