Televisie
voor de thuiskijker
Kijkers kunnen stemmen op een BN'er over wie ze graag een documentaire
ZOUden zien Festivaljournaal over de IDFA
PZC Donderdag 20 november 2008 47
07:25 Little house on
the prairie 08:10 The
bold and the beautiful
08:35 Trauma centrum
09:00 Best of Home-
shopping 12:05 Safa
ri 12:10 Hart van Ne-
derland - Late editie
12:25 Two and a half
men 12:45 My wife and
kids 13:10The Guardian
14:00 SBS 6 Sport: Oe
feninterland Nederland
-Zweden 15:40 Rich
kids: Cattle drive 16:35
According to Jim 16:55
The bold and the beau
tiful 17:15 Little house
on the prairie
07:30 Teleshop 7: Best
direct 08:00 RTL Nieuws
08:15Teleshop 7: Best
direct 08:45 RTL Nieuws
09:00 RTL Z Nieuws
I0:20jorritsma blikt
vooruit 10:40 RTL Z
Nieuws 11:20 Vakwer-
kNL 11:40 RTL Z Nieuws
13:20 Studio E&W
13:40 RTL Z Nieuws
07:00 Teleshop 8: Tel
Sell 17:10 Oprah Win
frey show
07:00NET5Clubkids
07:50 Hotel 08:15 Born-
2Cook 08:45 Veronica
Mars 09:35 Born2Cook
10:05 TekTVShop 11:05
Astro TV 13:05 Safa
ri 13:20 Gilmore girls
14:10 Veronica Mars
14:55 NET 5 Clubkids
15:45 Hotel 16:15 Born-
2Cook 16:40 Smaken
verschillen 17:10 Ready
steady cook
VERONICA
09:05 JETIX: Kinderpro
gramma's, met o.m. Yo
Gabba Gabba, Bamboe
Club, Finley the Fire En
gine, Bob de Bouwer,
Yo Gabba Gabba, Musti,
Bob de Bouwer, Finley
the Fire Engine, Meteor
and the Mighty Monster
Trucks, Ernst, Bobbie e/
d rest 11:00 De Club van
Sinterklaas 11:20 JETIX:
Kinderprogramma's,
met o.m. De drieling,
Strawberry Shortcake,
Recess, Monster Buster
Club, Yin Yang Yo, Mega
Babies, Tutenstein, Carl
2, Team Galaxy, Totally
spies, Pokémon Advan
ced Battle 17:25 De Club
van Sinterklaas 17:35 JE
TIX: Kinderprogram
ma's, met o.m. Monster
Buster Club
o
o
18:10 De grote verbou
wing, realitypro-
gramma
18:00 The A-Team, ac
tieserie
18:55 Knight ridër, ac
tieserie
18:05 De grootste ver
liezer, afvalpro-
gramma
18:00 The Guardian,
dramaserie
18:55 Gilmore girls, dra
maserie
18:00 My wife and kids,
comedyserie
18:30 According to Jim,
comedyserie
18:55 Will Grace, co
medyserie
19:00
Hart van Neder
19:55
Married with 19:05
Het zonnetje in
19:50
Smaken verschil
19:20 Trick Treat,
land - Vroege
children, comedy
huis, comedyserie
len, culinair pro
candidcamerashow
editie, nieuwspro
serie 19:35
Dr. Phil, talkshow
gramma
19:25 Friends, comedy
gramma
serie
19:20
Shownieuws -
19:55 Two and a half
Vroege editie
men, comedyserie
20:00
Trauma centrum,
20:30
The mask of Zor- 20:30
Afkickkliniek
20:30
Grease, romanti
20:30 Double impact,
realityprogramma
ro, komische actie
voor eetverslaaf
sche musical
actiefilm
20:30
House, ziekenhuis
film
den, documentai
serie
reserie
21:30
Medical exami
21:30
De liefdesmake
ners, misdaadserie
laar, realitypro
gramma
22:30
Hart van Neder
22:00
Fashion trix, mo
22:40
Law Order:
22:40 Timecop, sf-film
land - Late editie,
deprogramma
Special Victims
reportages
22:30
As the world
Unit, dramaserie
22:50
Piets weerbe
turns, soapserie
richt, weerbericht
22:55
Shownieuws -
Late editie
23:15
Trauma Team:
23:10 Levensgevaarlijk!, 23:20 Oprah Winfrey
23:35
Law Order:
E.R. Live, realityse-
realityserie
show, amusement
Special Victims
rie
(h)
Unit, dramaserie
00:25 Te dik om af te
00:00
RTL Poker: Euro
00:10
Teleshop 8
00:30
Smaken verschil
00:35
Friends (h)
vallen
pean Poker Tour
00:11
Sneak preview
len (h)
01:05
Nachtprogram
00:45 Happy Hour
Biarca
02:00
KamasutraTV
01:00
Nachtprogram
mering
01:00
Teleshop 7
05:30
Car Tracks
mering: Relax TV
02:00
Poker after dark
01:01
Nachtlounge
04:00
Harfvan Nederl.
