Rode kaarten nekken Borssele af met concurrent SPS Al zesde nederlaag voor Robur Stevige voetbalderby Noad-WHS blijft onbeslist Verwest stopt pzc Maandag 1 december 2008 3 5V Tom Hengst is namens De Noormannen aan de bal in het duel met Borssele. Dave lyanya komt inglijden, terwijl zijn ploeggenoot Petar Dojcinovski toe kijkt. foto Ruben Oreel Vierdeklasser verliest bij De Noormannen en raakt koppositie kwijt. door Marco Puik middelburg - De topper in de vier de klasse A van het zaterdagvoet bal tussen De Noormannen en Borssele eindigde in een 2-o-zege voor de ploeg uit Westkapelle. Borssele zag bovendien twee spe lers met rood uit het veld worden gestuurd. Het Bevelandse onder onsje tussen Hoedekenskerke en 's-Heer Arendskerke leverde geen winnaar op (1-1). Spui profiteerde optimaal door met 3-1 te winnen van Wemeldinge. De Noormannen-Borssele 2-0: In de topper tussen de nummers één en twee gooiden de bezoekers flink de beuk erin. Het betere voetbal kwam van De Noormannen, dat na twintig minuten via Rick Hengst de score opende. Kort voor rust moest Borssele met tien spe lers verder vanwege een rode kaart voor Marc van Haneghem, die zou hebben nagetrapt. Na de pauze werd het aantal spelers van Borsse le zelfs gereduceerd tot negen toen Joël Balleur zijn tweede gele kaart ontving na het maken van een overtreding. Een kwartier voor tijd werd het duel beslist, toen Peter van Alphen voor 2-0 zorgde. Hoedekenskerke-Arendskerke 1-1: In de eerste helft kwam het bes te spel van 's-Heer Arendskerke. De openingsfase leverde al direct een aantal corners op en het was aan keeper Jasper Stoel van de thuisclub te danken dat Hoedekens kerke zonder achterstand de thee haalde. Na rust kwam er meer evenwicht in de partij. Veertien mi nuten voor tijd bracht Niels Otte de gasten op voorsprong, maar drie minuten later tekende Michiel Bouwman voor de verdiende gelijk maker. Spui-Wemeldinge 3-1: Na een ver- dedigingsfout bij de thuisclub zorg de Dennis Wisse voor 0-1. Jelmer de Pooter bracht nog voor rust de gelijkmaker op het bord. Waar de eerste helft nog gelijk op ging, was de tweede helft volledig voor Spui. Veli Eryürük nam de 2-1 voor zijn rekening en de 3-1 kwam van de voet van Ludwig Kalisvaart. Cadzand-SVD 3-2: Dankzij een treffer van Angelo Martlé kwam Cadzand aan de leiding. Met twee uitvallen boog SVD de achterstand om in een voorsprong. De treffers kwamen van Hendrik Bosselaar en Martijn van der Does. De tweede helft was volledig voor Cadzand, dat via Dennis Huygens gelijk maakte. De 3-2 viel pas in de slot minuut. Ronald vanxHyfte was de gevierde man voor de thuisclub. Apollo'69-Bevelanders 0-3: Beve landers boekte een regelmatige uit zege op Apollo'69. De thuisclub bleef voor de tiende maal dit sei zoen met lege handen achter. John Riemens zorgde voor 0-1 en twee treffers van Leo Kole brachten de 0-3-eindstand op het scorebord. MZVC-Nieuwland 1-0. Yoram Rijkse 1-0. Zondag-vierdeklasser Luctor'88 verliest van tiental Oostburg. middelburg - Voor de zesde keer dit seizoen moest Robur de over winning aan de tegenstander la ten. NSV was met 1-3 te sterk voor de Goesenaren, die uitkomen in de zondag vierde klasse B. In de vierde klasse verloor Luctor'88 en speelde Patrijzen doelpuntloos ge lijk. Patrijzen-Axel 0-0: Patrijzen en Axel kwamen niet tot scoren. Na mens de thuisclub lieten Edwin Capello en Mario Mulder goede kansen op een doelpunt onbenut. In de tweede helft kwam het be langrijkste wapenfeit op naam van de bezoekers. De inzet van Ivo. Verstraeten eindigde echter op de paal. Oostburg-Luctor'88 2-1: In een slechte wedstrijd opende Thomas Henry met een fraai doelpunt de score voor de thuisclub. Nadat Oostburg-speler Sven Verploeg een doorgebroken speler had neer gehaald, kreeg Luctor'88 een straf schop, die door Ron Tempelaars werd benut. Verploeg moest met