Familiéberichten kük ook op fllensGnlinq.nl C|cu; opzegaienst Geertruida de Pooter-de Bruijne De Uitvaart Informatie Hulplijn 26 I Woensdag 26 november 2008 PZC Met droefheid geven wij kennis dat de HEERE van ons heeft weggenomen onze geliefde oudste zuster en tante Thona Zwemer-Clement sinds 10 maart 2004 weduwe van Aarnout Zwemer in de leeftijd van 90 jaar. A. Zwemer-Clement W. Zwemer M.L. van Zaane-Clement, van Zaane (in liefdevolle herinnering) L. Koole-Clement (in liefdevolle herinnering) I.I. Koole (in liefdevolle herinnering) C. Clement (in liefdevolle herinnering) Neven en nicht Kamperland. 21 november 2008 Hard gewerkt, moegestreden ging jij slapen voor altijd. Hij weet wat jij hebt geleden in jouw moeilijke, eenzame strijd. Verdrietig om het verlies delen wij u mede dat in zijn slaap is overleden onze broer, zwager en oom Adriaan Vos Adri in de leeftijd van 64 jaar. Lewedorp: Nella en Bob de Smit-Vos Jose en Ronald Marjan en Stefan, Lana, Timo Lewedorp: Ria en Rinus Hoogstrate-Vos Mariska Johnny Samantha en Reinhard Elvira Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Weel Zorgstroom, Privazorg en de Vrijwillige Paliatieve Thuiszorg voor de liefde volle verzorging. 25 november 2008 Hellenburgstraat 30 4436 AK Oudelande Correspondentieadres: Fam. B. de Smit-Vos Haringvlietstraat 25 4456 BT Lewedorp De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 29 november om 10.30 uur in 'De Kleine Toren van Baarland', Nieuweweg 3 te Baarland, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Oudelande. Na de begrafenis is er in 'De Kleine Toren van Baarland' gelegenheid tot condoleren. Wanneer wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Nooit meer die grote, wijze man. Zijn zachte ogen. Zijn warme lach. Nooit meer die grote handen. Die lange vingers. Die de dingen zo mooi hun plek konden geven. Het is gedaan. Het is goed zo. Hij ging op weg naar zijn lief. Dag vader, jongen, Op 20 november 2008 is onze lieve vader overleden Kees Schippers Kortgene, 14 augustus 1927 weduwnaar van Dieke Schippers-Vaarzon Morel Marjolein en Bram Cateleine Roosmarijn Rogier en Eefje Margot en Gertjan Josephine en Annabel Olivier en Karola Diederiken Frederik Christoffel Henkjr Sophie Jasper Wij hebben Kees in besloten kring te Zierikzee begraven Zierikzee, 25 november 2008 Wevershoek 21 4301 BM - Enige en algemene kennisgeving - Plotseling hebben wij afscheid moeten nemen van onze trotse, geliefde en dappere vader, schoonvader, opa Efraim Marthinus Temmar t Roosendaal, 24 november 2008 Palembang, 28 augustus 1940 Oost-Souburg: Christa Manuhutu-Temmar Mike Manuhutu Chanrtah Oost-Souburg: Marcel Temmar Pauline Temmar-Batlajar Nadjesda MigueJa Rotterdam: Nathalie Temmar Jiri Blaauw Moarah Correspondentieadres: Kromwegesingel 201 4388 JT Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen woensdag en donderdag van 20.00 tot 21.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De Vertroostingsdienst, die geleid zal worden door ds. M. Residay, zal worden gehouden vrijdag 28 november om 20.00 uur in de Betn Cherem Kerk, Burg. Stemer- dinglaan 123/A te Oost-Souburg. In bovengenoemde kerk vindt op zaterdag 29 november om 09.00 uur de Uitvaartdienst plaats, deze zal geleid worden door ds. N. Hoyer-Fanggidae. Aansluitend de begrafenis om 11.30 uur op de algemene begraaf plaats te Oost-Souburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in het wijkcentrum Mae-Uku. Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Clasina Cornelia Gouw-Looij zeggen wij u hartelijk dank. Bertha Geelhoed-Gouw Wim Geelhoed Kees Gouw Klein- en achterkleinkinderen Goes, november 2008 Voor de zeer vele blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen na het plotseling overlijden van mijn lieve, zorgzame man, onze lieve vader, zoon, broer, schoon zoon, zwager en oom Pieter Jasperse -Piet zeggen wij u hartelijk dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Hanna fasperse-van den Boomgaard Roy en Chantal Chenna en Jaap Familie Jasperse-Leendertse Familie van den Boomgaard-Tilroe Yerseke, november 2008 Lieve moeder, Zoals je was, met al je zorgen Zoals je was, je liefde en je hartelijkheid Zoals je was, voor altijd in ons hart geborgen Zoals je was, je blik op ons gericht Zo, voor altijd je ogen dicht. Het heeft ons allemaal zo goed gedaan, de grote belang stelling en de vele kaarten die wij hebben ontvangen tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze bijzondere liefdevolle zorgzame moeder, oma en overgroot-oma Wij willen u allen hiervoor hartelijk danken. Speciale dank voor de Extramurale Zorg van de "Vurssche" in Axel en St.Thuiszorg in Terneuzen. Mede dankzij hun zorg heeft moeder thuis kunnen blijven, wat ze zo graag wilde. Namens de familie de Footer, kinderen, klein en- achterkleinkinderen November, 2008 «VERZORGING iPeter Butler Voor een perioonlijLe begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl VERHUISBERICHT 5 december 2008 hoop ik te verhuizen naar: European Care Hotel (app. 2.01), Staten weg 3, 8141 SH Hei no, tel. 0572- 398671. Helaas is het voor mij ondoenlijk iedereen hierover persoonlijk te berichten. B. Verhoef - van Buu ren èr\^aak Hlenseniinq.nl Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met vèet administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. - Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deet van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Telefoon: 0800 - 44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 28