02:45
Nachtprogram
03:00
Sneak preview
- Late editie
mering
05:30
Car Tracks
Shownieuws (h)
Vrijdag 28 november wordt Stran
ded uitgezonden, het ongelooflijke
overlevingsverhaal van het Urugua-
yaanse rugbyteam dat zich na een
vliegtuigcrash in de Andes ruim
tien weken op een vierduizend
meter hoge gletsjer in leven wist
te houden.
Verder is er de verkiezing van de
beste portretdocumentaire. Eén
van de mogelijke keuzes is de do
cumentaire die Paul Verhoeven in
1968 maakte over NSB-leider An
ton Mussert (24 november). Daar
naast kunnen kijkers stemmen op
een BN'er over wie ze graag een
documentaire zouden zien. Deze
wordt ook daadwerkelijk gemaakt
en volgend jaar uitgezonden.
Festival Journaal, Nederland 2,
15.30 uur en 0.20 uur.
00
vo
O
O
fO
O
to
to
10
O
O
to
w
n
Operation Homecoming, te zien op het documentairefestival IDFA. foto GPD
OVERIGE 3 .2
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu
18:20 Weer
18:23 Nu aan tafel
18:33 De kunstkeet
18:45 Regioned
19:00 Herhalingen
BUITENLANDSS
België 1
09:00 Radio 2 op'één. 12:10
De rode loper. 12:35 Blokken.
13:00 Het journaal. 13:30 Het
weer. 13:35 Man bijt hond.
14:00 Zoo days. 14:25 Thuis.
15:00 Villa'politica. 16:15
Clips. 16:35,17:05 The Brittas
empire. 17:35 Buren. 18:00
Het journaal. 18:10 De rode
loper. 18:30 Blokken. 19:00
Het journaal. 19:40 Man bijt
hond. 20:05 Het weer. 20:10
Thuis. 20:40 Deadline. 21:30
Koppen. 22:05 De laatste
show. 22:55 Het journaal laat.
23:16 KENO-uitslagen. 23:17
Het weer. 23:20 De collega's.
00:05 Man bijt hond.
België 2
07:00 Piet Piraat. 07:10 Pat
Stan. 07:15 George van de
jungle. 07:30 Disney's The em
peror's new school. 07:50 Pat
Stan. 08:00 Sprookjesboom.
08:05 Samson en Gert. 08:30
Dag Sinterklaas. 08:35 Chinees
voor mij. 08:50 Karrewiet.
08:59 CANVAS. 09:00 Terzake.
09:35 Herfstbeelden. 15:29
KETNET. 15:30 Draakje. 15:35
Hopla. 15:40 Bob de bouwer.
15:50 Kabaal in destal. 16:05
-Mickey Mouse clubhuis. 16:30
Samson en Gert. 16:55 Dag
Sinterklaas. 17:05 Disney's The
emperor's new school. 17:30
Missy Mila. 17:40 Pat Stan.
17:45 George van de jungle.
