Televisie
zonnebrillen per seizoen
'De kijkers in andere landen beschouwen het toch als hun serie, alsof het in
hun land speelt' David Caruso, acteur in CSI: Miami
euevisie
to
to
to
to
overige!
buitenland
PZC Dinsdag 18 november 2008 39
07:10 Little house on
the prairie 08:00 The
bold and the beautiful
08:25 Trauma centrum
08:50 Best of Home-
shopping 11:50 Two
and a half men 12:15
Everybody hates Chris
12:40 The dog whispe
rer 13:05 The Guardi
an 13:55 Hart van Ne
derland - Late editie
14:20 Shownieuws 14:45
Wegmisbruikers 15:35
Groeten terug 16:30 Ac
cording to Jim 16:55 The
bold and the beauti
ful 17:15 Little house on
the prairie
07:30 Teleshop 7: Best 07:00 Teleshop 8: Tel
direct 08:00 RTL Nieuws Sell 17:10 Oprah Win-
08:15 Teleshop 7: Best frey show
direct 08:45 RTL Nieuws
09:00 RTL Z Nieuws
10:20 Studio E&W
10:40 RTL Z Nieuws
14:20Jorritsma blikt
vooruit 14:40 RTL Z
Nieuws 15:20 Wekelijks
gesprek met de minis
tervan Financiën 15:30
RTL Z Nieuws 15:50 We
kelijks gesprek met de
minister van Financi
en 16:00 RTL Z Nieuws
16:20 VakwerkNL 16:40
RTL Z Nieuws
07:00 NET 5 Clubkids
07:45 Hotel 08:15 Born-
2Cook 08:45 Veronica
Mars 09:35 Samenwo
nen 10:05 TekTVShop
11:05 Astro.TV 13:10
Gilmore girls 13:55 Ve
ronica Mars 14:45 NET
5 Clubkids 15:40 Ho
tel 16:05 Born2Cook
16:40 Smaken verschil
len 17:10 Ready stea
dy cook
VERONICA
09:05 JETIX: Kinderpro
gramma's, met o.m. Yo
Gabba Gabba, Bamboe
Club, Finley the Fire En
gine, Bob de Bouwer,
Yo Gabba Gabba, Musti,
Bob de Bouwer, Finley
the Fire Engine, Meteor
and the Mighty Monster
Trucks, Ernst, Bobbie e/
d rest 11:00 De Club van
Sinterklaas 11:20 JETIX:
Kinderprogramma's,
met o.m. De drieling,
Strawberry Shortcake,
Recess, Monster Buster
Club, Yin Yang Yo, Mega
Babies, Tutenstein, Carl
2, Team Galaxy, Totally
spies, Pokémon Advan
ced Battle 17:25 De Club
van Sinterklaas 17:35 JE
TIX: Kinderprogram
ma's, met o.m. Monster
Buster Club
O
O
18:05 De grote verbou
wing, realitypro-
gramma
18:00 The A-Team, ac
tieserie
18:55 Knight rider, ac
tieserie
18:05 De grootste ver
liezer, afvalpro-
gramma
18:10 The Guardian,
dramaserie
18:00 My wife and kids,
comedyserie
18:30 Ac-cording to Jim,
comedyserie
18:55 Will Grace, co
medyserie
19:00 Hart van Neder
land - Vroege
editie, nieuwspro
gramma
19:20 Shownieuws-
Vroege editie
19:55 Married with 19:05 Het zonnetje in 19:00 Gilmore girls, dra- 19:25 Trick Treat,
children, comedy- huis, comedyserie maserie candidcamerashow
serie 19:35 Dr. Phil, talkshow 19:30 Friends, comedy
serie
19:55 Two and a half
men, comedyserie
20:00 Trauma centrum, 20:30 The good, the 20:30 Jerry Maguire, ko- 20:00 Smaken verschil- 20:30 A view to a kill,
realityprogramma bad and the ugly, misch filmdrama len, culinair pro- actiefilm
20:30 NCIS, detectivese- westernfilm gramma
rie 20:30 S1NGLE, drama-
21:30 House, ziekenhuis
serie
21:05 Samantha who?,
komische dramase
rie
21:30 Hotel Babylon,
dramaserie
22:30
Hart van Neder
land - Late editie,
reportages
22:40 Law Order:
Special Victims
Unit, dramaserie
22:45
Piets weerbe
