Familieberichten Colofon Familieberichten -<«— ÜVBf leder) 24 I Woensdag 3 december 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-imail pzcfami!iebërichfen@wegenernieuwsmedia.nl 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl BBH De directie en het personeel van Graanhandel LUTEIJN-BUIJZE B.V. melden u met diepe droefheid het overlijden van de heer Adhémar Braet Echtgenoot van mevrouw Marie Josephe de Vos Geboren te Sint-Laureins op 16 mei 1926 Overleden te Gent op 27 november 2008 Met allen die hem genegen waren willen wij samen afscheid nemen tijdens een gebedsdienst in de H. Laurentiuskerk te Sint-Laureins, op VRIJDAG 5 DECEMBER 2008 om 10 uur. Rouwadres: 9980 Sint-Laureins, Dorpsstraat 161 (België) Begrafenisond. BUYSSE - Sint-Laureins - Tel 00 32 494 64 12 68 A Is Ie ven een lijden is, is sterven een verlossing... Bedroefd en toch dankbaar dat aan zijn lijden nu een einde gekomen is, delen wij u mede dat na een lang durige ziekte die hij op een bewonderenswaardige wijze heeft gedragen, zacht en kalm van ons is heengegaan mijn man, onze lieve vader, schoonvader en opa Simon fiAarius Branderhorst echtgenoot van J. J. Branderhorst-Wisse Kamperland 2 december 2008 Middelburg 5 mei 1934 Kamperland: J. J. Branderhorst-Wisse 's-Heer Arendskerke: Marianne en Johannes Danny Emielen C/osijn Annemijn en Ar ie Kamperland: Bert «en Carolien Demi, Jeroen Molenweg 49,4493 AB Kamperland Mi in man, onze vader en opa is overgebracht naar het stiltecentrum van Monuta, Dr. Maasstraat 4 te Colijns- plaat, waar u afscheid van hem kunt nemen. Naar de wens van Simon zal de begrafenis in familie kring plaatsvinden. Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 5 december vanaf 13.30 uur in Dorpshuis Jhr.Mr. de Casembrood, Nieuwstraat 46 te Kamperland. Tot ons groot verdriet is overleden mijn lieve opa, en hele goeae vriend Simon Branderhorst echtgenoot van Mientje Branderhorst-Wisse Yerseke: Danny de Voogd Yerseke: Auke de Voogd We zullen je heel erg missen en wensen Mientje en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn dochter, onze (schoon)zus en tante Lidy Hamelink-Verbrugge Echtgenote van Daan Hamelink op de leeftijd van 62 jaar. Zaamslag: j. Verbrugge f C. Verbrugge-Smallegange Terneuzen: A.L. Cleeren-Verbrugge C.P. Cleeren E.A. van Wijck f A.P. van Wijck-Hamelink Neven en nichten Vaassen, 30 november 2008 Als leven lijden wordt Dankbaar dat aan haar lijden een einde is gekomen, maar bedroefd omdat wij haar moeten missen, berichten wij u het overlijden van ma en oma Mientje Mientje But Sinds november 1987 weduwe,yan Janus de Hamer Middelburg, 2 juli 1926 t Vlissingen, 1 december 2008 Arnemuiden: Jan en Agnes de Hamer Middelburg: Nalascha Middelburg: Mattie en Albert Holland Delft: Jeroen 's-Hertogenbosch: Maarten en Kristien Correspondentieadres: Nieuwe Vlissingseweg 218 4335 JG Middelburg Ma is overgebracht naar Uitvaartcentrum H. Jobse, Bach- weg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen vrijdag 5 december van 13.00 tot 15.30 uur. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij hield van bloemen. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Mij bereikte het droevige bericht dat mijn schoonzus Mien de Hamer-But Maandagmiddag is overleden. Sint Laurens: M. Willemse-de Hamer Ingrid We hadden zo graag onze vriendschap langer met jou willen delen. Karin en Ad Diana enRinus Henny en Rinus Cora en-Thijs We wensen Kees, Sharon Jasper en Roy veel sterkte toe. Diepbedroefd en geschokt bereikte ons het bericht van het overlijden van Ingrid Huige-van de Guchte Ingrid was de echtgenote van onze gewaardeerde collega Kees Huige. Wij wensen Kees en de kinderen veel sterkte in deze moei lijke periode. Collega's Zeeuwse eilanden Personeel en directie Zeeuwse Verwarmings Unie B.V Verdrietig en verslagen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Ingrid Huige-van de Guchte Echtgenote van onze collega Kees Huige. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Kees en de kinderen. Ondernemingsraad Zeeuwse Verwarmings Unie B.V. Beste Roy, Toen we het bericht van het overlijden van je moeder hoorden, zijn we erg geschrokken. Wij willen jou en je familie veel sterkte wensen in dit verdriet dat jullie heeft getroffen. Je klasgenoten en mentor uit M4E van het Ostrea Lyceum Goes De band is zo sterk, hel afscheid zo moeilijk Met droefheid namen wij kennis van het toch nog onver wachte overlijden van Ingrid Huige-van de Guchte Moeder van Roy, leerling van M4E. We wensen haar man, Roy, Sharon en verdere familie Gods kracht bij het dragen van dit verlies. Namens bestuur, directie en personeel van het Ostrea Lyceum Drs. I.A. Brand rector Leo is voorgoed voor anker gegaan jT"s4 ^ec'"lt door zee, met de kracht van water en de oneindige liefde voor ons als echtgenoot, vader en opa is geheel onverwacht overleden Leendert Willem Koeman Leo 26 december 1938 1 1 december 2008 Dankbaar zijn wij vooralle fijne en goede herinneringen Schore: Ria Koeman-Stevense Kapelle: Jos en Marja Koeman-van Overbeeke Esmee Kloetinge: Erna en Lex Lamers-Koeman Gino Estella Sint Annaland: Karin en Jan Boogerd-Koeman Femke Hilde Boomweidelaan 1 b, 4423 AN Schore Er is gelegenheid om van Leo afscheid te nemen op vrijdag 5 december van 19.00-19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede 1 a te Kapelle. De dienst ter herinnering vindt plaats op zaterdag 6 december om 11.00 uur in de Protestantse Kerk, Nieuwe Kerkplein 4 te Schore. Aansluitend begeleiden we hem naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Schore. Hierna is qr gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum. a Liever geen bezoek aan huis Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft l ontvangen, gelieve déze advertentie als zodanig te i beschouwen. Opa, wij zijn nog zo klein waarom nu, het was zo fijn je aai, je grapjes, je lieve lach we missen het, iedere dag voor altijd zit je in ons hart op een plaatsje heel apart. Esmee, Gino, Estella, Femke, Hilde Geschokt en intens verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze lieve en altijd behulpzame broer, zwager en oom Leendert Willem Koeman echtgenoot van Ria Stevense Mogen Ria, kinderen en kleinkinderen de kracht ontvangen dit grote verlies te dragen. Wemeldinge: Janny en Adrie Verschuure-Koeman Goes: Nel en Wim BegtheLKoeman Yerseke: Ella en Ko Duynkerke-Koeman Yerseke: Joke en Wim Boers-Koeman Kruiningen: Willy Koeman Vlissingen: Wim en Josien Koeman-Hoekman Krabbendijke: Anja en Leen van Zweden-Koeman Westmaas: Johan en Esther Koeman-Boelen Neven en nichten Diepbedroefd en geschokt bereikte ons het bericht van het overlijden van onze lieve vriend Leo Koeman Wij wensen Ria, kinderen en kleinkinderen véél sterkte toe. Elma Peteren Ina Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze buurman en vriend Leen Koeman Wij wensen Ria, kinderen en kleinkinderen héél véél sterkte toe in deze-moeilijke tijd. Wil en Leni Lepoeter Martin en Jolanda Bax Marline Timmermans, Ria Dorrepaal, Daan Visser Rinus en Matty Bolier Leni en Ad de Jonge Bram en Dini Heerspink Sas en Ineke, William en Marjanne, Ben van der Endt Jan en Marleen Visser Vaarwel Leen Koeman We zullen je erg missen Jan, Marleen, Judith, Geertjan, Ruben, Lisette, Daniël en Esther Jan, Siem en Louk

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 58