18:00 Chinees voor mij. 18:10
Karrewiet. 18:20 Amika. 18:35
De pretroulette. 18:55 En daar
mee basta! 19:10 Space goofs.
19:25 Karrewiet. 19:35 Life
with Derek. 19:59 CANVAS.
20:00 Terzake. 20:40 Comedy
Inc. 21:05 Madagascar. 21:35
Weg met De Soete. 22:05 Re
cipes for disaster. 23:00 Phara.
23:40 Lotuk: Arsenal.
RTBF1
09:15 Télétourisme hebdo.
09:45 Matière grise. 10:30
Regards d'enfance: L'homme
de la maison. 12:00 Questions
d'argent. 12:05 Table des
terroirs. 12:10 Lesfeuxde
I'amour. 12:50 Weerbericht.
12:56 Questions d'argent.
13:00 Nieuws. 13:30 Weer
bericht. 13:40 Télétourisme
quotidien. 13:50 Derrick.
14:50 Le coeuren sommeil.
16:45 Stingers: Unité secrête.
17:35 Everwood. 18:30 Le6
minutes. 18:35 Weerbericht.
18:45 Au quotidien. 19:20
Chaud devant. 19:21 Weer
bericht. 19:30 Nieuws. 20:15
Weerbericht. 20:20 Julie Les-
caut: Dangereuses rencontres.
21:55 Another planet. 23:38
Questions d'argent. 23:40
Opinions - UCM. 23:55 La clef
des champs. 00:20 50° nord.
RTBF2
07:06 Tekenfilms. 09:00 Les
niouzz. 09:10 Tekenfilms.
09:50 Minuscule. 09:55 Hep
taxi! 10:30 Zoom arrière. 11:38
Questions d'argent. 11:40 Plus
belle la vie. 12:10 Toute une
histoire. 13:11 Tekenfilms.
17:40 Les niouzz. 17:50 Air de
familie. 17:55 Toute une histoi
re. 18:55 Plus belle la vie. 19:25
La vie de familie. 19:50 Ungars,
une fille. 20:00 Beursberichten.
20:05 Le meilleur de I'humour
- Sois Beige et tais-toi II. 22:00,
22:05,22:10 Un gars, une
fille. 22:21 D'artd'art. 22:23
KENO. 22:25 Weerbericht.
22:30 Le 12 minutes. 22:45
Beursberichten. 22:50 D6Bels.
23:40 Barbara broadcast. 23:50
L'évasion. 00:05 Doorlopende
herhaling.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:15 How
to survfve the property
crisis. 11:00 Homes under
the hammer. 12:00 To buy
or not to buy. 12:45 Bargain
hunt. 13:15 Cash in the attic.
14:00 Nieuws en weerbericht.
14:30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 14:45 Doctors.
15:15 Diagnosis murder. 16:00
Nieuws en weerbericht. 16:05
Jakers: The adventures of Pig-
gley Winks. 16:25 Uncle Max.
16:35 Watch my chops. 16:50
The secret show. 17:05 Raven.
17:35 Election. 18:00 News-
round. 18:15 The weakest link.
19:00 Nieuws en weerbericht.
19:30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 20:00 The One
show. 20:30 EastEnders. 20:57
Nieuws en regionaal nieuws.
21:00 Little Dorrit. 21:30
The people's hospital. 22:00
Apparitions. 23:00 Nieuws en
weerbericht. 23:25 Regionaal
nieuws en weerbericht. 23:35
Question time.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30
Teletubbies. 07:55 Tweenies
songtime. 08:00 Pitt and
Kantrop. 08:25 Newsround.
08:27 Bernard. 08:30 Roar.
09:30 Postman Pat. 09:45
Chuggington. 10:00 3rd and
bird. 10:10 Our planet. 10:20
Charlie and Lola. 10:30 Finley
the fire engine. 10:45 The
Koala brothers. 10:55 Fun with
phonics. 11:00 Big barn farm.
11:15 Get squiggling. 11:30
In the night garden. 12:00
The maths channel. 12:10
Primary geography. 12:30
Something special. 12:45
What? Where? When? Why?
