s
soapie en 'het nichtje van'
'TMF was een geweldige tijd, waarin ik veel heb geleerd, maar ik wilde verder'
z
n
x
Miljuschka Witzenhausen
PZC Vrijdag 28 november 2008 I 47
SBse
07:20 Little house on
the prairie 08:10 The
bold and the beautiful
08:35 Trauma centrum
09:00 Best of Home-
shopping 12:00 Two
and a half men 12:25 My
wife and kids 12:50 The
Guardian 13:40 Neigh
bours from hell 14:35
Demons to darlings
15:25 Teen angels 16:35
According to Jim 16:55
The bold and the beau
tiful 17:15 Little house
on the prairie
07:00 CarTracks 08:00
RTL Nieuws 08:15Te-
leshop 7: Best direct
08:45 RTL Nieuws 09:00
RTL Z Nieuws 09:20
Business links 09:40 RTL
Z Nieuws-11:20 Jorrits-
ma blikt vooruit 11:40
RTL Z Nieuws 12:20
VakwerkNL 12:40 RTL
Z Nieuws 13:20 Special:
De kijker aan zet 13:40
RTL Z Nieuws 14:20 Stu
dio E W 14:40 Special:
De kijker aan zet 15:00
RTL Z Nieuws 15:40
Special: De kijker aan
zet 16:00 RTL Z Nieuws
16:20 Special: De kij
ker aan zet 16:40 RTL Z
Nieuws
07:00 Teleshop 8: Tel
Sell 17:10Oprah Win
frey show
07:00 NET 5 Clubkids
07:50 Hotel 08:20 Born-
2Cook 08:45 Veronica
Mars 09:35 SamenWo-
nen 10:05 TekTVShop
11:05 Astro TV 13:10
Gilmore girls 14:00 Ve
ronica Mars 14:50 NET
5 Clubkids 15:35 Sa
menwonen 16:10 Born-
2Cook 16:40 Smaken
verschillen 17:10 Ready
steady cook
VERONICA
09:05 JETIX: Kinderpro
gramma's, met o.m. Yo
Gabba Gabba, Bamboe
Club, Finley the Fire En
gine, Bob de Bouwer,
Yo Gabba Gabba, Musti,
Bob de Bouwer, Finley
the Fire Engine, Meteor
and the Mighty Monster
Trucks, Ernst, Bobbie e/
d rest 11:00 De Club van
Sinterklaas 11:20 JETIX:
Kinderprogramma's,
met o.m. De drieling,
Strawberry Shortcake,
Recess, Monster Bus
ter Club, NKTV, Mega
Babies, Tutenstein, Carl
2, Team Galaxy, Totally
spies, Pokémon Advan
ced Battle 17:25 De Club
van Sinterklaas 17:35 JE
TIX: Kinderprogram
ma's, met o.m. Monster
Buster Club
18:05 De grote verbou
wing, realitypro-
gramma
18:00 The A-Team, ac
tieserie
18:55 Knight rider, ac
tieserie
18:05 De grootste ver
liezer, afval pro
gramma
18:05 The Guardian,
dramaserie
18:00 Sneak, filmupdate
18:05 Titus, comedyserie
18:30 According to Jim,
comedyserie
19:00 Hart van Neder
land - Vroege
editie, nieuwspro
gramma
19:20 Shownieuws-
Vroege editie
Married with
children, comedy
serie
19:05 Het zonnetje in
huis, comedyserie
19:35 Dr. Phil, talkshow
19:00 Gilmore girls, dra- 19:00 Trick Treat,
maserie candidcamerashow
19:55 Smaken verschil- 19:05 The Simpsons,
len, culinair pro- animatieserie
gramma
20:00 Trauma centrum,
realityprogramma
20:30 Popstars, muziek
programma
20:30 The Unit, actiese-
20:30 Miss Mrs. Per
fect, missverkie
zing
20:30 The unsaid, thril
ler-filmdrama
20:25 Wegmisbrui
kers!, verkeers pro
gramma
21:25 Killer instinct, ac- 21:30 De Frogers:
