opzegaienst C fsc Ik voel me niet meer thuis in mijn eigen huis.' 0 lllensenlinq.nl I DiiJij'sbïïiLitëiriM i£f (Hensenlinq.nl tel. 0118-612868 De Ui tvaart Informatie Hulplijn TT Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. de Groot-de Kam bv Fonds Giro 6700 26 I Dinsdag 25 november 2008 PZC ook op Na een werkzaam leven en daarna intens genoten te hebben van het Zeeuwse platteland en huis en tuin, is voor ons nog veel te vroeg overleden mijn vrouw, onze moeder, schoon moeder, oma, zus, schoonzus en tante Elisabeth de Ruiter-van der Struijs Betsie Vlaardingen, 19 mei 1933 Kerkwerve, 23 november 2008 Wout Borra Elly en Theo Gaby en Pol Coby en Hans Nel en Paul Tineke en Karei Cor en Ria Joop en Corrie Dinie en Gerard Nichten en neven Achternichten en achterneven Taaijersweg 3 4321 TS Kerkwerve Betsie is thuis. Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren woensdag 26 november van 15.00 - 17.00 uur en van 19.00 - 21.00 uur aan huis. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Wilt eenieder die zich bij Betsie betrokken voelt deze advertentie als een uitnodiging aanvaarden. "Een Licht van LIEFDE schijnt over verdriet heen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze fijne en gastvrije buurvrouw Betsie Stoffel en loop Han en Jacomien Nico en Riet |aap en Gerda Wim en Corrie Kerkwerve, november 2008 "De zon kwam op, Ik hoorde de wind ruisen. Een vogel floot. En toen werd het stil.... Onze buurvrouw is er niet meer Willem en Aletta Rene en Marjolein Martin Marieke Enige en algemene kennisgeving Achter de tranen bij dit afscheid schuilt de glimlach van de herinnering. Verdrietig, maar tevens opgelucht dat zij, na een moei lijke laatste weg, nu eindelijk vrij kan zijn, geven wij kennis van het overlijden van mijn schoonzus en onze tante Magdalena van Damme Leentje In de leeftijd van 83 jaar. C.H. van Damme Ineke van Espen-van Damme in dierbare herinnering Michael van Damme Marinus van Damme Charlotte Eijkelenboom Roland van Damme 22 november 2008 Correspondentieadres: Voorstad 49,4461 KL Soes U kunt afscheid nemen van Leentje en de familie condo leren, voorafgaand aan de afscheidsplechtigheid, op donderdag 27 november van 9.30 tot 9.50 uur in rouw- centrum 'De Bevelanden', Seldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats)teSoes. De begrafenis zal plaatsvinden om 11.00 uur op de Algemene Begraaf plaats te Kloetinge. s» ,If Voor uw aanwezigheid, de schriftelijke condoleances en uw medeleven bij het overlijden van onze moeder en oma Diena Valkier-Duijm willen wij u langs deze weg hartelijk danken. Kinderen en kleinkinderen 25-11-1996 25-11-2008 Alain Ferdinand, jouw steun is enorm, geweldig! Ik dank je hiervoor. Ann Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren voor een uitvaart? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten van een advertentie? 0800 - 44 44 000 info@scu.nu www.scu.nu Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie Voor een persoonlijke begeleiding. uitvaartverzorging Als er in jouw huis is ingebroken, kan dat heel ingrijpend zijn. Zowel door financiële als emotionele schade die je mogelijk hebt opgelopen. Fonds Slachtofferhulp steunt de hulpverlening aan slachtoffers, nabestaanden en ge tuigen van misdrijven, verkeersongevallen en rampen. Kijk voor meer informatie op fondsslachtofferhulp.nl Het verleden kan slachtoffers nog lang achtervolgen. Laat ze niet alleen staan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 120