Zeeland je vader? Iets bij Dow' Praatplan verkeer Hulst Vervolg voor Sasse top 100 'Zekerheid over Waterdunen' Permanente afsluiting van de Gentsestraat is niet aan de orde. Z PZC Woensdag 19 november 2008 I 23 Houdstermaatschappij Navita B.V. in liquidatie, gevestigd te Yerseke. De vereffenaar van bovengenoemde vennootschap roept crediteuren op hun vorderingen op de vennootschap schriftelijk in te dienen vóór 15-12-2008 bij: Houdstermaatschappij Navita in liquidatie T.a.v. de vereffenaar Postbus 60 4300 AB Zierikzee door Harold de Puysseleijr HULST - De gemeente Hulst wil de Gentsestraat alleen op drukke da gen afsluiter! voor het verkeer. Dat is volgens wethouder Clen de Kra ker het uitgangspunt van de opzet die is gemaakt voor een dyna misch verkeerscirculatieplan. Bij afsluiting van de Gentsestraat, wordt de Frans van Waes- berghestraat de belangrijkste toe gangsweg tot het centrum van de vestingstad. Het college van burge meester en wethouders voelt er niets voor om over te gaan tot een permanente afsluiting van de Gentsestraat voor het autoverkeer, omdat dan de verkeersdruk op de omgeving van De Statie te groot wordt, aldus de wethouder. De uitgangspunten van het dyna mische verkeerscirculatieplan lig gen vast in een discussiestuk. De Kraker wil daarmee eerst naar de ondernemers in de binnenstad en de bewoners van het centrum, ver tegenwoordigd door de wijkraad Binnenstad. Door in nauwe sa menspraak met winkeliers en be woners tot een plan te komen, wil het college van burgemeester en De gemeente Hulst wil de Gent sestraat in Hulst alleen afsluiten voor autoverkeer op drukke da gen, zoals tijdens evenementen in het centrum. wethouders voldoende draagvlak creëren voor eventuele veranderin gen. De mening van de onderne mers en bewoners wordt begin vol gend jaar verwerkt in een defini tief verkeerscirculatieplan, dat ver volgens wordt voorgelegd aan de gemeenteraad. De raad mag er in maart of april volgend jaar zijn zeg je over doen. Over een andere rege ling van het verkeer in de binnen stad is in Hulst al eerder gespro ken. Enkele jaren geleden bleek een proef met de afsluiting van de Gentsestraat onder druk van de ondernemers stopgezet. De ge meenteraad kwam dit jaar op nieuw met de opdracht aan het college, nadat de afsluiting van de Gentsestraat tijdens de uitgevoer de reconstructie een succes bleek. Ook havo-leerlingen gaan op de Science Floor meer praktijkgericht werken. foto's Wim Kooyman door Raymond de Frel SAS VAN GENT - De Sasse top-ioo al ler tijden krijgt een vervolg. De eerste editie van de door café De Rijnvaart opgezette hitlijst was vo rig jaar met een paar honderd in zendingen zo'n succes, dat uitbater Carlo Sandrini de formule dit jaar herhaalt. De Rijnvaart draait de honderd po pulairste platen op zaterdag 3 ja nuari. Tot eerste kerstdag kunnen bezoekers hun tien favoriete num mers invullen en in een afgegren delde emmer deponeren. De eer ste editie werd gewonnen door het lied Kapitein Rooibos van voor malig dialectband De Lamaketta's. Sandrini hoopte dat zijn initiatief tot een Zeeuws-Vlaamse top-ioo zou leiden, maar dat is vooralsnog niet gelukt. „Collega's reageerden eerst enthousiast, maar later verwa terde de interesse. Wellicht dat het in deze periode, waarin tal van hit lijsten verschijnen, alsnog lukt", al dus Sandrini. MIDDELBURG - GS vrezen niet dat de Molecatengroep haar recreatie plannen voor Waterdunen aan past door de economische recessie. In een overeenkomst met Moleca- ten moet worden vastgelegd waar aan het nieuwe recreatiepark dient te voldoen, antwoorden zij op vra gen van de Partij voor Zeeland. In de overeenkomst komen bepalin gen over risico- en opbrengstverde ling en beheer en onderhoud (be strijding verzanding). Om risico's af te dekken, kan Molecaten een bankgarantie of andere waarborg afgeven. 'Aansprekende natuuront wikkeling' leidt tot seizoensverlen ging die ook bestaande bedrijven ten goede komt, stellen GS. Iemand die mijn stijl tot zijn stijl maakt. Iemand die meedenkt en zich in mijn leuen verdiept. Ik uoel me begrepen. En tóch is het mijn interieur, mijn stijl! www.interieur-paauwe.nl Zönnemaire ligt vlakbij Zierikzee; 50 autominuten Dan Rotterdam, Roosendaal en Terneuzen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 29