O (Tlens9nlinq.nl Colofon Familieberichten SIpoMir Qver leden opzegdienst 16 I Maandag 1 december 2008 PZC kijk ook op Sfuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van ons dochtertje en zusje Jannetje Neeltje faniek Jasper, Edith en Louren Houmes Markt 87,4361 AE Westkapelle Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar voor al het goede dat wij zoveel jaren van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat na voorzien te zijn van het Heilig Sacrament der Zieken, en na een liefdevolle verzorging in "De Blide", vredig van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder (oma Mimi) Maria Johanna Vanhijfte sinds 11 mei 1981 weduwe van Francois Marcus Dieleman 4 februari 1919 t 29 november 2008 Marleen van Tiel-Dieleman Harry van Tiel Frank, Anneke en Francella Chucky Correspondentieadres: Baljuwlaan 31 4541 EE Sluiskil Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 2 december van 19.00 tot 19.30 uur in. uitvaartcentrum "de Ridder", Hughersluys 22 teTerneuzen. De uitvaartdienst zal worden gehouden op donderdag 4 december om 10.00 uur in de R.K. kerk H.Antonius van Padua te Sluiskil. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden óm 1 1.30 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 27-c. Gelegenheid tot condoleren na afloop in de hal van het crematorium Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Lieve oma Mimi, hoe erg we je ook zullen missen, de wetenschap dat je na al die tijd nu terug bent bij opa verzacht ons verdriet. Nu ben je een sterretje aan de hemel dat over ons waakt. Voor altijd in ons hart, Frank, Anneke en Francella «a4 Chucky Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mevrouw Leida van Noppen-Hovijn voormalig medewerkster afdelingssecretariaat afdeling RO van de toenmalige directie Economie, Ruimtelijke Ontwik keling en Welzijn van Provincie Zeeland. Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop zij ruim 9 jaar in dienst van Provincie Zeeland heeft gewerkt. Wij herinneren Leida als een warme en vriendelijke persoonlijkheid die haar werkzaamheden service gericht uitvoerde. Wij wensen haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe en hopen dat zij de kracht zullen vinden om dit verlies te dragen. Gedeputeerde Staten van Zeeland drs. K.M.H. Peijs, voorzitter mr.drs. L.J.M. Verduit, secretaris Middelburg, 28 november 2008 Heer, u kent mij, u doorgrondt mij, weet het als ik zit of sta. U omsluit mij, van achteren van voren, u legt uw hand op mij. Psalm 139 Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie herinneringen, delen wij u mee dat is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Dingena Filius-Vermeulen Diny - op de leeftijd van 83 jaar. Yerseke: Jo Filius Drachten: Kees en Marian Filius Maarten en Esther Marieke Christian Grijpskerke: Digna en Peter Pagé Mathijs en Amy Anne-Renske Thomas 28 november 2008 Zorgcentrum "Vredelust", kamer 125 Damstraat 68 4401 AJ Yerseke Mijn vrouw, onze moeder en oma is thuis opgebaard. De dankdienst voor het leven van Diny, waarin voorgaat ds. W.F. van de Woestijne, zal worden gehouden op woens dag 3 december, om 13.30 uur in de Hervormde Kerk te Yerseke. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Yerseke. Voorafgaand aan de dankdienst is er vanaf 13.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Diny. Na de begrafenis is er in het Hervormd kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. j£f fnensenlinq.nl Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. Met dankbaarheid omdat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, maar bedroefd om haar heengaan geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Maatje Jumelet-Goudzwaard Sinds 15 juni 1994 weduwe van Wolfert Jumelet 3 maart 1911 t 29 november 2008 Bruinisse: A. Jumelet K. Jumelet-Kleppe Marian Verschuure-Jumelet Nique Verschuure Celine Wolfert Jumelet Hilda Jumelet-Leerstra Daan Sterre Stijn Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum In 'tOpper" voor de goede en liefdevolle verzorging van onze moeder. AllévoZorgcentrum "In 't Opper Correspondentieadres: A. jumelet, Pr. Margrietstraat 25,4311 CH Bruinisse De rouwdienst zal worden gehouden op woensdag 5 december om 13.15 uur in het stiltecentrum van zorg centrum "In 'l Opper", Dr de Kockstraat 13 te Bruinisse, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats van Bruinisse. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in bovengenoemd stiltecentrum. Enige en algemene kennisgeving Achter de tranen bij dit afscheid schuilt de glimlach van de herinnering. Dankbaar voor het leven dat wij in goede en in slechte tijden met elkaar mochten delen, geven wij met droefheid kennis van het overlijden van onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overoma Anna Cornelia Hartoog-in de Weij sinds 28 januari 2006 weduwe van Leendert Hartoog Rilland-Bath, 18 mei 1926 t Goes, 28 november 2008 Heinkenszand: Corrie en Piet Hoekman-Hartoog Lianne en Peter Sverre, jelmer Anita en Mark jonathan, Benjamin Goes: Anton en Catrien Hartoog-Schaefer Petra Goes: Cees en Resi Hartoog-de Betué Zorgcentrum 'Randhof, kamer 216 Correspondentieadres: Slatenhof 14 4463 TV Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 3 december van 11.30 tot 12.00 uur in de 24-uurs familiekamer van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om 13.00 uur de afscheidsplechtigheid plaatsvinden in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vertrek vanuit het rouwcentrum om 12.15 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoléanceruimte van het crematorium. Onze oprechte dank gaat uit naar allen die haar liefdevol hebben verzorgd, in het bijzonder naar de medewerkers van zorgcentrum 'Randhof te Goes. Stilletjes uit ons leven weggegaan en juist nu je er niet meer bent zul je altijd bij ons zijn. Onze zuster en tante Anne Kees in de Wei j Corrie in de Weij-Slootmaker Hannie Govaarts-in de Weij Jan Govaarts Bennie in de Weij Neven en nichten Zalig zijn de zachtmoedigen want zij zullen de Nieuwe Aarde beërven. Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze-mama en oma Santina Adriana Ketelaar-Faas Tini 11 september 1936 28 november 2008 Terneuzen: Jan Ketelaar Gouda: Arjen en Trudie, Kim en Anne Aalst(B): Saskia en Karei Henk, Santina en Hendrik-Jan Barendrecht: Henk-Jan en Karin, Timo, Marije, Thijmen en Eline Mozarthof 62 4536 AW Terneuzen De danlcdienst voor haar leven zal plaatsvinden op woens dag 3 december om 14.00 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Zuider begraafplaats te Terneuzen. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid om afscheid te nemen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Opstandingskerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Diep bedroefd, verdrietig en verslagen bereikte ons het bericht dat is overleden ons lid Tini Ketelaar Tini was jaren de stimulerende kracht binnen de soos en wij zullen haar inbreng erg missen. Wij zullen Tini nooit vergeten en wensen Jan en de kinderen Gods troost en nabijheid toe. Ouderensoos Gereformeerde Kerk Terneuzen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 18