tieserie Effe geen cent
te makken, do-
cusoap
21:25 Top Gear, auto
magazine
22:30 Hart van Neder
land - Late editie,
reportages
22:50 Piets weerbe
richt, weerbericht
22:55 Shownieuws-
Late editie
Rescue me, komi- 22:35
sche dramaserie
As the world
turns, soapserie
22:40 Primal fear, thril
ler
22:35 Fobiac, amuse
ment
23:20 Dead bang, actie
thriller
23:10 RTL Voetbal: Ju-
piler League, ver
slag
23:25 Oprah Winfrey
show, amusement
(h)
23:35 Waar is De Mol?,
reisprogramma (h)
00:10
RTL Poker: Euro
00:15
Teleshop 8
01:05 Nachtprogram- 00:25
Alias
pean Poker Tour
00:16
Sneak preview
mering: Relax TV 01:00
Nachtprogram
San Remo
02:00
KamasutraTV
mering
01:10
Teleshop 7
01:20
Nachtprogram
01:11
Nachtlounge
mering
03:00
Sneak preview
02:00
Poker after dark
05:25
Ficfo
gedaan eindelijk zijn vruchten
ging afwerpen, en hoe!" Meeval
len doet het niet op de set, vertelt
ze. Witzenhausen kampt met
dyslexie en dagelijks lappen tekst
instuderen kost behoorlijk wat
tijd.
„Ik moet er veel voor doen. Maar
ik heb er trucjes voor geleerd. Mijn
moeder heeft er in mijn tijd op
school ook behoorlijk achteraan ge
zeten dat ik de juiste begeleiding
kreeg."
Haar moeder is strafrechtadvocaat
Astrid Holleeder, de zus van Wil
lem Holleeder. De familierelatie
met de beruchte crimineel komt
nogal eens ter sprake in inter
views. „Ik ga er nooit op in. Ik ben
zijn nichtje, verder sta ik er bui
ten."
ONM, Nederland 3, 19.00 uur.
O
OVERIGE
Omroep Zeeland
00
O
10
1st
Kt
Kt
IS»
Kt
Ui
H
18:00 Zeeland nu
18:20 Weer
18:23 Nu de week
18:36 Trugkieke
18:45 RegioNed
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
Miljuschka Witzenhausen maakt vanaf vandaag deel uit van de cast van de
soap ONM. foto Nick van Ormondt/BNN
09:00 Radio 2 op één. 12:10
De rode loper. 12:35 Blokken.
13:00 Het journaal. 13:30
Het weer. 13:35 Man bijt
hond. 14:00 Zoo days. 14:25
Thuis. 14:50 Heartbeat. 15:40
Meesterchef. 16:10 De rode
loper. 16:35,17:05 The Brittas
empire. 17:35 Buren. 18:00
Het journaal. 18:10 De rode lo
per. 18:30 Blokken. 19:00 Het
journaal. 19:40 Man bijt hond.
20:05 Het weer. 20:15 Thuis.
20:45 Peter live. 21:55 Sea
patrol. 22:38 KENO-uitslagen.
22:39 Euro millions-uitslagen.
22:45 Het journaal laat. 23:00
Studio 123:25 Het weer.
23:30 The bill. 00:20 Man bijt
hond.
België 2
07:00 Piet Piraat. 07:10 Pat
Stan. 07:15 George van de
jungle. 07:30 Disney's The em
peror's new school. 07:50 Pat
Stan. 08:00 Sprookjesboom.
08:05 Samson en Gert. 08:30
Dag Sinterklaas. 08:40 Chinees
voor mij. 08:50 Karrewiet.
08:59 CANVAS. 09:00 Terzake.
09:35 Herfstbeelden. 15:29
KETNET. 15:30 Draakje. 15:35
Hopla. 15:40 Bob de Bouwer.
15:50 Kabaal in de stal. 16:05
Mickey Mouse clubhuis. 16:30
Samson en Gert. 16:50 Dag
Sinterklaas. 17:00 Disney's
The emperor's new school.