13:00 The daily politics. 13:30
Working lunch. 14:00 Out of
the blue. 14:25 Coast. 14:30
Animal 24:7.15:15 Car booty.
16:00 Murder, she wrote.
16:45 Flog it! 17:30 Are you
an egghead? 18:15 Escape to
the country. 19:00 Eggheads.
19:30 Strictly come dancing: It
takes two. 20:00 James May's
20th century. 20:30 Food fight:
The discount boom. 21:00 Ian
Hislop goes off the rails. 22:00
Never mind the Buzzcocks.
22:30 The Graham Norton
show. 23:00 Lead balloon.
23:30 Newsnight. 00:15
Weerbericht. 00:20 India with
Sanjeev Bhaskar.
Duitsland 1
09:00 heute. 09:05 Rote
Rosen. 09:55 ARD-Wetter-
schau. 10:00 heute. 10:03
Brisant. 10:30 Das Gelübde.
12:00 heute mittag. 12:15
ARD-Buffet. 13:00 Mittagsma-
gazin. 14:00 Tagesschau. 14:10
Rote Rosen. 15:00 Tagesschau.
15:10 Sturm der Liebe. 16:00
Tagesschau. 16:10 Nashorn,
Zebra Co. 17:00 Tagesschau
urn fünf. 17:15 Brisant. 18:00
ARD vor acht. 19:45 Wissen
vor acht. 19:50 Das Wetter im
Ersten. 19:52 Tor der Woche/
des Monats. 19:55 Börse im Er
sten. 20:00 Tagesschau. 20:15
Donna Leon - Beweise, dass
es böse ist. 21:45 Panorama.
22:15 Tagesthemen. 22:43 Das
Wetter im Ersten. 22:45 Schei-
benwischer. 23:30 POLYLUX.
00:00 Nachtmagazin. 00:20
Haie und kleine Fische.
Duitsland 2
09:00 heute. 09:05 Voile
Kanne - Service taglich. 10:30
Wege zum Glück. 11:15,11:35
Reich und Schön. 12:00 heute
mittag. 12:15 drehscheibe
Deutschland. 13:00 ZDF-Mit-
tagsmagazin. 14:00 heute
- in Deutschland. 14:15 Die
Küchenschlacht. 15:00 heute -
Sport. 15:15 Tierische Kumpel.
16:00 heute - in Europa. 16:15
Wege zum Glück. 17:00 heute
- Wetter. 17:15 hallo deutsch
land. 17:40 Leute heute. 17:50
Ein Fall fürzwei. 19:00 heute.
19:20 Weerbericht. 19:25
Notruf Hafenkante. 20:15 Dell
Richthoven. 21:00 ZDF.
reporter. 21:45 heute-journal.
22:12 Weerbericht. 22:15
Maybrit Miner. 23:15 Johannes
B. Kerner. 00:20 heute nacht.
Discovery
07:40 Rides: Driven. 08:30
Biker build-off: Hank Young
vs Cole Foster. 09:20 Brainiac.
10:15 Massive engines: Pumps.
10:40 Junkyard mega-wars:
Spiller thriller. 11:35 Mega
builders: Mega bridge. 12:30
How it's made: Racing shells
Stainless steel sinks Leather
Pedal steel guitars. 13:00 How
it's made: Swords Pontoons
Grandfather clocks Fuses.
13:25 Dirty jobs: Termite con
troller. 14:20 Smash lab: Bomb
proof plane. 15:15 Everest:
Beyond the limit - Breaking
point. 16:10 American chop
per: Davis love bike. 17:05,
17:35 Wheeler dealers: BMW
635csi. 18:05 Miami Ink: The
family. 19:00 Mythbusters:
Hindenburg mystery. 21:00
Download: The true story of
the internet - Power to the
people. 22:00 True crime
scene. 23:00 Future weapons:
Stealth. 00:00 Really big things:
Giant concert stage.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
11:59 National Geographic
Channel. 12:00 Battlefront:
Retaking of France. 12:30
Battlefront: Battle of Malta.
