Familieberichten IHensenlinq.nl Colofon Familieberichten Jacques Kaas Dirk van Hermon fy 28 I Vrijdag 28 november 2008 PZC kijk ook op wmÊÊÊomm Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. tel 0800-8060 fax 080.0-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Ie handen hebben voor ons gewerkt. Ie hart heeft voor ons geklopt. Ie ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Het valt ons zwaar u te moeten mededelen dat onverwacht uit ons midden werd weggenomen onze lieve zorgzame man, pa, schoonpa en zoon Roger Eduardus Emerentia van Laere echtgenoot van Lidy Paulina Rammeloo 17 - 04 1937 t 27 - 11 - 2008 Zuiddorpe Terneuzen Sas van Gent: Lidy van Laere-Rammeloo Sluis: Olaf en Andréa Axel: Dhr. R. van Laere (t) Mevr. M. van Laere-de Clerck Familie van Laere Familie Rammeloo Sas van Gent, 27 november 2008 Ivoystraat 19,4551 HL De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij u uitnodigen, zal plaatshebben op woensdag 3 december om 10.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Sas van Gent. Samenkomst in bovengenoemde kerk. Er is gelegenheid om de familie te condoleren, na afloop van de begrafenis, in de aula van de begraafplaats "Sint )ans Schorre" te Sas van Gent. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Ie leven is niet altijd over rozen gegaan. Ie hebt hard gevochten, maar nu kon je niet meer. Hierbij geven wij u kennis dat geheel onverwachts is .overleden mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader en ofia Adriaan Pieter Boogerd Adrie op de leeftijd van 80 jaar M.C. Boogerd-Dorst Kinderen en kleinkinderen 26 november 2008 Burg. van Eetenstraat 88 4306 CW Nieuwerkerk Gelegenheid tot condoleren maandag I december van 11.00 uur tot 12.00 uur in de recreatiezaal van Steenzwaenshof Burg. van Eetenstraat te Nieuwerkerk. De crematie plechtigheid zal plaatsvinden maandag 1 december om 14.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 13.45 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid wordt u alsnog in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom A.P. Boogerd Bart en Lucie Boogerd Kinderen en kleinkinderen Eindelijk rust voor onze lieve moeder en oma Leida van Noppen-Elovijn Weduwe van Walter A. van Noppen in de leeftijd van 69 jaar. Middelburg: Monique en Sipko Charlotte Rosanne Eva Frederique Middelburg: Wilco en |ulie Anpaulien Maren Ben 27 november 2008 Verpleeghuis 't Gasthuis, afdeling Singel Correspondentieadres: Seislaan 5 4333 GW Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Leida op maandag 1 december van 11.00 tot 11.30 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 12.00 in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer. Als het leven pijn doet en niet meer leefbaar is, dan is de dood je allerbeste vriend. Met droefheid geven wij U kennis van het overlijden van onze lieve vriendin Leida van Noppen-Hovijn Vlissingen: Kees en Ria Serge Vivian 'Niet treuren, het leven is goed geweest. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat is overleden onze lieve moeder, oma en mijn vriendin Gisela Luise Maria Müller Marcus Post Nathalie Johan en Suzanne Post Selina, Sophie Henk de Vos Kinderen en kleinkinderen Ribesstraat 20,4486 CC Colijnsplaat De crematieplechtigheid vindt in kleine kring plaats. Er is gelegenheid tot ontmoeting en condoleren op dinsdag 2 december van 13.15 tot 14.30 uur in dorpshuis'De Brug', H avelaarstraat 101D te Colijnsplaat Geschokt en verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van Wij wensen zijn familie veel kracht toe met het verwerken van dit verlies. Personeel Kabu b.v. Na een arbeidzaam leven is in de leeftijd van 87 jaar van 1 ons heengegaan onze broer, zwager en oom Laurentius Oosthoek - Lau - weduwnaar van Steef Nagelkerke 22 juni 1921 - f 27 november 2008 's-lleerenhoek: Adriaan Oosthoek Oliaupo (Nw. Zeeland): |an Oosthoek Eindhoven: Wim Oosthoek Familie Nagelkerke Neven en nichten 's-Heerenhoek, 27 november 2008 Correspondentieadres: Zilvermeeuwstraat 14 4332 DG Middelburg De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden dinsdag 2 december om 12.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crema torium gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bewonderenswaardig was haar levenskracht. Sterk was zij in haar strijd tegen haar ziekte. Groot was haar liefde voor haar dierbaren. Nu is zij in rust van ons heengegaan. Tot ons groot verdriet is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve moeder en mémé-Sas Philomena Rombaut-Beaurain Philo weduwe van Alfons Rombaut Westdorpe 26 december 1922 t Sas van Gent 27 november 2008 Ronny Rombaut t Freddy en Francine Rombaut-van Heyghen Nancy en Eddy, Kevin, lonas Kristel en Ronny, Lisa, Bono, fana Margo en Jean-Luc, Mégane Annick en Didier, Maité Anja, Alysa Elly en Iriks Scheffer-Rombaut Danny en Sandra, Roy, Remco, Rick Karen Rombaut en Rutger de Pauw Brenda en Timothy Wendy en Dimitri Maarten Een bijzonder woord van dank aan de verpleging van afd. 'DeStaak' van bejaardenhuis "de Redoute" voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Poelstraat 21,4551 BP Sas van Gent U kunt afscheid nemen van onze ma in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, op maandag 1 december van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 2 december om 10.00 uur in de kerk van de H. Maria Hemelvaart te Sas van Gent, geVolgd door de begrafenis op begraafplaats St. Jans Schorre, aldaar. Samenkomst aan de kerk vanaf 9. 45 uur, waar gelegenheid is de familie persoonlijk te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Enige kennisgeving Na een moeilijke laatste maand is thuis vredig ingeslapen onze inspirerende en zorgzame vader en grootvader Mr. Meinard Tydeman Breda, 26 februari 1913 Blaricum, 26 november 2008 oud-burgemeester van Westkapelle en Blaricum Utrecht: Christa Tydeman Naarden: Anne Marie Tydeman Zwolle: Wijnanda Asjes-Tydeman en kleinkinderen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer Dik Hage Buurtvereniging De Moolhoek Bedroefd nemen wij kennis van het overlijden van onze Erehoofdman Dirk was sinds 1669 trouw lid van ons Handboogilde waarvan 14 jaar als Hoofdman en de laatste 4 jaar als Erehoofdman. Wij wensen de familie sterkte in deze moeilijke dagen. Bestuur en leden Handbooggilde Sint Sebastiaan te Aardenburg WtèÊBË «afp 'm: ip|i - ÏPP II fM A- 'MÊMm W$j r-i mmmm

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 32