17:25 Chinees voor mij. 17:30
Karrewiet. 17:40 Junior Euro
visie Songfestival 2008.19:59
CANVAS. 20:00 Terzake. 20:40
Neveneffecten. 21:20 Jack Dee
live at the Apollo. 22:05 Despe
rate housewives. 22:50 De
keien van de Wetstraat. 23:25
Twin Peaks.
RTBF1
09:20 Questions a La Une.
10:25 Inga Lindström col
lection: La profondeur des
sentiments. 11:55 Questions
d'argent. 12:00 Table des
terroirs. 12:10 Les feux de
I'amour. 12:50 Weerbericht.
12:55 Questions d'argent.
13:00 Nieuws. 13:35 Weer
bericht. 13:40Télétourisme
quotidien. 13:55 Derrick.
15:00 Le Cri: La fin du monde.
16:50 Stingers: Unité secrète.
17:40 Everwood. 18:30 Le
6 minutes. 18:35 Weerbe
richt. 18:45 Au quotidien.
19:23 Chauddevant. 19:25
Weerbericht. 19:30 Nieuws.
20:08 Weerbericht. 20:10
C'est du Beige. 20:45 Devoir
d'enquête: La folie d'une mère.
21:50 Scènes de crime. 22:20
Trekking euromillions. 22:30
Auto mobile. 23:00 Studio 1
- Vendredi. 23:20 Questions
d'argent. 23:25 50° nord.
00:10 Le 12 minutes. 00:25
Nieuws.
RTBF2
07:05 Tekenfilms. 09:00 Les
niouzz. 09:10 Tekenfilms.
09:50 Minuscule. 09:55
Döbels. 10:45 Screen agenda.
11:00 Screen. 11:35 Questions
d'argent. 11:40 Plus belle la
vie. 12:10 Toute une histoire.
13:11 Tekenfilms. 13:40 Des
requinsetdes hommes. 14:40
Toute une histoire. 15:35
C'est pas sorcier. 16:02 lei bla
bla. 16:05 Tekenfilms. 17:40
Les niouzz. 17:50 Air de fa
milie. 17:55 Toute une histoire.
18:55 Plus belle la vie. 19:25 La
vie de familie. 19:50 Un gars,
une fille. 20:00 Beursberichten.
20:05,20:50 Chuck. 21:35
Paardensport: Jumping de
Bruxelles. 22:30 Le 12 minutes.
22:45 Weerbericht. 22:50
Beursberichten. 22:54 Keno.
22:55 Théatre: Le fait d'habiter
bagnolet.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:15 Hospi
tal heroes. 11:00 Homes under
the hammer. 11:55 Nieuws en
weerbericht. 12:00 Buy it, sell
it, bank it? 12:45 Bargain hunt.
13:10 Nieuws en weerbe
richt. 13:15 Cash in the attic.
14:00 Nieuws en weerbericht.
14:30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 14:45 Doctors.
15:15 Diagnosis murder.
16:00 Nieuws en weerbericht.
16:05 Jakers: The adventures
of Piggley Winks. 16:25 Uncle
Max. 16:35 Watch my chops.
16:50 The secret show. 17:05
The revenge files of Alistair
Fury. 17:35 Dani's house.
18:00 Newsround. 18:15 The
weakest link. 19:00 Nieuws en
weerbericht. 19:30 Regionaal
nieuws en weerbericht. 20:00
The One show. 20:30 A ques
tion of sport. 20:57 Nieuws en
weerbericht. 21:00 EastEnders.
21:30 Parents of the band.
22:00 Have I got news for
you. 22:30 Gavin and Stacey.
23:00 Nieuws en weerbericht.
23:25 Regionaal nieuws en
weerbericht. 23:35 Live at the
Apollo. 00:25 National Lottery
EuroMillions draw.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30
Teletubbies. 07:55 Tweenies
songtime. 08:00 Pitt and
Kantrop. 08:25 Newsround.
08:30 Roar. 09:30 Postman
Pat" 09:45 Chuggington. 10:00
Harry and Toto. 10:10 Mama
Mirabelle's home movies.
