Familieberichten fllensenljnq.nl Overleden Colofon Familieberichten 24 I Dinsdag 25 november 2008 PZC kijk ook op Siuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties, e-mail pzcfamiiieberichten@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.po uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op-www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Verslagen en verdrietig zijn wij door het overlijden van Ron de Bruyne Wij zullen de aanwezigheid van onze buurman erg missen. Wij wensen Linda, Merel en Eva en verdere familie veel sterkte toe, Rinus en Els Dieleman Na een ongelijke strijd onverwachts overleden is voor ons toch nog Ron de Bruyne Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw Linda, zijn kinderen Merel en Eva. Wij wensen hun en naasten veel sterkte toe in de komende moeilijke tijd. Medewerkers en directie Jager Tolhoek In het huis Mijns Vaders zijn vele woningen: anderszins zo zou Ik het u gezegd hebben; Ik ga heen om u een plaats te bereiden. johannes 142 Dankbaar voor de vele jaren waarin wij van haar goedheid en levensblijheid mochten genieten, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en "oud-omaatje" Levina Tramper-Rijnhout weduwe van Alexander Tramper in de hoge leeftijd van 96 jaar. Cor en Clara Truus en John Klein- en achterkleinkinderen 's- Heer Arendskerke, 24 november 2008 Correspondentie-adres: Kolenwiegenhoek 15,4435 AT Baarland Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum "Poelwijckvoorde liefdevolle verzorging. De begrafenis zal in besloten familiekring plaatsvinden. We zijn verdrietig door het plotselinge overlijden van Monique de Schepper We hebben bewondering voor de manier waarop ze met haar epilepsie omging en hoe ze genoot van het leven... Een laatste vlinderkuswe missen je. Namens bewoners, medewerkers, Cliëntenraad Raad van Toezicht en Raad van Bestuur van Stichting de Okkernoot te Schoondijke Schoondijke, 21 november 2008 Lieve Monique Je had nog zoveel verwachtingen en je had nog zoveel te doen in dit leven. Veel en veel te vroeg is er een eind aan gekomen. Bedankt voor je zorgzaamheid, je gezelligheid en je vrolijke noot. We zullen je erg missen. Cliënten en medewerkers van de Dagboog en de Kinderboerderij Terneuzen De HERE is mijn herder Psalm 23 Diepbedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een lange ziekte periode, de HERE tot Zich heeft genomen mijn allerliefste man, onze zorgzame vader en lieve opa Dirk Hage Colijnsplaat, 14 november 1936 t Kapelle, 24 november 2008 Lid in de Orde van Oranje-Nassau Kapelle: A. Hage-Harteveld Wolphaartsdijk: Jacqueline en Sjaak Kloet Annemarie en Stefan Mary en Niels Naomi en Joeri Wolphaartsdijk: Petra en Cor Soldaat Jacky Femke en Leonard Sjoerd Kapelle: Dick en Jacintha Hage Steven Jennifer Kapelle: Dave en Alinda Hage Stef Kapelle: Anneke en Lennert de Jong Marijn Emma Moolhoekstraat 36,4421 GH Kapelle D;V. donderdag 27 november is er gelegenheid om afscheid te nemen van 19.30 tot 20.15 uur in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke. Degenen die 'niet in de gelegenheid zijn, kunnen voor de dienst afscheid nemen. De dienst van Woord en Gebed, geleidt door Ds. M.J. Oosting, wordt D.V. vrijdag 28 november om 13.30 uur gehouden in de Christelijk Gereformeerde Kerk, Biezelingseweg 6 te Biezelinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Biezelinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Onze datjk gaat uit naar de medewerkers van Privazorg voor de goede verzorging. Met droefheid geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze geliefde broer, zwager en oom Dirk Hage Familie Hage Neven en nichten Oh, all the comrades e'er I had, they 're sorry for my going away, And all the sweethearts e 'er I had, they 'd wish me one more day to stay, But since it falls unto my lot, that I should rise and you should not, I gently rise