gooit alles op de Lakeside ^„zege" MAAK OPTIMAAL GEBRUIK VAN DE VERGOEDING VAN UW ZORGVERZEKERAAR! glippen: 4-4 Onverwacht snel herstel Arjen Robben van kuitblessure Voedingssupplementen moeten linkspoot op de been houden. De Heerenstraat in thuisduel niet langs opponent Doggen. B PZC Woensdag 19 november 2008 3 7 door Jan Mennega DEN HAAG/MADRID - Voetballer Ar jen Robben is onverwacht snel her steld van een spierscheuring in zijn rechterkuit. Gisteren keerde hij terug op het trainingsveld bij zijn club Real Madrid. Mogelijk al volgende week dinsdag maakt hij in de Champions-Leaguewedstrijd in Wit-Rusland tegen Bate Boris- ov zijn rentree in de selectie van de Spaanse landskampioen. De medische staf van de Koninklijke sprak drie weken geleden nog de vrees uit dat Robben dit kalender jaar niet meer in actie zou kunnen komen. Dick van Toorn is de man die de linkeraanvaller van Real Madrid zo snel weer op de been heeft gekre gen. De 76-jarige Rotterdammer is fysiotherapeut en combineert dat met manuele therapie, acupunc tuur en krachttraining. Robben is vorige week drie dagen bij hem in behandeling geweest. Hij kwam trekkebenend op maandag en kon aan het eind van de woensdag al weer sprintjes trekken. Een week eerder was hij in de warming up van de Champions-Leaguewed strijd tegen luventus afgehaakt. Van Toorn heeft Robben oefenin gen meegegeven en hem genezen verklaard. Robbens clubgenoot Rafael van der Vaart had hem op zijn spoor gezet. Van der Vaart heeft veel baat bij diens behandel wijze die in een aantal opzichten afwijkt van die van veel andere fy siotherapeuten. Zo wil Van Toorn niets weten van fietsen op de ho metrainer bij spierblessures. Duur- lopen om het herstel te bevorde ren vindt hij eveneens zonde van de tijd. In vroeger jaren werd de praktijk van Van Toorn bezocht door tal van topsporters uit bin nen- en buitenland. Behalve bij Van Toorn ging Robben ook op be zoek bij Tscheu La Ling, eigenaar van een bedrijf in voedingssupple menten. De balvirtuoos van wel eer had contact gezocht met Hans Robben, de vader van Arjen, en hem gezegd dat de spierblessures van zijn zoon ook aan diens eetpa troon zouden kunnen liggen. Ling maakte een voedselanalyse van Robben en gaf hem extra sup plementen mee om de eiwitten en de hoeveelheid aminozuren op peil te houden. „Arjen haalt zijn energie uit vetten. Daar passen we nu zijn voeding op aan", laat La Ling in een interview weten. „Voetballers zijn net raceauto's. Je moet er de juiste brandstof in doen, anders gaat-ie kapot. Maar binnenkort nemen we afscheid van de voetballer van glas. We zul len weer de Robben zien waar we allemaal van kunnen genieten." De blessuregevoelige Arjen Rob ben heeft niet alleen baat bij de therapie van 'wonderdokter' Dick van Toorn, ook gebruikt hij nu voedingssupplementen. Darter Pieter Otten uit Vlissingen zet alles op alles om in 2010 aan het officieuze WK in Frimley Green mee te kunnen doen. RILLAND - Het driebandenteam van De Heerenstraat speelde in poule vier van de derde divisie met 4-4 gelijk tegen het bezoeken de Doggen Timmerbedrijf Vooraf was de thuisploeg content geweest met een gelijkspel. Achter af streden vreugde over het ene punt en teleurstelling over het ver lies van het tweede punt om voor rang. lean Louis Smulder eiste voor de pauze in een prima partij de winst voor zich op. Alfred van den Dries op zijn beurt werd in de slotbeurt (serie van 4) verrast door zijn te genstander. Hierdoor stond het 2-2 halverwege. Na de pauze leken zowel Kimmo Pankow als Jan Westdorp op winst af te stevenen. Voor Pankow kwam de zege er ook na een uitste kende match. Zijn moyenne be droeg 0.897. Westdorp kon na een ruime voor sprong het laatste punt niet ge maakt krijgen en werd alsnog voor bijgestoken door Jan Doggen. De overwinning glipte De Heeren straat zo door de vingers. Een pun- foto Ruben Oreel tendeling was alles wat restte. Wij leggen uit hoe u ervoor kunt zorgen dat u dit jaar nog optimaal profiteert van de dekking van uw zorgverzekeraar. Kiest u bij Specsavers voor een bril of contactlenzen, dan levert uw zorgpas altijd voordeel op. Als u geen recht heeft op een vergoeding krijgt u van ons alsnog tot 25% kortingl Ook voor hoortoestellen kunnen wij in bepaalde gevallen extra zorgvoordeel bieden. Specsavers Goes Ganzepoortstraat 7 (tegenover Kruidvat) 0113 229 303 GA TOCH METEEN NAAR SPECSAVERS Deze korfing geldt niet in combinatie met andere acties. v/ww. specsavers. n I Profiteer ook dit jaar nog van een mogelijk belastingvoordeel! Hoe groot uw voordeel precies is, is sterk afhankelijk van uw persoonlijke financiële situatie. Het voordeel kan oplopen tot honderden euro's! Vraag naar de Beste Deal bij Specsavers.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 45