Met openstaande rekeningen is niemand gebaat VenhorstTS i Ondernemer I Lochten bel nu; 0118 - 434 88 «infotorial VENHORST LOCHTEN GERECHTSDEURWAARDERS/INCASSO: Nieuwsgierig naar de mogelijkheden in de Ondernemer? Bel voor een afspraak! 3 Venhorst Lochten Gerechtsdeurwaarders/Incasso uit Goes en Schoon- dijke is gespecialiseerd in het verlenen van professionele, juridische dienstverlening met een persoonlijke benadering. trekken, blijft de schade vaak beperkt. Het kan ook voorkomen dat onze klant en zijn debiteur uitsluitend via ons met el kaar spreken, ook dan streven wij naar de voor alle partijen beste oplossing van het conflict." Lia Venhorst en Ineke Lochten werken al ruim tien jaar samen. Hun gemeenschap pelijke streven heeft per 1 april 2006 gere sulteerd in de oprichting van het succes volle gerechtsdeurwaarders/incassokan toor Venhorst Lochten. Wijngaardstraat 41Postbus 165, 4460 AD Goes T 0113 27 33 44 F0113 2733 45 E info@venhorstlochten.nl I www.venhorstlochten.nl Buys Ballotstraat 8-207,4507 DA Schoonduke Gerechtsdeurwaarders I Incasso T0117401589 F0113273345 Gerechtsdeurwaarders Lia Venhorst-van Gastel en Ineke Lochten streven naar een correcte afhandeling van elke zaak. Min stens evenveel aandacht besteden zij aan het voorkomen van herhaling. Vanuit hun grote betrokkenheid bij klanten en hun debiteuren denken zij graag in een vroegtijdig stadium mee naar het vinden van oplossingen voor de lange termijn. Met openstaande rekeningen is immers geen enkele partij gebaat. Divers maatwerk "Wij zijn een zelfstandig kantoor zonder enig samenwerkingsverband, maar met een uitgebreid lokaal, regionaal, landelijk en internationaal netwerk. Onze dienst verlening is zeer divers. De benadering van onze klanten is altijd persoonlijk in de ruimste zin van het woord. Dat levert een positieve wissel werking op, wat door onze klanten wordt gewaardeerd", licht Lia Venhorst toe. "Op het gebied van ambtelijke dienstver lening reiken wij dagvaardingen uit, bete kenen wij onder meer vonnissen en uit het buitenland afkomstige stukken, leg gen beslagen op (on)roerende zaken, voe ren ontruimingen uit en stellen proces sen-verbaal van constatering op. Verder verzorgen wij (regionaal, nationaal en in ternationaal) incasso, creditmanagement, juridisch advies, schuldbewaking, debi teurenbeheer en voeren wij gerechtelijke procedures. Ons ambtelijk werkgebied is Zeeland, West-Brabant en Goeree-Overflakkee. Voor ambtelijke werkzaamheden buiten dit gebied werken wij samen met goede lokale collega's." Doelgroep "Onze doelgroep bestaat voor het over grote deel uit MKB-bedrijven. Bij hen is de klap het hardst als facturen onbetaald blijven", vervolgt Ineke Lochten. "Ech ter, veelal staan vorderingen niet op zich. Daarom proberen wij er altijd achter te komen, waar de schoen wringt. Produc ten kunnen bijvoorbeeld niet goed zijn Ineke Lochten (1) en Lia Venhorst-van Gastel. geleverd, of de debiteur beschikt niet over Samen met hem en zijn debiteur probe de middelen om zijn factuur te voldoen. ren wij tot een oplossing te komen. Bij Zodra wij de kern van het probleem ken- een rechtsgang is immers geen enkele par- nen, bespreken wij dat met onze klant, tij gebaat. Door ons snel bij de zaak te be- De Ondernemer loopt voorop waar het gaat om actuele en kwalitatief hoogwaardige businessinformatie in uw regio! Adverteren of uw eigen bedrijfsnieuws ventileren in de Ondernemer is dan ook dé manier om potentiële klanten, relaties en..de consument in de regio te bereiken en te informeren over uw bedrijf, de activiteiten en waar u voor staat.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 90