t Familieberichten "'""tc"10" (Ilensenlinq.nl MEVROUW J. GLERUM - MEIJER 30 Donderdag 20 november 2008 PZC Met grote droefheid geven wij u kennis, dat plotseling van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Cornelia Kort-van Meurs 17 juli 1934 t 18 november 2008 A, Kort P.M. Kort W. Kort-van Weizen Hannah I.J. Kort Hde Koster Ricardo Oosterenbanweg 3 4325 GP Renesse De crematieplechtigheid zal gehouden worden zaterdag 22 november in het crematorium te Middelburg. Westelijke Oude Havendijk 3, aanvang 14.30 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condole ren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Geen bezoek aan huis Uit de diepten roep ik tot U, o HEERE! Psalm 1301 Diepbedroefd delen wij u mee dat na een moeitevol ziek bed, toch nog onverwacht, door de Heere is weggenomen, mijn innig geliefde vrouw, onze moeder en oma Wilhelmina van Maldegem-Janse echtgenote van Willeboord van Maldegem in de leeftijd van 75 jaar. Wij zullen haar liefde en zorg zeer missen Middelburg: W. van Maldegem Apeldoorn: Ries en Peti van Maldegem-Luteijn Elmi en Marijn Delft: Wilma van Maldegem Floris Bodegraven: Gert en Corine van de Woestijne-van Maldegem Willemijn en Peter Oost-Souburg: David en Sonja van Maldegem-Kaljouw Eva en Sara 4336 |K Middelburg, 19 november 2008 Belfort 83 Gelegenheid tot afscheid nemen D.V. zaterdag 22 novem ber aan huis van 15.30 tot 16.30 uur en voorafgaand aan de rouwdienst van I 3.15 tot 13.30 uur in de consistorie van de kerk. De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, zal ge houden worden D.V. maandag 24 november om 13.45 uur in de "Zuiderkerk", Schoutstraat 1 te Middelburg. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de begrafenis is er ook gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de "Zuiderkerk". Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bloemen. Heden nam de Heere, na een ernstige ziekte, nog onverwachts, uit onze familiekring weg, onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Wilhelmina Neeltje van Maldegem-Janse Echtgenote van Willeboord van Maldegem in de leeftijd van 75 jaar. We wensen onze zwager met familie, de kracht en de ondersteuning toe in dit zware verdriet. Middelburg, 19 november 2008 MiddelburgJanse A.M. janse-Walhout t W. )anse W. (anse-Verhage N.W. Sturm-]anse A. Sturm D. |anse t F.A. janse-Cornelisse Goes|oh. Janse Neven en nichten Met droefheid geven wij u kennis, dat na een ernstige ziekte, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde schoonzus en tante Wilhelmina Neeltje Janse echtgenote van Willeboord van Maldegem in de leeftijd van 75 jaar. Middelburg: A. van Maldegem (in herinnering) N.C. van Maldegem-Wisse Oust-Souburg: G. van Maldegem (inherinnering) S. van Maldegem (in herinnering) Middelburg: J. Wisse-van Maldegem J.H. Wisse Neven en nichten 19 november 2008 'Alles is Liefde. t Ingrid Dimphna Johanna van Marle-Vos Onze lieve Ingrid (33) is op 18 november 2008 met haar ongeboren kindje gestorven. Als je Ingrid hebt gekend willen we graag dat je aanwezig bent zaterdag 22 november bij het Requiem om 10.30 uur in de R.K.Willibrordus Kerk te Zierikzee, waarna we gezamenlijk zullen afreizen naar het Dorpshuis aan de Ring te Ouwerkerk. Daar zullen we om 3.00 uur afscheid nemen van Ingrid en haar naar de begraafplaats dragen. Namens de families, Wouter van Marle Sjaak en Diny Vos |an en Naima Kees van Marle Freek en Veronique Ring 7, 4305 AE Ouwerkerk Lieve Ingrid Voor altijd in ons hart! Ad, Marina, Marissa en Roy Dag lieve Ingrid Wat zullen we je verschrikkelijk missen. Richard Angelique I 've got my head in the clouds Running from the thunder Proud as I can be 1 am Waithing for the grey ro replace thé black in me Will the sun come up