richt, weerbericht
22:50
Shownieuws -
Late editie
23:15
SBS 6 Sport:
23:10 As the world
23:35 Law Order:
23:05 Bond Special:
Oranje journaal,
turns, soapserie
Special Victims
Their name was
programma
Unit, dramaserie
Bond, James
23:50
Gevangen in het
buitenland, serie
documentaires
Bond, terugblik
00:20 Ruzie met de bu
ren
00:50 LekkerLive
02:00 Happy Hour
00:00 RTL Poker: World 00:00 Oprah Winfrey
Poker Tour
01:00 Teleshop 7
Nachtlounge
Sneak preview
05:30 Car Tracks
01:01
03:00
show (h)
00:50 Teleshop 8
00:51 Sneak preview
02:00 KamasutraTV
05:30 Car Tracks
00:25 Will Grace
00:55 Nachtprogram
mering: Relax TV
04:00 Hart van Neder
land - Late editie
Shownieuws
(h)
00:00 Veronica Poker
01:05 Nachtprogram
mering
02:00 Poker after dark
02:45 Nachtprogram
mering
woorden. Caruso oogst er veel
spot mee, maar ook een flink sala
ris. „We blijven vernieuwen", zo
verklaart producer Sunil Nayen
het succes van de serie die afkom
stig is uit dezelfde koker als 'moe
derschip' CSI, dat zich zogenaamd"
in gokstad Las Vegas afspeelt, en
CSI: New York. Alle drie de series
worden in Los Angeles opgeno
men, een paar keer per jaar vliegt
de CSI: Miami-crew naar Florida
om opnamen op locatie te maken.
Op dit moment wordt de serie aan
gescherpt door meer van de privé-
levens van de onderzoekers te to
nen, aldus Nayen. „En daarbij
blijft David fantastisch als politie
man in conflict met zijn meerde
ren, maar vooral met zichzelf Hij
maakt de serie."
CSI: Miami, vandaag, 20.30 uur, RTL 5
00
O
O
vo
O
O
O
O
O
IO
Ui
r»
David Caruso
Miami.
speelt Horatio Caine, nu even
zonder zonnebril, in CSI:
foto Cliff Lipson/GPD
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu
18:20 Weer
18:23 Wat nu?
18:32 Land van water
18:41 Regioned
19:00 Herhalingen
België 1
09:00 Radio 2 op één. 12:10
De rode loper. 12:35 Blokken.
13:00 Het journaal. 13:30
Het weer. 13:35 Man bijt
hond. 14:00 Zoo days. 14:25
Thuis. 14:50 Heartbeat. 15:40
Meesterchef. 16:10 De rode
loper. 16:35,17:05 The Brittas
empire. 17:35 Buren. 18:00
Het journaal. 18:10 De rode lo
per. 18:30 Blokken. 19:00 Het
journaal. 19:40 Man bijt hond.
20:05 Het weer. 20:10 Thuis.
20:40 Flikken Maastricht.
21:25 Doodgraag leven. 21:55
De laatste show. 22:45 Het
journaal laat. 23:06 KENO-uit-
slagen. 23:07 Het weer. 23:10
De collega's. 23:50 Man bijt
hond. 00:15 De rode loper.
België 2
07:00 Piet Piraat. 07:10 Pat
Stan. 07:15 George van de
jungle. 07:30 Disney's The em
peror's new school. 07:50 Pat
Stan. 08:00 Sprookjesboom.
08:05 Samson en Gert. 08:30
Dag Sinterklaas. 08:35 Chinees
voor mij. 08:45 Karrewiet.
08:59 CANVAS. 09:00 Terzake.
09:35 Herfstbeelden. 15:29
KETNET. 15:30 Draakje. 15:35
Hopla. 15:40 Bob de bouwer.
15:50 Kabaal in de stal. 16:05
Mickey Mouse clubhuis. 16:30
Samson en Gert. 16:55 Dag
Sinterklaas. 17:05 Disney's
The emperor's new school.
17:30 Missy Mila. 17:40 Pat
Stan. 17:45 George van de
jungle. 18:00 Chinees voor
mij. 18:10 Karrewiet. 18:20
Amika. 18:35 De pretroulette.
18:55 En daarmee basta! 19:10
Space goofs. 19:25 Karrewiet.