10:20 Charlie and Lola. 10:30
Finley the fire engine. 10:40
The Koala brothers. 10:55 Fun
with phonics. 11:00 Something
special. 11:15 Get squiggling.
11:30 In the night garden.
12:00 Fun with phonics. 12:10
Focus. 12:20 Primary Arabic.
12:40 See you, see me - Vikings
in Scotland. 13:00 The daily
politics. 13:30 Working lunch.
14:00 Bowls. 16:00 Murder,
she wrote. 16:45 Flog it! 17:30
Are you an egghead? 18:15
Escape to the country. 19:00
Eggheads. 19:30 Strictly come
dancing: It takes two. 20:00
Fossil detectives. 20:30 An is
land parish. 21:00 Mastermind.
21:30 Gardeners' world. 22:00
The barristers. 23:00 Ql. 23:30
Newsnight. 00:00 Newsnight
review.
Duitsland 1
09:00 Tagesschau. 09:05
Rote Rosen. 09:55 ARD-Wet-
terschau. 10:00 Tagesschau.
10:03 Brisant. 10:35 Wer
zuletzt lacht, lacht am besten.
12:00 Tagesscttau urn zwölf.
12:15 ARD-Buffet. 13:00
ARD-Mittagsmagazin. 14:00
Tagesschau. 14:10 Rote Rosen.
15:00 Tagesschau. 15:10 Sturm
der Liebe. 16:00 Tagesschau.
16:10 Nashorn, Zebra Co.
17:00 Tagesschau um fiinf.
17:15 Brisant. 18:00 ARD vor
acht. 19:45 Wissen vor acht.
19:50 Das Wetter im Ersten.
19:52 Tor der Woche/des
Monats. 19:55 Börse im Ersten.
20:00 Tagesschau. 20:15 Lilly
Schönauer - Und dann war es
Liebe. 21:45 Tatort: Revanche.
23:15 Tagesthemen. 23:28
Das Wetter im Ersten. 23:30
Gespenster.
Duitsland 2
09:00 Tagesschau. 09:05 Volle
Kanne - Service taglich. 10:30
Wege zum Gliick. 11:15,
11:35 Reich und Schön. 12:00
Tagesschau um zwölf. 12:45
drehscheibe Deutschland.
13:00 ARD-Mittagsmagazin.
14:00 heute - in Deutschland.
14:15 Die Kiichenschlacht.
15:00 heute - Sport. 15:15
Tierische Kumpel. 16:00
heute - in Europa. 16:15 Wege
zum Gliick. 17:00 heute.
17:05 ZDF SPORTextra: WK
Schansspringen. 19:00 heute.
19:20 Weerbericht. 19:25 Der
Landarzt. 20:15 Kommissar
Stolberg. 21:15 SOKO Leipzig.
22:00 heute-journal. 22:27
Weerbericht. 22:30 Götz
Alsmanns Nachtmusik. 23:30
Lanz kocht.
Discovery
07:40 Rides: ZZ chop. 08:30,
08:55 Wheeler dealers: Cor
vette C4.09:20 Brainiac. 10:15
Massive speed: Hot rods. 10:40
Junkyard wars: Laundry laun
chers. 11:35 Mega builders:
Extreme elevation. 12:30 How
do they do it? Gold Escalators
/Golfclubs. 13:00 How do
they do it? Tunnelling Tea
Mountain bikes. 13:25 Dirty
jobs: Fuel tank cleaner. 14:20
Smash lab: Fluidized sand.
15:15 Survivorman: Lost at sea.
16:10 American chopper. Car
roll Shelby bike. 17:05 Street
customs: Habitat truck. 18:05
Miami Ink: Step up or step out.
19:00 Mythbusters: Bird in a
truck. 20:00 Dirty jobs: Coal
miner. 21:00 Hot rod appren
tice: Hard shine - Shop racer.
22:00 Overhauling Pop star
steal. 23:00 Future weapons:
The protectors. 00:00 Really
big things.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
11:59 National Geographic
Channel. 12:00 Hayden Tur
ner's wildlife challenge: Komo-
dos. 13:00 Battlefront: Battle
of Stalingrad. 13:30 Battle-
front: Battle of Dieppe. 14:00
Lost in China: Going local.