13:00 Monster moves: Blizzard
battle. 14:00 Jellyfish invasion.
15:00 Stonehenge decoded.
16:00 Long way down: Malawi
to Botswana. 17:00 Big game
diaries. 18:00 Tsunami line.
19:00 Animal inspectors. 19:30
Monster moves: Risky rescues.
20:30 Battlefront: U-Boat war.
21:00 Battlefront: Battle of
Tobruk. 21:30 Super carriers:
Into the danger zone. 22:30
Lost in China: Going local.
23:30 History's secrets: Hidden
horrors of the moon landings
- The secret history.
TMF
09:00 De videotheek. 11:00
TMF Classics. 12:00 TMF NL.
13:00 10 X Anouk. 14:00 De
videotheek. 15:00 Alphabeat
serveert. 15:30 Your chart.
16:30 Reaction live. 17:30
Scoots Helmets. 17:45 Clip-
kennis. 18:00 Wakker worden
op vakantie. 18:30 De video
theek. 20:00 Your chart. 21:00
Jeroen van der Boom serveert.
21:30 Scoots Helmets. 21:45
De videotheek. 22:00 TMF
Dance. 23:00 De videotheek.
00:00 Midnight.
MTV
10:10 Breakfast club MTV
top 10.11:00 M is for music.
14:00 Base chart. 15:00 Boiling
points. 15:35 Made. 16:30
My super sweet 16.17:00
Dismissed. 17:30 Cribs. 17:55
Pimp my ride. 18:25 Because
I'm a girl. 18:50 Made. 19:45
Life of Ryan. 20:15 Making the
band. 21:10 My super sweet
16.21:35 Cribs. 22:05 True
life. 23:00 Boiling points. 23:25
Wildboyz. 23:55 After hours.
TV 5
08:00 Canadees nieuws. 08:25
Alerte terre. 08:30 Escapade
gourmande. 09:00 TV5Monde
I'info. 09:05 Jardins et loisirs.
09:30 Chroniques d'en haut.
10:00 Vu du ciel: Tout est
vivant ettout est lié. 10:50 Des
chiffres et des lettres. 11:15
Tout le monde veut prendre
sa place. 12:00 Nieuws. 12:05
A la Di Stasio. 12:30 Plus belle
la vie. 13:00 Pure laine. 13:30
Belgisch nieuws. 14:00 Sous
le soleil. 15:00 Vu du ciel:
Protéger l'eau c'est défendre
la terre. 16:00 Nieuws. 16:30
Questions pour un cham
pion. 17:00 Une heure sur
terre. 18:00 Nieuws. 18:25
Le journal de'l'éco. 18:30 Les
secrets du trésor de Saqqara.
20:25 25ème image. 20:30
Frans nieuws. 21:00 Le boulet.
22:50 Dernière invention.
23:00 Nieuws. 23:10 Afrikaans
nieuws. 23:20 Zwitsers nieuws.
23:50 Café littéraire.
Eurosport
08:30 FIAWTCC Magazine.
09:00 Voetbal: WK 2010.
10:00 Voetbal. 11:30,12:15,
13:00 Voetbal: WK 2010.
14:00 Voetbal. 15:30,16:15,
17:00 Voetbal: WK 2010.
18:00 Eurogoals flash. 18:15
Voetbal: WK 2010.19:15
Eurogoals flash. 19:30 Formule
1The Factory. 20:00 Voetbal.
22:00 Voetbal: WK 2010.
23:00 Voetbal.
CNN
08:30 World sport. 09:00 CNN
today-. 09:30 World business
today. 10:30 News special.
11:00 Larry King. 12:30 World
sport. 13:00 World news Asia.
15:00 MainSail. 15:30 World
business today. 16:00 Your
world today. 17:30 World
sport. 18:00 Your world today.
19:30 MainSail. 20:00 Business
international. 21:00 World
news Europe. 22:00 News spe
cial. 22:30 World sport. 23:00
World news Europe: 00:00 The
situation room.