19:35 Life with Derek. 19:59
CANVAS. 20:00 Terzake. 20:40
Love soup. 21:10 Plat préféré.
21:40 International terrorism
since 1945.22:05 Belpop.
23:00 Phara. 23:45 Virus.
RTBF1
09:40 Escapade gourmande.
10:05 Jardins et loisirs. 10:30
Sartre, l'age des passions.
11:56 Questions d'argent.
12:00 Table des terroirs. 12:05
Les feux de l'amour. 12:50
Weerbericht. 12:56 Questions
d'argent. 13:00 Nieuws.
13:35 Weerbericht. 13:40
Télétourisme quotidien. 13:55
Derrick. 14:55 Sartre, l'age
des passions. 16:50 Stingers:
Unité secrète. 17:40 Everwood.
18:30 Le 6 minutes. 18:35
Weerbericht. 18:45 Au quo
tidien. 19:20 Chaud devant.
19:21 Weerbericht. 19:30
Nieuws. 20:10 Weerbericht.
20:20 Melting pot café. 21:20
Joséphine ange gardien: Nadia.
22:50 Matière grise. 23:42
Questions d'argent. 23:45 Con-
cédée. 23:55 50° nord.
RTBF2
07:07 Tekenfilms. 09:00 Les
niouzz. 09:10 Studio 1.11:05
Auto mobile. 11:35 Questions
d'argent. 11:45 Plus belle la
vie. 12:15 Toute une histoire.
13:15 Tekenfilms. 17:40 Les
niouzz. 17:50 Air de familie.
17:55 Toute une histoire. 18:55
Plus belle la vie. 19:25 La vie de
familie. 19:45 Un gars, une fille.
20:00 Beursberichten. 20:05 La
fièvre au corps. 22:05 Screen
agenda. 22:10,22:20 Un gars,
une fille. 22:25 KENO. 22:26
Weerbericht. 22:30 Le 12
minutes. 22:45 Beursberichten.
22:50 Mille feuilles. 23:50
Doorlopende herhaling.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:15 How
to survive the property
^crisis. 11:00 Homes under
the hammer. 12:00 To buy
or not to buy. 12:45 Bargain
hunt. 13:15 Cash in the attic.
14:00 Nieuws en weerbericht.
14:30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 14:45 Doctors.
15:15 Diagnosis murder. 16:00
Nieuws en weerbericht. 16:05
Jakers: The adventures of Pig-
gley Winks. 16:25 Uncle Max.
16:35 Watch my chops. 16:50
The secret show. 17:05 Raven.
17:34 The owl. 17:35 Blue
Peter. 18:00 Newsround. 18:15
The weakest link. 19:00 Nieuws
en weerbericht. 19:30 Regio
naal nieuws en weerbericht.
20:00 The One show. 20:30
EastEnders. 20:57 Nieuws en
regionaal nieuws. 21:00 Holby
City. 22:00 New tricks. 23:00
Nieuws en weerbericht. 23:25
Regionaal nieuws en weerbe
richt. 23:35 Imagine. 00:25
Dirty pretty things.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30
Teletubbies. 07:55 Tweenies
songtime. 08:00 Pitt and Kan-
trop. 08:25 Newsround. 08:27
Bernard. 08:30 Roar. 09:30
Postman Pat. 09:45 Chugging-^
ton. 10:00 3rd and bird. 10:10"
Our planet. 10:20 Charlie
and Lola. 10:30 Finley the fire
engine. 10:45 The Koala bro
thers. 10:55 Fun with phonics.
11:00 Big barn farm. 11:15
Get squiggling. 11:30 In the
night garden. 12:00 Science
clips. 12:10 Primary geography.
12:30 The chronicles of Narnia.
12:45 Watch. 13:00 The
daily politics. 13:30 Working
lunch. 14:00 Out of the blue.
14:25 Coast. 14:30 Animal
24:7.15:15 Car booty. 16:00
Murder, she wrote. 16:45 Flog
it! 17:30 Are you an egghead?
18:15 Escape to the country.
19:00 Eggheads. 19:30 Strictly
come dancing: It takes two.
20:00 Delia. 20:30 All over
the shop. 21:00 Natural world.
21:50 Puffin island. 22:00
Horizon. 23:00 The culture
show. 23:30 Newsnight. 00:15
Weerbericht. 00:20 Band of
brothers.