15:00 Tornado intercept. 16:00
World's deadliest animals: Asia
Pacific. 17:00 Monster moves:
Moving ancient Egypt. 18:00 Is
it real?: Bigfoot. 19:00 Animal
inspectors. 19:30 Lost in China:
Kicked out of Cansu. 20:30
Battlefront: Battle of Kwajalein.
21:00 Battlefront: Arnhem.
21:30 America's hardest pri
sons: Drug bust. 22:301 should
be dead: Buried alive. 23:30 Is
it real?: Jack the Ripper.
TMF
09:00 De videotheek. 11:00
TMF Classics. 12:00 TMF
Dance. 13:00 10 X Chris
Brown. 14:00 De videotheek.
15:00 Ali B. serveert. 15:30
Your chart. 16:30 Reaction
live. 17:30 Wakker worden
op vakantie. 18:00 Scoots
Helmets. 18:15 De videotheek.
19:30 Dance4Life: Rusland
special. 20:00 Your chart.
21:00 TMF in demix. 22:00
TMF Dance.
MTV
10:10 Breakfast club MTV top
10.11:00 M is for music. 14:00
US top 20.15:00 Because I'm
a girl. 15:35 Made. 16:30 My
super sweet 16.17:00 Dismis
sed. 17:30 Cribs. 17:55 Pimp
my ride. 18:25 The Osbournes.
18:50 Made. 19:45 Hollywood
Buzz. 20:15 Making the band.
21:10 My super sweet 16.
21:35 Cribs. 22:05 True life.
23:00 Boiling points. 23:25
Wildboyz.
TV 5
08:00 Canadees nieuws.
08:25 Alerte terre. 08:30 La
nature des grands chefs. 09:00
Nieuws. 09:05 Silence <;a
pousse. 09:30 Le plus grand
musée du monde. 09:55
La symphonie animale: La
sonorité de I'amour. 10:50 Des
chiffres et des lettres. 11:15
Tout le monde veut prendre
sa place. 12:00 Nieuws. 12:05
Escapade gourmande. 12:30
Plus belle la vie. 13:00 Pure
laine. 13:30 Belgisch nieuws.
14:00 Sous le soleil. 15:00 La
symphonie animale: Paroles et
musique. 16:00 Nieuws. 16:30
Questions pour un champion.
17:00 Ripostés. 18:00 Nieuws.
18:25 Le journal de l'éco.
18:30 Le dernier seigneur des
Balkans. 20:00 Terres arctiques.
20:25 25ème image. 20:30
Frans nieuws. 21:00,21:55
Reporters. 23:00 Nieuws.
23:10 Afrikaans nieuws. 23:20
Zwitsers nieuws. 23:50 Divine
Émilie.
Eurosport
08:30 Sport travelier: Cyprus.
08:45 Voetbal: Champions
League. 09:45,10:15,11:15
Voetbal: UEFA Cup. 11:45
Voetbal: Champions League.
12:45 Kunstschaatsen. 14:15
Bowls. 17:00 Schansspringen.
18:45 Eurogoals weekend.
19:15,20:15 Kunstschaatsen.
21:00 Sterkste man. 22:00 Po
ker. 23:00 Eurogoals weekend.
23:30 Youth only zone. 00:00
Schansspringen.
CNN
08:30 World sport. 09:00 CNN
today. 09:30 World business
today. 10:15 CNN Marketplace
Middle East. 10:30 Interna
tional correspondents. 11:00
Larry King. 12:30 World sport.
13:00 World news Asia. 15:00
International correspondents.
15:30 World business today.
16:00 Your world today. 17:30
World sport. 18:00 Your world
today. 19:30 News special.
20:00 Business international.
20:45 CNN Marketplace Mid
dle East. 21:00 World news
Europe. 22:00 News special.
22:30 World sport. 23:00
World news Europe. 00:00 The
situation room.