and softly call, that I should go and you should not, Good night and joy be with you all. Ondanks alle tegenslagen in zijn leven bieef zijn optimisme enorm. Met verslagenheid en onuitsprekelijk verdriet geven wij u kennis dat veel te vroeg van ons is heengegaan onze lieve Gustaaf Janse - Guus - Middelburg Middelhamis 19 juli 1959 22 november 2008 Middelburg: W.J. Janse-van der Zwaan Sierpe, Costa Rica: Rik Janse - Xinia Reina César Pitou Middelhamis: Jannet de Vries Noortje de Beer Thijs de Beer Middelhamis, 22 november 2008 Juliana van Stolberglaan 40 3241 GL Middelhamis De crematie zal donderdag 27 november 2008 om 14.00 uur plaatsvinden in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3,4337 PB Middelburg. Geen toespraken. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde collega Guus Janse Wij wensen de familie en Jannet veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Directie en personeel Telecom Security Zeeland BV Terneuzen Het laatste beetje is nu op Veel had ik te verduren Het kaarsje is nu opgebrand gedoofd zijn alle vuren In het besef dat zij het einde als een bevrijding beschouw de, geven wij u bedroefd kennis dat. na een leven in een voud, van ons is heengegaan onze moeder en oma Hilda Virgina Brakke sinds 1 januari 2006 weduwe van Eduardus Hubertus Hoefeijzers Philippine, 8-9-1930 Terneuzen, 23-U-2008 Philippine: Anita en Paul Boddaert-Hoefeijzers Marty t Hoek: Monny en Sandra Hoefeijzers-Hofman Björn Robin Zaamslag:Tillij en Ronny van Mol-Hoefeijzers Maaike Bastiaan Hoek: Daniël en Ineke Hoefeijzers-de Meijer Jennifer Cherryl Correspondentieadres: Bastionstraat 18 4553 BH Philippine De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op vrijdag 28 november om 10.00 uur in de parochiekerk H. Maria Hemelvaart te Philippine, waarna de begrafenis volgt op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in Restau rant "Place du Marché", Havenstraat 12 te Philippine. Donderdag 27 november is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "de Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. ik zoek een woord een heel nieuw woord een woord dat niemand kent ik zoek een woord dat zeggen wil dat jij de liefste bent Tot ons verdriet is zeer plotseling overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, trotse oma en overgrootoma Adriaantje (Adrie) Luyk-Verhulst Kats, 1 februari 1927 Colijnsplaat, 23 november 2008 Kamperland A. P. Luyk Goes Tineke Verspuij-Luyk Sander Verspuij Bad-Bentheim Jeroen en Katrin, Annabel Dayton, Ohio Manon en Toon, Toon Goes Merel Correspondentieadres: Ridderhof 7 4461 TZ Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 25 november van 15.00 tot 16.00 uur in Zorgcentrum "Cleijenborch" Dr. Maasstraat 4 - kamer 211 te Colijnsplaat. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. De strijd is gestreden, het leed is geleden. Angst, pijn en verdriet voor eeuwige vrede. Zover we konden zijn we met je meegegaan, nu moetèn we je laten gaan. Heden overleed onze zus, schoonzus, en tante Maria Cornelia de Meijer Mies weduwe van Jo Bareman eerder weduwe van Ko Blaakman Biervliet, 13 november 1922 t Terneuzen, 24 november 2008 Familie de Meijer Familie Bareman Churchilllaan 336, Terneuzen Correspondentieadres: Mevr. Kostense-de Meijer Ravelijn 4 4532 DA Terneuzen Gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 26 novem ber van 18.30-19.00 uur in uitvaartcentrum "de Ridder", Hughersluys 22, Terneuzen. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 27 no vember om 14.00 uur in de Opstandingskerk. Bellamy- straat 74 te Terneuzen. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in de Opstandingskerk. Onze dank gaat uit naar Hospice Zeeuws Vlaanderen voor de liefdevolle begeleiding. Daarom i.p.v. bloemen graag een gift aan het Hospice op Banknr. 10.64.54.404

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 108