Familieberichten kijt.ok °P fllgnsenlinq.nl Colofon Familieberichten 24 I Woensdag 26 november 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail tef fax pzcfamiliebehchten@weQenernieuwsmedia.nl 0800-8060 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Ons lid Toon Bouterse is helaas overleden. We gedenken Toon als een fijne duivenmelker en vriend. We wensen zijn vrouw en (klein-)kinderen veel sterkte toe dit verlies te dragen Namens bestuur en leden van P.V. de Blauwe Doffer te Kortgene Rust Zacht Ron Wil en Piet de Bruyne Ron de Bruyne Nooit meer gezellig samen discussieren. Nooit meersamen kijken, ik zal het missen. Christian Ovaa Verdrietig zijn wij omdat wij vandaag afscheid moeten nemen van Ron de Bruyne echtgenoot van onze collega Linda Wij wensen Linda, Merel en Eva heel veel sterkte toe bij dit grote verlies. Collega's verpleegafdeling oost 2 Ziekenhuis Walcheren 'Een herinnering in liefde, is een herinnering voor altijd' Ronald Marinus de Bruyne vader van onze klasgenoot en leerling Merel is overleden. Merel, We wensen jou en je familie heel veel sterkte. Je kunt rekenen op onze steun. Je klasgenoten uit H4b Nico Brinkhuis, Sigrid de Wit (je mentoren) Wendy Hulsteijn (je teamleider) CSW Van de Perre "Geef ons het vertrouwen dat er achter de schermen van het leven een toekomst is waarin wij zullen opstaan." Geschokt en verdrietig zijn we door het overlijden van de vader van Eva en Merel Ron de Bruyne We wensen de familie veel sterkte! Mentoren leerlingen van klasclF, CSW Bestevaêr, Vlissingen Vincent, Julian, Mark, Hilde, Pancho, Lisa, Sogand, Stefan, Marjolein, Samir, Daniël, Eline, Jeffrey, Jacco, Michiel, Anissa, Jasmijn en Rob Boddaert Enige en Algemene Kennisgeving Elk afscheid is de geboorte van een herinnering. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat is overleden onze zorgzame tante Tannie Anthonia Hendrika de Jonge Tannie 27 januari 1928 23 november 2008 Wij zijn tante Tannie dankbaar voor de mooie jeugdjaren die zij ons heeft gegeven Middelburg: Gerja de Jonge Vlissingen: Simon en Ineke de Jonge Sint Laurens: Janneke en Jo Geschiere Vlissingen: Rinie en Addy de Jonge Vlissingen: Gertie en Wilna de Jonge Vlissingen: Peter en Janneke de longe Achterneven en -nichten Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum "Ter Reede" en verpleeghuis 't Gasthuisvoor de goede zorgen en begeleiding. Correspondentieadres Westerzicht 32 4385 AM Vlissingen Onze tante is opgebaard in het uitvaartcentrum H. )obse, Bachweg 2 te Middelburg alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen woensdag 26 november van 19.00 tot 19.30 uur en donderdag 27 november van 10.15 tot 10.45 uur. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 27 november om 11.00 uur op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Enige en Algemene kennisgeving Een wereld van mensen, zo vol macht en zo dicht. Een wereld van sterren, zo zacht en zo licht. Vind je rust in jouw wereld eindeloos, onwezenlijk veilig. Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het geheel plotseling overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Christina Petronelia Apolonia Maria Prenen "Ineke" weduwe van Koen Könemann 9 mei 1955 t 21 november 2008 Familie Prenen Familie Könemann Sluis, 24 november 2008 Correspondentieadres Hardenbroekstraat 81 2532 XT Den Haag De uitvaartbijeenkomst waarbij u wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op zaterdag 29 november 2008 om 14-00 uur in Crematorium Brugge, Zeelaan 2 te Brugge. U bent in de gelegenheid om de familie te condoleren na de dienst aldaar. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij zijn strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij samen hebben mogen beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame man, onze zwager en oom Marcel Romain Gerardus De Neve echtgenoot van Sara Bastiana de Ligny Waasmunster, t Oostburg, 2 april 1929 25 november 2008 Oostburg: S.B. De Neve-de Ligny Familie De Neve Familie de Ligny Walstraat 10 4501 )H Oostburg De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op zaterdag 29 november om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Oostburg. Na de dienst is er gelegenheid om te condoleren en samen te zijn in de kerkzaak De crematie zal in Temeuzen plaatsvinden. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Afscheid, Met de laatste bloempjes die de herfst kleuren. Verwonderend sluiten ze zacht een zomer af. Bijna fluisterend, terwijl sneeuw als een witte ruis door de lucht zweeft. Legt ze zacht een witte deken over de wereld. Een stille kracht beroert voorzichtig onze lippen, sst... het is goed zo. Rust nu maar uit. Verdrietig en met een gevoel van groot gemis, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn iieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Jacob Quaars aap echtgenoot van lanneke Woittiez in de leeftijd van 86 jaar. Breskens: J. Quaars-Woittiez Oostburg: Diederick Quaars Anthoinette Quaars-Versluijs Anne en Alexander Marieke Matthijs Oostburg: Ronald Quaars Monique Quaars-Berckmoes Cariijn en Erik furiën Siebren Breskens: Jolenta Becude-Quaars Henri Becude Vicky en Pascal Kris 24 november 2008 Spuiplein 21 4511 AP Breskens Mijn man, onze vader, schoonvader en opa is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis in Oostburg. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar op donderdag 27 november van 19.00 uur tot 19.30 uur. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op zaterdag 29 november om 10.30 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de afscheidsbijeenkomst in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met ontroering hebben we kennisgenomen van het ontslapen in zijn Heer en Heiland van onze goede vriend Dirk Hage We zijn dankbaar voor de vriendschap die we de afgelopen 40 jaar van hem mochten ontvangen. We wensen Annie en de kinderen Gods liefde en troost toe in de verwerking van dit verlies. Piet en Marti de Koeijer Eindelijk thuis. Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang bij ons mochten hebben, geven wij u kennis van het vredig heengaan van onze moeder, oma en overoma Cornelia Maria Rijk-Driedijk weduwe van Bastiaan Rijk in de leeftijd van 96 jaar. Een bijzonder woord van dank aan het personeel van 'De Kraayertvoor de liefdevolle verzorging van onze moeder. Ossendrecht: Rinus en Yvonne Bas en Mirte, Luka Marjan Jessie Heinkenszand: Piet en Lucie VeraenWilco Ellen en Stefan Lewedorp, 24 november 2008 Zorgcentrum 'De Kraayert' Correspondentieadres: Hoendervogellaan 1,4451 EP Heinkenszand Op donderdag 27 november zullen wij haar in het bijzonder gedenken tijdens de avondwake om 19.00 uur in de kapel yan 'De Kraayert', Deltastraat 2 te Lewedorp, waarna er op haar kamer 124 gelegenheid is om afscheid te nemen. De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 28 november om 10.30 uur in de parochiekerk te 's-Heerenhoek, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats hebben op het r.-k. kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er in de 'leugdhoeve' gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 46