w iïlensgnlinpl DüokiMu&mp éés/ l opzegdienst EBBBS De Uitvaart Informatie Hulplijn 26 I Woensdag3 december 2008 PZC kijk ook op Als je moeder sterft En je vader reeds jaren geleden Hoop dan dat je hun liefde erft Want "kind zijn is nu verleden Verdrietig omdat zij niet meer bij ons is, maar ook terug- kijkend op zoveel fijne herinneringen geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Maatje Hirdes-Kaas weduwe van Willem Lodewijk Hirdes in de leeftijd van 84 jaar. Meerkerk: Marian en Nico Willem Thomas Marije Breda: Carla Ludo Leda Heinkenszand: Diana en Rinus Joost Niek 2 december 2008 "Fonteyne", Heinkenszand Corresponden t iead res Valeriaanstraat 3,4451 LJ Heinkenszand Onze moeder en oma is opgebaard in haar huis in de "Fonteyne", Hoefbladstraat 31 te Heinkenszand. Wanneer u nog persoonlijk afscheid van haar wilt nemen bent u daar van harte welkom op donderdag 4 december van 19.00 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst zal gehouden worden op vrijdag 5 december om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op het r.-k. kerkhof achter de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in Eethuis 't Hoekje, Dorpsstraat 115 te Heinkenszand. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot op het laatste moment betrokken. Rinus Kurvink Vrijwilliger in hart en nieren Cliënten, vrijwilligers en medewerkers van Ter Valcke zullen hem heel erg missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, klein- en achter kleinkinderen veel sterkte om dit plotselinge verlies te verwerken. Namens directie en medewerkers Ter Valcke, centrum voor zorg en reactivering in Goes Rien Heijboer, directeur Peet Kruidenier, locatiemanager Goes, 3 december 2008 Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van kracht. Zo ben je langzaam moegestreden uit ons midden weggegleden. En na een moeilijke strijd uit je lijden bevrijd. Verdrietig omdat we haar moeten missen, maar vol bewondering voor de wijze waarop zij haar steeds achter uitgaande gezondheid heeft weten te dragen, hebben wij afscheid moeten nemen van Kathalijntje den Dekker weduwe van Geeraard Jannes Pleijte in de leeftijd van 93 jaar. Jan Pleijte (in herinnering) AardenburgS. Marteijn-Lamméns OostburgLien Dhont-Koole CadzandAnnie en Jaap Visser-de Maillie Sluis, 1 december 2008 Corresponden tieadres Prins Willem Alexanderstraat 21 4506 AM Cadzand Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging in Rozenoord De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 5 december om 15.30 uur in crematorium Temeuzen, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van de heer M.M. Kurvink De heer Kurvink was een zeer betrokken voorzitter van de bewonerscommissie van Nassauhof en heeft zich jarenlang actief ingezet als vrijwilliger. Hij zal zeer gemist worden. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen sterkte en kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Directie, medewerkers en bewoners van Zorggroep Ter Weel Wanneer je verdriet hebt Blik dan diep in je hart En ontdek dat je verdriet hebt Om datgene wat je vreugde schonk Ka lilil Gibran Tot ons verdriet is overleden mijn lieve schat, onze pap Wim Swint in de leeftijd van 60 jaar. Anneke Swint-Dijkers Mireille Swint-Brinkhuis Martijn Brinkhuis Onze dank gaat uit naar de "meisjes" van de dagbehandeling, afdeling E, dr. De Vos en dr. Doelman van het Oosterschelde Ziekenhuis voor de liefdevolle verzorging en verpleging. Prinses Christinastraat 18 4455 BD Nieuwdorp De crematieplechtigheid heeft plaatsgevonden met diegenen waarvan hij hield. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze vriend en buurman Wim Swint Wij wensen Anneke en familie veel sterkte toe. Koos Dinetta Gert-Jan Natasja Ard Sofie Piet Danielle Frans Corrie Hans Mariska Gerco Jarina Frans-Jan Sc Linda en de buurtkinderen Prinses Christinastraat, 27 november 2008 Ons bereikte het droevige bericht van overlijden van ons gewaardeerd lid Wim Swint Wij wensen Anneke, Mireille, Martijn en verdere familie veel sterkte toe. Stichting Dorpsraad Nieuwdorp Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze zwager en oom ir. C. de Kuijper Kees echtgenoot van Nel de Kuijper-Paauwe Woerden, 30 november 2008 Middelburg, familie Paauwe Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje. En alle beetjes die je stierf, 'tis vreemd maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan. Je zegt ik ben wat moe. Maar op een keer, dan ben je aan je laatste beetje toe. Diepbedroefd, maar in alle rust hebben wij afscheid moeten nemen van onze lievp dappere Marie Maria Louise van Waardenberg in de leeftijd 51 jaar. Terneuzen: Corrie en Piet (in herinnering) Petra Dordrecht: Constant en Antje Terneuzen: Bertus Sas van Gent: Jan en Orwine Middelburg: Mia en Herman Terneuzen: Kees Oostburg: Peteren Christine Neven en nichten 1 december 2008 Correspondentieadres: Arsenaalstraat 39 4531 CZ Terneuzen Op vrijdag 5 december om 13.30 uur komen wij samen om Marie te gedenken in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Onze speciale dank gaat uit naar oncoloog dr. van Reisen, huisarts Maenhout, personeel van Stichting Thuiszorg, het verplegend personeel van Ziekenhuis 'De Honte', afd. B2, en aan de medewerkers van het Hospice te Terneuzen voorde liefdevolle verzorging en begeleiding. f)j- In plaats van bloemen graag een gift f) s aan het KWF kankerfonds (Giro 26000) éÜF Het deed ons goed dat u in de droeve dagen na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Levina de Pree-Lepoeter Fina er blijk van hebt gegeven aan ons te willen denken en met ons mee te leven. Hiervoor betuigen wij u onze welgemeende dank. Arnhem: Gerard (in herinnering) en Gerda Kruiningen: Ko en Jo Klein- en achterkleinkinderen. Yerseke, december 2008. Voor een ERZORGING Peter Butler ijhe begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl dlensenlinq.nl tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor i een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1 000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. i V Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 60