again Ing (Ingrid van Marle-Vos) Sandra Eric-ian en Marianne Simon en Lara John en Marcha Jasmijn Freek en Veronique Ronald en Rachelle Sylvain en Diane Diep bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde en enthousiaste collega Ingrid van Marle-Vos 30 december 1974 t 18 november 2008 Wij wensen Wouter en de families Vos en Van Marle heel veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Namens EFK Belastingadviseurs Dick, )eroen, René, Bert. Henk, Bernard, Frans. Gerrit, Gert, Ed, )oep, Ed, Karin, Wendy, Stacey en Esther Na een korte periode waarin wij hoopten op herstel, is op veel te jonge leeftijd overleden de vrouw van ons oud-bestuurslid en speler van S.V. Ouwerkerk Ingrid van Marle-Vos Wij wensen Wouter, familie Vos en familie van Marle veel sterkte toe om dit verlies te dragen. "You'll never walk alone" S.V. Ouwerkerk Ouwerkerk. 18 november 2008 Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons bestuurslid Corrie Dieleman Wij hebben haar betrokkenheid en inzet zeer gewaardeerd, en wensen haar familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Bestuur S.W.O. Hoek Heden bereikte ons het treurige bericht van het overlijden van Wij wensen de familie veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Familie B. Kooren, Bergen op Zoom Familie J. Kooren, Kortgene Onze lieve Gelijn Molier is overleden 18 juni 1929 t 14 november 2008 's-Gravenhage Middelburg Middelburg: Joop Molier-Kramer Amsterdam: Margot Tomas, Bette, Hannah Curagao: Elise en Christ Capelle a/d IJssel: Petra en Chris Daniël, Jonathan Amsterdam: Bart en Linda Frans Duwaerstraat 12 4333 CV Middelburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden. Samen plezier, samen op reis Samen een eenheid maar soms ook eigenwijs Samen kwaad, samen weer goed Samen verdriet, samen weer moed Nu verder zonder jou, dat doet pijn Te weten nooit meer samen te zijn. Heel erg verdrietig over de grote leegte die zij achterlaat, geven wij u kennis ven het plotselinge overlijden van mijn vrouw, onze mama, mijn dochter, onze zus en tante Diana Onderdijk-Hermes 13-10-1958 18-11-2008 Hans Christel Jeffrey Rowana Roos Sylvia Ron Jan-Willem Wyke (Achter)neven (achter)nichten Willem Alexanderlaan 3,4461 TN Goes Het afscheid zal plaatsvinden op zaterdag 22 november om 10.00 uur in het crematorium, Westelijke .Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er de mogelijkheid om de familie te condo leren. Midden uit het volle leven vanuit een druk bestaan is plotseling van ons heengegaan onze buurvrouw Diana Onderdijk Jan en Susan Arjo en Leonie Ben en Marja Sjaak en Irene Dennis en Sandra Piet en Gerda Jan en Anneke Wij wensen de familie veel sterkte toe. Na een moeilijke periode, waarin wij het onvermijdelijke afscheid zagen naderen, is van ons heengegaan onze lieve vader, opa, broer, zwager en oom Hans Keizer sinds 8 november 200 7 weduwnaar van Joke Keizer-Barbier Den Haag, t Rotterdam, 16 maart 1941 18 november 2008 Rotterdam: Alex Keizer Berkel en Rodenrijs: Caroline Keizer en Filibert Kraxner Sylvana Haarlem: Anneke en Ed Bouman-Keizer en kinderen Wij bedanken de medewerkers van Verpleeghuis Pniël en afd. 4 Noord van Ziekenhuis Dijkzigt voor hun liefdevolle verzorging en aandacht. Brandenburglaan 55 4333 BX Middelburg De uitvaartdienst, geleid door pastoor Visser, zal worden gehouden op zaterdag 22 november a.s. om 11.30 uur in Rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1 Voorafgaande aan de dienst is er' aldaar gelegenheid afscheid van hem te nemen van 10.45 tot 11.15 uur. Aansluitend zullen we hem om 12.30 uur naar zijn laatste rustplaats begeleiden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd rouwcentrum.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 76