opzegdienst Familieberichten O Hleflsenlinq.nl Ü-uikbïïiutéirtó r rif (llensenlinq.nl Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. 26 I Woensdag 19 november 2008 PZC kijk ook op Voor jou ging het sterven niet ineens, Je hebt er moedig voor gestreden. Niemand kan weten wat je heb gevoeld. En ook niet wat je heb geleden. Bedroefd, maar dankbaar wat zij voor ons is geweest, geven wij u kennis dat wij afscheid hebben moeten nemen van mijn geliefde vrouw, onze ma en oma Ebrina Wieland-Schieman Ina 15 november 1938 t 17 november 2008 echtgenote van Cor Wieland C.J. Wieland Rob en Marina Patricia en Alexander Remo en Flurina Fanny (olanda en Piet Amber Zelzaetseweg 14 4574 NV Zuiddorpe Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 21 november van 13.15 tot 13.30 uur in uitvaartcentrum "de Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend zal er in de aula van voornoemd uitvaart centrum Een afscheidsdienst worden gehouden. Na de dienst is er van 15.00 tot 16.00 uur gelegenheid tot condoleren in Restaurant "Onder de Linden" aan het Dorpsplein te Zuiddorpe. Ma wordt in stilte gecremeerd. Lieve (Tante) Ina Zo dapper heb je gestreden, en zo moedig heb je het aanvaard Rust zacht lieve (tante) Ina we zullen je erg gaan missen Philippine, ZusChris t Jack en Jayne - Chloé (in liefdei'olle herinnering) Simone Harry en Cobi Miranda Gerben en furgita, Evelina Bedroefd delen wij u mede dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze lieve, zorgzame vader, groot- en overgrootvader Cornelis Marinus van den Dorpel sinds 25 december 2004 weduwnaar van Janna van den Dorpel-van Liere geboren 24-12-1910 overleden 17-11-2008 Krabbendijke: C. van Iwaarden-van den Dorpel A. van I waarden Kees (in herinnering) Sprang Capelle: D. Lepoeter-van den Dorpel |.W. Lepoeter Kees en Suzanne, Annemieke, Mariska Anja en Jan, Els, tannine, Marjan Gerard en Marleen, Leonie, Melissa Ian Willem Yerseke: H.P. Wagenaar-van den Dorpel H.K. Wagenaar (in herinnering) Kees en Corine, Flenk, Nico, Carola, llona (anny en Bart Krijn, Dries, Sjanne Carine André Vlaardingen: H.A. Lensvelt-van den Dorpel M.W. Lensvelt Marco en Diana, Sanne, Rens, Marianne Robert Jan Annemarie en Marco, Mirtlie, Tobias (in herinnering) Zorgcentrum "Vredelust", Yerseke Correspondentieadres: Marijkelaan 10 4401 GG Yerseke De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 21 november om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan 1 a te Yerseke. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in het verenigingsgebouw gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Want nu zien wij nog door een spiegel, in raadselen...- 1 Corinthiërs 13: 12 Bedroefd, maar dankbaar voor zijn rijke leven geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vadei^ grootvader en overgrootvader Sander Silvis Haarlemmermeer Schouwen-Duiveland 2 september 1922 18 november 2008 Burgh-Haamstede Truus Silvis-van der Fange Barendrecht Kees Silvis Margriet Silvis-Polman Arjen en Barbera Sven Gerben en Wendy Ruby en Sergio Luca Barendrecht Ingrid Dik-Silvis John Dik Mathijs Maaike en Tim Thomas - in herinnering Ede Hans Silvis Jetty Silvis-de Jong Jennneke en Reinout Sandra en Rick Barendrecht Jos Silvis Ivonne Silvis-ten Dam Anne en Duane Wageningen Huib Silvis Christel Silvis-Daenen Freek Philip en Elfi Isabelle Max Zierikzee Ada Hommel-Silvis Bart Hommel Sanne Rik Boeijesbosch 11 4328 LN Burgh-Haamstede De dankdienst zal gehouden worden zaterdag 22 november in de Gereformeerde kerk, Platboslaan 1 te Haamstede, aanvang 13.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraaf plaats "VredehoF', Oude Lagezoom 2 te Haamstede, omstreeks 15.00 uur. Voor de dienst is er van 12.30 tot 13.30 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal van bovengenoemde kerk. Vechten hoeft niet meer, rust nu maar uit. Omdat wij dankbaar zijn voor zijn liefde en zorgen gedurende een lang leven, zijn wij nu verdrietig dat van ons is heengegaan onze vader, schoonvader, opa en overopa Pieter Tonis Nuijens weduwnaar van Corrie Hubert '27- 12- 1921 t 18- 11-2008 's-Gravertpolder: Paula en Ko Peter en Joyce Lars Marian en Walter Delft: Martin en Inge Justin, Jordy 's-Gravenpolder: Bert en Nancy Collin, Jesse, Sven, Joyce Ovezande: Liesbeth en Peter Tim, Rob Wolphaartsdijk: Corina en Peter Mellissa, Julian Correspondentieadres: Strobbelhoekstraat 25 4441 BD Ovezande Onze vader en opa is opgebaard in het uitvaartcentrum van "Monuta", Fluitekruidstraat 8 te Goes, waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen op vrijdag 21 november van 19.30 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op zaterdag 22november om 13.30 uur in het crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de crematie plechtigheid in bovengenoemd uitvaartcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. I Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling na het overlijden van mijn man, onze papa, zoon en broer Berrie Hoogesteger Uw aanwezigheid bij het afscheid, de vele kaarten, telefoontjes en bezoekjes hebben ons een goed en warm gevoel gegeven. Monique en kinderen Fam. Hoogesteger Middelburg, 19 november 2008 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor hun komst, de bloemen, de kaarten, de lieve woorden en de belangstelling na het overlijden van onze lieve vader en opa Dingenis Petrus van Hese -Dies- Wij konden hieruit veel kracht putten om het verlies te dragen. John&Trudie Michel van Hese Langs deze weg willen wij u bedanken voor de vele blijken van meeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Abraham Cijsouw Uw belangstelling heeft ons goed j |.A. Cijsouw-Jongeneel Kinderen en kleinkinderen Hardinxveld-Giessendam. november 2008 19-11-2005 In memoriam Bart Beerens 19-1 1-2008 Wij houden van je, wij missen je meer en meer. Moeder, Frank en Marianne en hun kinderen Bertus 19 november 2007 19 november 2008 You never walk alone Ria en Marius ERZORGING Peter Butler Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 58