Familieberichten lllensenljnq.nl Oys/ladsi] Colofon Familieberichten 28 I Donderdag 20 november 2008 PZC kijk ook op Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzciaroilieberichten@wepenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur - Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Algemene kennisgeving Ik zal de halmen niet meer zien Noch binden ooit de volle schoven, Maar doe mij in de oogst geloven Waan'oor ik dien. Henriëtte Roland Holst Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze beminde Heerbroer. Heeroom Fran§ois Auguust Buysse Emeritus Pastoor Hij is na vele jaren arbeid in de wijngaard van de Heer na voorzien te zijn van de Sacramenten der Zieken op 82-jarige leeftijd vredig ingeslapen. IJzendijke: Arcene Buysse in herinnering Corrie Buysse-van Eijkeren kinderen - kleinkinderen llzendijke: Marie Lievens-Buys'se Emiel Lievens in herinnering kinderen - kleinkinderen Oostburg: Gemma Buysse Hoofdplaat: Celina Thomaes-Buysse Arthur Thomaes in herinnering kinderen - kleinkinderen Aardenburg: Cecile van de Vijver-Buysse Domien van de Vijver kinderen - kleinkinderen Biervliet: Cyriel Buysse Ria Buysse-van Waes kinderen - kleinkinderen Ijzendijke, Huize Emmaus, 18 november 2008 Correspondentie adres: M. Lievens-Buysse IJ. Benteijnstraat 27,4515 EC llzendijke Wij zijn dankbaar voor alle liefdevolle zorg en aandacht van velen uit zijn nabijheid, in het bijzonder de mede werkers van Huize Emmaus en Dr. N.v.d. Maas, huisarts. De plechtige eucharistieviering, waarbij u van harte wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 22 november a.s. om 10.30 uur in de parochiekerk van Onze Lieve Vrouw ten Hemelopneming te llzendijke, waarna de begrafenis volgt op de r.-k begraafplaats te Biervliet. Geen bezoek aan huis. Condoleances gaarne schriftelijk. Eindhoven 9 september 1954 Geef nooit op, het lukt altijd. Pierre Ponjée t Wilrijk 17 november 2008 Sébastien Caroline Benoit Manu t Pieter t en Ytje Ponjée-Horsten Sjaak en Tjailiena de Reu-Ponjée Jannis De crematie zal in besloten familiekring plaatsvinden. Correspondentieadres: Tjailiena de Reu-Ponjée Singel 15 4341 AV Amemuiden Ik zal de halmen niet meer zien, noch maaien ooit de volle schoven. Maar doe mij in de oogst geloven waarvoor ik dien. Bedroefd laten wij u weten dat. na een lang en werkzaam leven, rustig is heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en ouwe opa Jacobus Brasser Ko Vrouwenpolder, 27 april 1908 t Veere, 19 november 2008 A. Brasser-van Soelen Lein en Leintje Betsy en Ko Addy en )an Tinie Koen Corrie klein- en achterkleinkinderen Poppenkinderenburg' Zanddijkseweg 14 4351 SH Veere Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 24 november a.s. van 10.30 tot 10.55 uur in de Kleine Kerk aan de Kapellestraat te Veere. Aansluitend zal aldaar de afscheidsdienst, geleid door Ds. G. Klein, worden gehouden om 11.00 uur. We begeleiden hem om 12.00 uur naar zijn laatste rust plaats op de algemene begraafplaats aan de Zanddijkseweg te Veere. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Theeschenkerij 'De Blauwe Reiger', Zanddijkseweg 12a te Veere. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd delen wij u mede, dat na een leven vol zorgen, is overleden mijn broer en onze oom Jacobus Brasser geboren 27 april 1908 overleden 19 november 2008 Veere: L.P. Brasser A. Brasser-Kasse (in herinnering) neven en nichten Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden op maandag 18 november 2008 van de voormalig algemeen directeur van de coöperatie Cebeco- Zuidwest, de heer S. Silvis De heer Silvis was de eerste algemeen directeur van de nieuwe coöperatie die per I juli 1971 was ontstaan uit de fusie van de zuidwestelijke coöperatieve verenigingen. Tot februari 1984 heeft hij leiding gegeven aan de coöpera tie en de daaraan verbonden ondernemingen. Wij wensen zijn familieleden veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Namens het bestuur en raad van commissarissen CZAV Wemeldinge A. van Vugt, algemeen directeur I.M. Klompe. voorzitter raad van commissarissen Bedroefd geven wij u kennis dat geheel onverwachts is overleden mijn innig geliefde man en mijn lieve vader Cornelis Hogerheide Cor - 3 augustus 1929 18 november 2008 B.A. de Poorter E.H. de Poorter Irenestraat 11 4322 BM Scharendijke De crematieplechtigheid zal worden gehouden vrijdag 21 november om 14.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 13.45 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Verslagen hebben we kennisgenomen van het verlies van Cor Hogerheide Zijn dagelijkse bezoekjes zullen we missen. Betsie en Ed wensen we veel sterkte toe. Kees-jan, Tiny, Michiel, Tim, Adrie, Peter, Carin, Sjaak en Wessel Zijt getrouw tot den dood en Ik zal u geven de Kroon des Levens. - Openbaring 2:10 Ontslapen in volle vrede in haar Heer en Heiland, is van ons heengegaan onze zeer geliefde en zorgzame zuster, schoonzuster en tante Jannetje Helena IJssel '24 juli 1920 18 november 2008 A.M. Pols-IJssel C. Pols Martin Wim en Geertje en kinderen L.C. IJssel-Muilwijk E.J. IJssel-Boon Onze speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum St. Willibrord te Middelburg voor de liefdevolle zorg en aandacht. Correspondentie-adres: A.M. Pols-IJssel Pr. Hendrikstraat 422 3151 AW Hoek van Holland Onze zus, schoonzus en tante is opgebaard op haar kamer 201 in St. Willibrord, Bachtesteene 1 te Middelburg. Aldaar is er gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 24 november a.s. van 12.15 tot 12.45 uur. Aansluitend zal om 13.00 uur de dienst van Woord en Gebed in de kapel van St. Willibrord worden gehouden. Waarna we haar om 14.00 uur naar haar laatste rustplaats zullen begeleiden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd zorgcentrum. Helpen was je leven. Voor iedereen stond je klaar. Dank voor alles wat je hebt gegeven. Dank voor hetgeen wij betekenden voor elkaar. Verdrietig geven wij u kennis dat, na een kortstondig ziekbed, nog onverwachts is overleden onze lieve nicht en "tante" Pieternella Verschuure -Nel- in de leeftijd van 82 jaar. Namens de familie Martine Verhulst (ex.tetst.) Goes, 18 november 2008 Noordzandstraat 5 4401 CEYerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W.F. van de Woestijne, wordt maandag 24 november om 11.00 uur gehouden in de Hervormde kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het Hervormd kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Leven is als sneeuw je kunt het niet bewaren. Bedankt dat jij bij ons was al die uren, maanden, jaren. (T. Hermans Dag lieve Nel, Wat zullen we je missen Nely en Marein Martine en An Kea, William en Duuk Marijn en Marije Joke en lanneke Jankees en Els Kees en Linda Tom en Ilyana Rozemarijn Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van oud-werknemer Rob Singor Hij heeft zich vele jaren trouw ingezet voor ons bedrijf. Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Namens Aannemings- en Schildersbedrijf Snoep BV en medewerkers

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 74