rood vertrekken. Ondanks het On dertal kwamen de beste kansen in de tweede helft op naam van Oost burg. Een kwartier voor tijd be zorgde Niek Barra de thuisclub de verdiende winst. Robur-NSV 1-3: Na tien minuten" zorgde Rob Clarijs voor 0-1. Dank zij treffers van Noppon Schelling en Marinus Knoops bereikte NSV de rust met een comfortabele 0-3-voorsprong. Na een uur kon Rick van der Gaag iets terug doen voor Robur, maar dichterbij kwa men de Goesenaren niet. brouwershaven - Zaterdag-vier- deklasser Brouwershaven moet op zoek naar een nieuwe trainer, want trainer Kees Verwest heeft te kennen gegeven aan het einde van het seizoen te stoppen. „Voor me zelf wil ik wat rust in de tent. Ik ben nu zeven jaar bezig als trainer en wil de batterij opladen." Mevo-Kruiningen 3-2: Kruinin- gen miste een aantal spelers en dat kwam het veldspel niet ten goede. Edwin van Houte schoot na ruim een kwartier op de paal en daarna zette Michiel Tamerus Mevo op 1-0. Een schot van Koen Mossel- Weber heeft twee minuten nodig om zijn twintigste doelpunt te maken man leidde vier minuten later tot de 1-1 en daarna miste Mevo-spe- ler Jeroen Volkeri een penalty. In de 51e minuut kreeg Mevo op nieuw een strafschop. Robin van Welt maakte geen fout en zorgde voor 2-1. Na de beste Kruinin- gen-aanval zorgde invaller Job Sin- ke voor 2-2, maar door een prima uitgespeelde aanval van Mevo werd het via Thomas Vos toch nog 3-2. Krabbendijke-SPS 3-1: Al na twee minuten maakte Danny Weber zijn twintigste seizoenstreffer. Via Willem Bevelander kwam SPS op gelijke hoogte en de bezoekers wa ren voor rust dreigender dan de thuisploeg. Na rust zat Krabbendij- ke beter in de wedstrijd. Na een goede actie van Robbert van de Vreede kopte Ronald Zuidweg de 2-1 binnen. Uit een counter beslis te Richard Dommisse, die zijn man uitspeelde, de topper defini tief Vosmeer-Stavenisse 2-1: Stavenis- se speelde op buitenspel en Vos meer had daar zichtbaar moeite mee. Door een goal van Marco Oosdijk kwam Stavenisse op 0-1. Vlak voor rust zorgde Mourad Ti- hani voor de gelijkmaker. De na rust ingevallen Rachid Bouhouda- ne bekroonde in de tweede helft zijn invalbeurt met de winnende treffer voor Vosmeer. Yerseke-ZPR'84 6-1: Bart van Ste- veninck opende in de 21e minuut namens Yerseke de score, maar ZPR'84 kwam vier minuten later alweer op gelijke hoogte. Direct na rust kwam de thuisploeg via Van Steveninck opnieuw op voor sprong en toen Antonis Riedijk na ruim een uur 3-1 maakte, was het duel beslist. Door goals van Rie dijk, Huub van Noorden en Van Steveninck werd het zelfs nog 6-1. door Marco Puik MIDDELBURG - De prestigieuze streekderby in de derde klasse B van het zaterdagvoetbal tussen Noad'67 en WHS eindigde in een gelijkspel: 1-1. Tholense Boys kwam als winnaar uit de strijd met The Gunners: 3-2. Noad'67-WHS 1-1: Noad'67 en WHS maakten er een pittige der by van. De scheidsrechter had liefst negen gele kaarten nodig om het duel in goede banen te leiden. In het eerste halfuur had de thuisclub het betere van het spel. Een vrije trap van Remy van Herk bereikte het hoofd van Corné de Frel, die voor 1-0 zorgde. In het vervolg van de wedstrijd trokken de bezoekers, onder aanvoering van uitblinker Mathijs Bruijnzeel, de wedstrijd naar zich toe. Tien mi nuten voor tijd resulteerde dit in de verdiende gelijkmaker van Ro-" bin van Dijke. Tholense Boys-The Gunners 3-2: Tholense Boys had aan twee minu ten voldoende om het thuisduel te gen The Gunners in het slot te gooien. In de 39e minuut zorgde Ronnie de Graaf voor 1-0 en zestig tellen later nam Freddy Simons de 2-0 voor zijn rekening. Kort na rust tekende Tijs Nijmeijer voor"* 3-0. Slordig uitverdedigen aan Thoolse zijde resulteerde in de 3-1 van Rudi van der Ven. Walou Lankhuijzen maakte nog de 3-2. Mföfö - a jj

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 43