opzegaienst De Uitvaart Informatie Hulplijn fnensenlinq.nl Familieberichten j£t (Tl9nsenlinq.nl Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 vooral uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er vee zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden v geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil of testament op? Kan ik mijn grafsteen of gedenkteken nu al uitzoeken? Welke bloemenarrangementen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten worden ingelicht? Waar kan ik mij verzekeren voor een uitvaart? Kan ik een rouwreportage laten maken? Telefoon: 0800 - 44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu 18 I Maandag 24 november 2008 PZC kijk ook op Wij zijn bedroefd. Geestelijk en fysiek ben je tot het einde bij ons gebleven. Vele voorbeelden heb je ons meegegeven. Warme en dankbare herinneringen blijven bestaan. Papa. je hebt het goed gedaan. Met veel verdriet in ons hart en 6 maanden na het overlijden van zijn geliefde, geven wij u kennis dat onverwacht is overleden onze zorgzame vader, liefhebbende opa en overgrootvader Willem Lucieer weduwnaar van Maria Suzanna Lucieer-Zuijderduijn in de leeftijd van 93 jaar. Maassluis: Annemieke en Dick Arnoud en Tanya Noah, Senna Sandra Norah Apeldoorn: Wil Robin Susan en Michaël 4527 HD Aardenburg, 21 november 2008 Gaaiperswei 217 Correspondentieadres: Logger 11 3144 GG Maassluis De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 26 november om 12.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Enige en Algemene Kennisgeving Elk afscheid is de geboorte van een herinnering. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat is overleden onze zorgzame tante Tannie Anthonia Hendrika de Jonge Tannie 27 januari 1928 23 november 2008 Wij zijn tante Tannie dankbaar voor de mooie jeugdjaren die zij ons heeft gegeven Middelburg: Gerja de jonge Vlissingen: Simon en Ineke de jonge Sint Laurens: Janneke en Jo Geschiere Vlissingen: Rinie en Addy de jonge Vlissingen: Gertie en Wilna de Jonge Vlissingen: Peter en janneke de Jonge Achterneven en -nichten Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum "TerReede" en verpleeghuis 't Gasthuisvoor de goede zorgen en begeleiding. Correspondentieadres Westerzicht 32 4385 AM Vlissingen Onze tante is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen woensdag 26 november van 19.00 tot 19.30 uur en donderdag 27 november van 10.15 tot 10.45 uur. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 27 november om 11.00 uur op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. DSiikbsiulBftó 4 24 november 2007 24 november 2008 Robert Verheyden Every time we say good-bye 1 die a little, Every time we say good-bye I wonder why a little; Why the gods above me. Who must be in the know, Think so little of me, they allow you to go Miriam en Kim uitvaarcwinkel geopend 'öp afspraak info@uitvaartinzeéland.nl 0113 214291 06 10730321 www.uitvaartinzeeland.nl Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van C. Gelok-Dalebout betuigen wij hiermee onze oprechte dank. j. Gelok J.M. Gelok-Tazelaar Kinderen en kleinkinderen November 2008 Wij danken u voor de overweldigende belangstelling en het medeleven na het overlijden van mijn lieve man en onze vader Boudewijn Steijnen Ina Steijnen-Brand Marie-Louise en Ewald jennifer Onze speciale dank gaat uit naar dokter van Straalen van huisartsenpraktijk 'De Pijlers'. Goes, november 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 44