ik voei me met meer thuis in mijn eigen huis, PZC Diabetes Fonds COPD is levensgevaarlijk EU filensenllnq.nl Astma Fonds Ja,natuurlijk! www.bezorgers.nl Vind jicht op je we Bewegen als je blind bent? of bel 0800 - 022 27 10 kijk ook op en gedenk op een betekenisvolle manier. Tijdens de feestdagen geeft het verlies van een dierbare extra leegte. Door het oplaten van herdenkballon 'lichtpuntje' gedenk je iemand waardig en je laat zien dat hij schittert in je herinnering. Op 28 december geven we u de gelegenheid om een herdenkballon op te laten (zonder kosten). Ontmoetingsplaats: Om 14:00 bij de Grote Kerk in Goes. Meldt u aan op www.samenverliesverwerken.nl Laat op 28 december een licht*je op Lichtje is een product van samenverliesverwerken.nl LICHT Als er in jouw huis is ingebroken, kan dat heel ingrijpend zijn. Zowel door financiële als emotionele schade die je mogelijk hebt opgelopen. Fonds Slachtofferhulp steunt de hulpverlening aan slachtoffers, nabestaanden en ge tuigen van misdrijven, verkeersongevallen en rampen. Kijk voor meer informatie op fondsslachtofferhulp.nl Het véfiécien kan slachtoffers nog lang achtervolgen. Laat 2e ni.et alleen staan. Fonds chtotterr Giro 6700 COPD is een ongeneeslijke longziekte. Roken is de belangrijkste oorzaak, maar niet de enige. Kijk voor meer informatie op www.astmafonds.nl De Vereniging Bartiméus Sonneheerdt steunt bewegingsprojecten voor mensen met een visuele beperking, jong en oud. Help mee en geef via giro 400 40 40. Vereniging Bartiméus Sonneheerdt bartiméus Postbus 60 3940 AB Doorn Tel (0343) 52 68 62 www.steunbartimeus.nl en slechtzienden 20 I Maandag 1 december 2008 PZC WGGGNeR NieuwsMedia Diabetes heeft een domino-effect en kan leiden tot bijvoorbeeld eenhartaanval, dementie en nierfalen. Iedere dag krijgen 200 Nederlanders diabetes. Zorg dat u daar niet bij hoort. Bestel vandaag nog de gratis informatiefolder. www.diabetesfonds.nl 0800-5766123 Diabetes, te groot om te negeren

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 22