Familieberichten mensenljnq.nl Colofon Familieberichten Oysjflsidsn t 24 I Woensdag 19 november 2008 PZC ook op Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-maii pg£^miii^erichten@weggnemleuwsniedia.-i}i tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl WBÊÊBÊËÈBÈBUÊSÊÈM Na een moedige strijd is overleden mijn, onze lieve en bijzóndere vriendin, dochter, zus en tante Matty Paans in de leeftijd van 47 jaar. Peter de jongh W. Paans-Meerman Ernst Paans Nel en Cor Maas-Paans Andréen Wilma, Iris Leon Marian en John van 't Hooft-Paans Mare, Frank, Kitnberly Petra en Achmed Douena-Paans Fayza, Hassan, Sharif 14 november 2008 Slijkstraat 41 4381 )H Vlissingen Onze dank gaat uit naar een ieder die haar en ons in deze moeilijke tijd heeft bijgestaan. De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wij zijn diepgeraakt door het overlijden van Matty Paans Wij wensen Peter en naaste familieleden sterkte toe met dit grote verlies. Namens collega's, directie en RvC van ADZ B.V. Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van Onze Corrie Gerda en Gilly Santien Kelly - Kim Kim - Nicky Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons bestuurslid Cornelia Dieleman Wij hebben haar betrokkenheid en inzet zeer gewaardeerd, en wensen haar familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Bestuur S.W.O. Hoek fe licht ging uit, je stralen schijnen. We zijn er door geraakt en warmen ons nu aan jouw herinnering. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij kennis dat de Here tot Zich heeft genomen, mijn lieve man, onze vader en opa Adriaan Verhage Adrie in de leeftijd van 78 jaar. Elly Verhage-Louws Sonja en Rini Bruggeman-Verhage lngrid en Ronald van Hoffe-Verhage Naomi i 17 november 2008 Correspondentieadres: A. Minderhoudstraat 7 4475 A| Wilhelminadorp Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 20 november van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraaf- I plaats) te Goes. I De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uitgeno- s digd, zal worden gehouden op vrijdag 21 november om 9.45 uur in kerkgebouw 'De Hoogte', Populierenstraat 29 j te Goes. Aansluitend vindt de begrafenis plaats omstreeks 11.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in i voornoemde kerk. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij kennis van -het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Adriaan Verhage (Adrie) Vlissingen: Henk Verhage Ina Verhage-Malgo Neuchatel(CH): Ann Verhage Pierre Weber Vlissingen: Piet Verhage Anita Verhage-Vogel Karen en esse Koudekerke: Mark Verhage Natja Verhage-Steuer loshua en Josephine Vlissingen, 17 nov. 2008 Tot ieders verdriet is overleden mijn lieve schoonzoon, onze zwager en oom Adrie Verhage Goes: M. Louws-Stampfer Middelburg: John Louws Goes: Monika en Cor van der Linden Vlissingen: Bram en Ella Louws Kattendijke: Rob en Erna Louws Wij wensen jullie Gods kracht toe. Aagtekerke: Walter en Ellen Louws en neven en nichten Wij wensen Ellie, Sonja, Rini, lngrid, Ronald en Naomi veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Corrie Dieleman-Bakker Wij wensen haar man, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Het personeel van loonbedrijf Peter Dieleman Rinus en Marena Manfred Wim en Franny Pieter |an en Mientje Jacqueline en Cees Karei en Ania Jan en Riet Berend en Janneke Danny en Karin Frans en Henny Mark en Sandra Hannes Meivin t St. Niklaas (B), 17 november 2008 Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat na een kort stondige ziekte is overleden onze lieve moeder en mamy Jacqueline Jeanne Marcelle Deltour-Remy weduwe van )ean Deltour Chateaudun (F), 29 juni 1921 Hulst: Jean-Loup en Renate kinderen en kleinkinderen Clinge: Alain en Michele kinderen en kleinkinderen St. Niklaas (B)Dominique en Annemieke kinderen en kleinkinderen Baarn: Bernard St. Jansteen: Martine en Auk kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Emmalaan 29, 4561 HX Hulst De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 22 novem ber om 11.00 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aan de Glacisweg aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. 'k Zal eeuwig zingen van Gods goedertierenheên. Psalm 89 vers 1 Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn geliefde zus, schoonzus en onze tante Petra Nella Francisca Verstrenge Goes, 12 september 1918 t Kloetinge, 17 november 2008 Namens.de familie: P.B.E. Verstrenge C. Verstrenge-Hoogerheide Vijverweg 3,4481 BP Kloetinge Petra is thuis opgebaard, alwaar u dagelijks afscheid van haar kunt nemen. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op vrijdag 21 november om 10.45 uur in de 'Geerteskerk', Geertesplein 24 te Kloetinge. Aansluitend zullen we Petra begraven op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na de begral'enis is er gelegenheid tót condoleren in de 'Geerteskerk'. Onze welgemeende dank gaat uit naar Marijke Schouten, huisarts B.J.M. Schruer en de medewerksters van de thuis zorg ABT-Zeeland voor hun uitstekende zorg dag en nacht tijdens de ziekte van onze zus, tante en mijn pleegmoeder. Geloof. Hoop en Liefde, maar de Liefde is het voornaamste (1 Corinthiërs 13:3) Het is moeilijk afscheid te nemen van Petra, iemand waar je intens veel van houdt. Petra was voor mij als een moeder en Huize "Octavus" was mijn thuis. Petra heeft mij veel geleerd en het leven met haar was afwisselend en goed. Haar.arbeidsvreugde ging uit naar vioolspelen en lesgeven. Lezen, reizen en wandelen waren haar hobby's. De muziek heeft haar geboeid en gaf haar vreugde tot de laatste dag. Musicienne Petra Verstrenge Mijn dank gaat uit naar allen die mij hielpen en onder steunden bij de verzorging van Petra: Dokter Schruer, Dominee Neven, PrivaZorg: Christien, Mary, Ester, Esther en Ellen. Aaltje Hazelhorst en Corrie Korstanje voor hun zorg en liefde voor Petra en mij. De vriendschap en steun van de familie Markusse, mevrouw Buitendijk en mevrouw Jozien v.d. kerk deed ons erg goed. Dank aan mevrouw Sorber voor het dagelijkse pianospel en haar lieve aandacht voor Petra. Marijke We staan niet altijd stil bij het woord 'Samen Maar het is een groot gemis als 'Samenuit je lei'en is. Met enorme bewondering en respect voor de manier waar op hij zijn strijd heeft gestreden hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zwager en oom Gaston Johannes Bernardus de Vleesschauwer *7-5-1934 t 17-11-2008 Axel: Addie de Vleesschauwer-Verhelst Dieneke Verhelst - in liefdevolle herinnering - Axel: Marie lansen-Verhelst Levien Jansen - in liefdevolle herinnering - Zaamslag: Riet en Rinus Francis - in liefdevolle herinnering- Marita en Mike - Maud, lort Peter en Samantha Peter en Caroline - Evy, C? Axel: |an en Addy Ingeborg Axel: Marty en Sylvia Niels en Anne Sven Sasweg 8 4571 SC Axel De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 22 novem ber om 10.30 uur in uitvaartcentrum "De Ridder", Hugher- sluys 22 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 26