Familieberichten Séuofeu Dvsrlsdai) f) Hlensenlinq.nl Colofon Familieberichten 16 I Maandag 24 november 2008 PZC kijk ook op Siuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. tel .0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van Kirsten 20-11-2008 Wim, Evelien en Marsha van Sparrentak Pinakel 7 4336 [G Middelburg PW# *-*• Dag Ron We zullen je missen. Frans en Lottie de Hoop Sanna en Nora Geschokt en verdrietig zijn wij door het overlijden van Ron de Bruyne Onze gedachten gaan uit naar Linda, Merel en Eva, die dit enorme verlies moeten dragen. Willem-Jan, Monique, Roxy en Dawn Ron de Bruyne We staan niet altijd stil bij het woord "samen" maar het is een groot gemis als "samen" uitje leven is. Jullie kunnen altijd op ons rekenen. Kees, Jeannette, Wim en Robert Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze buurman Ron de Bruyne i/ezigheid in de SI ij Ron, Evelien, Gabry, Nanda en Tim We zullen zijn aanwezigheid in de Slijkstraat erg gaan missen. Diep getroffen zijn wij door het overlijden van Ron de Bruyne echtgenoot van onze teamgenoot Linda Wij wensen Linda, Merel en Eva veel kracht toe met het verwerken van dit verlies. Ronald van den Haak Jan Jansen Teun van Popta Marjan Reichart Hensten Thije Verdrietig zijn we door het overlijden van Ron de Bruyne Echtgenoot van ons lid Linda, voormalig bandsteward en trouw supporter van onze vereniging. We zullen hem blijven herinneren om zijn warme persoonlijkheid en positieve instelling. Deze goede herinneringen kunnen op termijn ons verdriet verzachten. Gelukkig hebben Linda, Merel en Eva veel meer goede herinneringen aan Ron. De leden van Inter Scaldis pipes and drums Het werd nacht we dachten dat we droomden een kwade droom maar we waren wakker Ons meisje is gestorven Op 27-jarige leeftijd is totaal onverwacht, door een zware epileptische aanval tijdens haar slaap, overleden onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante Monique de Schepper Axel, 8-4-1981 Schoondijke, t 21-11-2008 Axel: Rudi en Cora de Schepper-Vercouteren Kruiningen: Mariska en Mike Angeio Corr.adres: Joost de Moorstraat 20 4571 BR Axel Woensdag 26 november is er van 19.00 - 20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats 'Westerzicht" aan de Westsingel te Axel. We willen Monique gedenken in een samenzijn in "De Halle", Rooseveltlaan IA te Axel, op donderdag 27 november om 14.00 uur, waarna de begrafenis volgt op de begraafplaats aan de Westsingel. Vooraf aan het samenzijn is er gelegenheid tot condoleren van 13.15-14.00 uur. Onze dankgaa t uit naar leiding en personeel van "be Okkernoo ten naar de medewerkers van Privazorg voor alle liefde en aandach t. Monique hield van knuffeltjes. Als we U vergeten zijn, kunt u deze advertentie als een uitnodiging beschouwen. Na een mooi leven is plotseling van ons heengegaan onze lieve moeder, oma, omi en zus Anthonina Jacobs-de Feyter Vlissingen 22 november 2008 Temeuzen 13 februari 1920 Wij zijn erg blij dat enig lijden haar bespaard is gebleven maar zullen haar vreselijk missen. Wij bedanken het personeel van TerReede voor alle goede zorgen. Vlissingen: Jan Jacobs en Els van Ammers Jesca, Danny Kasper, Zoë Karlijn, Friso, Marijn Mattijs, Adriana Ineke en Loet de Jonge-Jacobs Ester Imke Den Haag: Piet de Feyter Correspondentieadres: Westerzicht 9 4385 AA^lissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 27 november om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Leintje Huijssoon-de Visser Serooskerke (W) 9 mei 1924 Slochteren 20 november 2008 Wij wensen haar kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte om dit verlies te kunnen dragen. Serooskerke (W): A. Ton-de Visser Serooskerke (W): E. de Visser Serooskerke (W): J. Willeboordse-de Visser Veere: J. Jobse-de Visser Gapinge: J. de Visser C. de Visser-de Visser Neven en nichten Serooskerke, 20 november 2008 Verdrietig zijn we om het verlies van onze geliefde schoonzus en tante Leintje Huyssoon- de Visser in de leeftijd van 84 jaar weduwe van W. Huyssoon Serooskerke: E. Francke-Huyssoon I.L. Francke Veere: P. Sinke-Huyssoon f. Sinke f Breskens: T. Wondergem-Huyssoon t H. Wondergem E. ie Grand-Dieleman neven en nichten gij zult Mij zien; want Ik leef, en gij zult leven |oh. 14: 19b Na een leven vol zorg voor alles wat haar lief en dierbaar was, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en ouwe oma Adriana van den Houten-van den Hoek weduwe van Cornelis van den Houten in de leeftijd van 83 jaar. Krimpen aan den IJssel, (annie en Wim Zierikzee, Betsie en Henk Adrie Jos en Ciska Kerkwerve, Joppa en Bas Huizen, Marlies en René kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, 22 november 2008 Allévo "Borrendamme"kamer 419 Scheldestraat 2 Correspondentieadres: J. van den Houten Sint Jacobstraat 13 4301 CG Zierikee De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal D.V. woensdag 26 november worden gehouden in de grote zaal van "Borrendamme", aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Kerkwerve, omstreeks 14.30 uur. Voor de dienst is er van 12.45 tot 13.20 uur gelegenheid tot condoleren in de grote zaal van "Borrendamme". Heden behaagde het de Heere uit onze familiekring weg te nemen onze geliefde zus, schoonzus e'n tante Adriana van den Houten-van den Hoek in de leeftijd van 83 jaar Ellemeet: J. v.d. Hoek M. v.d. Hoek-v. Damme Serooskerke(S): J. v. Rijssel-v.d. Hoek Zierikzee: L. v.d.Hoek-v.d. Wekken Zierikzee: E.L. Bolle-v.d. Hoek C. Bolle neven en nichten Zierikzee 22 november 2008 Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij van haar mochten ontvangen, delen wij u mede, dat zacht en kalm van ons is heengegaan, mijn lieve vrouw, onze lieve toegewijde moeder, schoonmoeder en oma Hermiena Amelia Simons-Schonis Mientje in de leeftijd van 78 jaar. Middelburg: Jo Simons Amsterdam: Anneke Simons KeesTammens Bas Tammens Grijpskerke: Carla Poppe-Simons Krijn Poppe leffry Poppe Meivin Poppe Middelburg, 21 november 2008 Correspondentie naar: Bachtensteene 1kamer 203,4331 AB Middelburg Gelegenheid om afscheid te nemen dinsdag 25 november van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum lobse, Bachweg 1 te Middelburg. De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 26 november om 13.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Tot ons groot verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn zus en onze tante Mientje Simons-Schonis Bep Leeman-Schonis John en Rose Leeman Yaraen Marco Franken Yosra Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze schoonzus en tante Mientje Simons-Schonis Uit aller naam: Familie Simons

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 42