kiikook°p m (Dgnsgnynq^i "Neem Heer mijn beide handen Dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben is, na een aantal voor haar moeizame laatste jaren, overleden mijn lieve zus en onze bijzondere tante Jacomijna van Vessem Den Helder, 8 februari 1915 Tholen, 28 november 2008 Kapelle H. Bout-van Vessem J. Bout (in herinnering) Tholen Huib en Sarien Bout Goes Willy en Anton Feijtel Tholen Levien Bout Varsseveld Adrie en Ria Bout Kapelle Ineke en Piet Scherpenisse Achterneven en nichten Veel dank zijn wij verschuldigd aan de medewerkers van Allévo Thuiszorgen de huisartsen van Wingerden en van Doorn voor de professionele en geduldige inzet Correspondentieadres: Mevr. H. Bout-van Vessem, Bruelisstraat 121,4421 CP Kapelle. De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 3 december om 11.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum Sola Terra, Prins Bemhardstraat 2 te Tholen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na d'e begrafenis is er gelegenheid de naaste familie persoonlijk te condoleren in de aula. Op zaterdag 29 november is in het verpleeghuis Vliedberg te Koudekerke toch nog onverwachts maar heel vredig overleden, mijn lieve man Eliza Johan Moojen W. Moojen-van Bemmel Correspondentieadres W. Moojen Braamhof 26 4371 CK Koudekerke De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 4 december om 13.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke oude Havendijk 3 te Middelburg. j Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangstkamer van het crematorium. Liever geen bloemen. Tot ons groot verdriet is overleden mijn lieve zwager en onze oom Eliza Johan Moojen echtgenoot van W. Moojen-van Bemmel Ermelo P.C. de Lange-van Bemmel Bodegraven Jos, Ho Chun Jody, Rudy Amsterdam Mark, Li liana Robin Koudekerke Fred, Susan Machte], Peter Leicester GB Erik, Lyn Jimmy Koudekerke, 29 november 2008 Ik blijf nu hierjij gaat naar daar en daar is niet zo ver van hier. We spreken af, ik weet niet waar en daar ontmoeten wij elkaar. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve pa en opa André Aloijsius du Puy echtgenoot van Lea van den Hauwe in de leeftijd van 79 jaar. ljzendijke: Lea du Puy-van den Hauwe IJzendijke: Arnold en Marian Corinda Elsbeth IJzendijke: Frank Waterlandkerkje: Deniseen Leo Sjaak Lowie 28 november 2008 Kleine Jonkvrouwstraat 40 4515 EK IJzendijke De plechtige uitvaartdienst, waarbij u beleefd wordt uit genodigd, zal plaatsvinden op donderdag december a.s. om 10.00 uur in de parochiekerk van O.L.Vrouw ten Hemelopneming te IJzendijke waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats aldaar. Graag schriftelijke condoleance en liever geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar dr. Deveneyns. dr. van der Maas en de UW van de thuiszorg voor de liefdevolle verzorging. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Hij was er altijd voor iedereen met raad en daad. Nog zoveel te doen zoveel te geven, nog niet klaar in dit leven. Nog niet beseffend wat ons is overkomen, moeten wij u meedelen dat wij plotseling afscheid hebben moeten nemen van onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa Willem de Ridder weduwnaar van Adriana Jozina van Alten in de leeftijd van 82 jaar. 28 november 2008 Correspondentieadres: Hogendijk 47 4538 BB Terneuzen Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 3 december van 10.15 tot 10.30 uur in uitvaartcentrum ade Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend zal er in de aula van voornoemd uitvaartcentrum een afscheidsdienst worden gehouden, waarna wij pa begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Zuiderbegraaf plaats, aan de Bellamystraat te Terneuzen. Na afloop is er in het uitvaartcentrum gelegenheid tot condoleren. Verdriet was groot toen ze je geen kans meer op genezing konden geven. Verdriet werd onderdrukt toen je samen met ons nog mooie momenten kon beleven. Samen zijn wij tot de drempel gegaan. Omringd door onze liefde ben je moedig en rustig van ons heengegaan. Groot is de leegte die je achterlaat, maar mooi zijn de herinneringen die blijven. Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, delen wij u mede dat rustig is ingeslapen mijn lieve vrouw, onze zorg zame moeder en oma Saidah Siahaan partner van Rinus Tazelaar In de leeftijd van 84 jaar. Middelburg: M.J. Tazelaar Veere: Martje en Jan Maljers-Kasander Micha -in herinnering Stefan en Ellen Middelburg: Frans Kasander Savannah Nikos Middelburg: Wim Kasander -in herinnering 28 november 2008 Radenhove104 4336 CZ Middelburg Ida is thuis, alwaar er gelegenheid is tot afscheid nemen op dinsdag 2 december van 14.00 tot 16.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 3 december a.s. om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren-in de condoleanceruimte van het crematorium. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. En ik hoorde een stem uit de hemel zeggen: Schrijf, zalig de doden, die in de Here sterven, van nu aan. Ja, zegt de Geest, dat zij rusten van hun moeiten, want hun werken volgen hen na. (Openb. 14:13) Met ontroering hebben we kennisgenomen van het over lijden van onze geliefde broeder Piet Steijn In dankbaarheid gedenken we de vele jaren die hij ook als koster aan onze gemeente was verbonden. Zijn grote inzet en liefde voor onze gemeente zal nog lang in onze herinnering blijven. We wensen zijn vrouw Els en verdere familie Gods troost en genade toe in de verwerking van dit verlies. De Vrije Evangelische Gemeente van Yerseke Namens deze. De kerkenraad Hij heeft geknokt, gestreden, alles geregeld, nu hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, en lieve vader Anthonie Willem Stoutjesdijk Anton - 6 juli 1929 t 28 november 2008 M.J. Stoutjesdijk-van Woerden Mary en Johan Ria Wijnand en Co'by Daniëlla Lisette Margo en Paul Miranda en Simon Damian Justin Johan Joël Maroeska Burg. van Eetenstraat 40 4506 EW Nieuwerkerk De crematieplechtigheid zal plaatsvinden woensdag 5 december om 11.00 uur in het crematorium te Rotterdam- Zuid, Maeterlinckweg 101. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 10.45 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Mocht u onverhoopt geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze biljartvriend Anton Stoutjesdijk Wij wensen Miep en Mary en verdere familie sterkte toe met dit verlies. Biljartvereniging D.O.S. Nieuwerkerk, 28 november 2008 liifa<3K Geprezen zij de Here. Dag aan dag draagt Hij ons; die God is ons heil. Psalm 6820 Met ontroering laten wij weten dat is overleden Jannetje Wattel (tante) Jannie 21 november 1918 t 29 november 2008 te Serooskerke te Veere Als langstlevende van haar broers en zussen nam zij, mede door haar unieke karakter, een bijzondere plaats in binnen onze familie. Veere: M.N. Wattel-Wondergem Serooskerke: C. Wattel-Louwerse Neven en nichten Veere Nieuw-Sandenburgh, Kamer 10 De begrafenis is vastgesteld op woensdag 3 december om 14.30 uur op de begraafplaats van Serooskerke. Hieraan voorafgaand is er om 13.30 uur een dienst van Woord en Gebed in de Petruskerk, Ds. Van Wouwestraat 41 te Serooskerke, Er is gelegenheid tot afscheid nemen van 13.00 tot 13.20 uur in het gebouw achter de kerk. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot ontmoeting in de Petruskerk. Correspondentieadres: C. Wattel-Louwerse Luyksberglaan 3 4353 AP Serooskerke In de stijl van (tante) Jannie: geen bloemen. De laatste jaren van haar leven had (tante) Jannie veel zorg nodig. De familie wil het personeel van Nieuw-Sandenburg bedanken voor de hartelijkheid en liefde die ze hier heeft ontvangen. Adrie en Heieen William en Joyce Damian Nely en Leo Elvira en Jeroen Sadie en Douwe Marleen en Willy Joyce en Eric Romy, Luna Jeffrey Justin Micky en Deborah Jeremy en Steffie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 20