Duitsland 1
09:00 heute. 09:05 Rote Ro
sen. p9:55 ARD-Wetterschau.
10:00 heute. 10:03 Brisant.
10:30 Mamas Flitterwochen.
12:00 heute mittag. 12:15
ARD-Buffet. 13:00 Mittagsma-
gazin. 14:00 Tagesschau. 14:10
Rote Rosen. 15:00 Tagesschau.
15:10 Sturm der Liebe. 16:00
Tagesschau. 16:10 Nashorn,
Zebra Co. 17:00 Tagesschau
urn fiinf. 17:15 Brisant. 18:00
ARD vor acht. 19:45 Wissen
vor acht. 19:50 Das Wetter im
Ersten. 19:52 Tor der Woche/
des Monats. 19:55 Börse im Er
sten. 20:00 Tagesschau. 20:15
Familie Dr. Kleist. 21:05 In aller
Freundschaft, 21:50 Plusminus.
22:15Tagesthemen. 22:43 Das
Wetter im Ersten. 22:45 Men-
schen bei Maischberger. 00:00
Nachtmagazin. 00:20 Aus der
Mitte entspringt ein Fluss.
Duitsland 2
09:00 heute. 09:05 Voile
Kanne - Service taglich. 10:30
Wege zum Gliick. 11:15,11:35
Reich und Schön. 12:00 heute
mittag. 12:15 drehscheibe
Deutschland. 13:00 ZDF-Mit-
tagsmagazin. 14:00 heute
- in Deutschland. 14:15 Die
Küchenschlacht. 15:00 heute -
Sport. 15:15 Tierische Kumpel.
16:00 heute - in Europa. 16:15
Wege zum Gliick. 17:00 heute
- Wetter. 17:15 hallo deutsch
land. 17:45 Leute heute. 18:00
SOKO Köln. 19:00 heute.
19:20 Weerbericht. 19:25 Die
Rosenheim-Cops. 20:15 Die
Deutschen. 21:00 Frontal 21.
21:45 heute-journal. 22:12
Weerbericht. 22:15 3 7°. 22:45
Johannes B. Kerner. 00:00
heute nacht. 00:15 Neu im
Kino. 00:20 Amys Orgasmus.
Discovery
07:40 Rides: Under pressure.
08:30,08:55 Fifth Gear. 09:20
Brainiac. 10:15 Massive ma
chines: Bikes. 10:40 Junkyard
mega-wars: Field artillery.
11:35 Mega builders: World's
fastest wheels - US and Canada.
12:30 How it's made: Wooden
bowls Chainsaws Stackable
potato chips. 13:00 How it's
made: Steel wool Ranges
Carved candles Slot machines.
13:25 Dirty jobs: Mushroom
farmer. 14:20 Smash lab: Blast
proof building. 15:15 Everest:
Beyond the limit - Long
way down. 16:10 American
chopper: I, Robot bike. 17:05
Scrapheap challenge. 18:05
Miami Ink: Growing up. 19:00
Mythbusters specials: My-
thbusters revealed. 20:00 Dirty
jobs: Plumber. 21:00 Built from
disaster. 22:00 Dirty jobs: Buoy
cleaner. 23:00 Future weapons:
Smart weapons. 00:00 Really
big things: Skyscraper crane.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
11:59 National Geographic
Channel. 12:00 Battlefront:
Liberation of the Philippines.
12:30 Battlefront: Burma: The
forgotten front. 13:00 Richard
Hammond's engineering con
nections: Taipei tower. 14:00
Fishzilla. 15:00 Earth investiga
ted: Loch Ness. 16:00 Long way
down: Kenya to Rwanda. 17:00
Megafish. 18:00 Violent planet.
19:00 Animal inspectors. 19:30
Richard Hammond's enginee
ring connections: Deep space
observer. 20:30 Battlefront:
Battle of Palau. 21:00 Battle-
front: Mount Belvedere. 21:30
Inside: Iraq's kill zone. 22:30
Green berets under fire. 23:30
History's secrets: CIA mind
control - The secret history.
TMF
09:00 De videotheek. 11:00
TMF Classics. 12:00 TMF Pure.
13:00 10 XRihanna. 14:00 De
videotheek. 15:00 Pete Philly
Perquisite serveert. 15:30
Your chart. 16:30 Reaction live.
17:30 Hollywood Buzz. 18:00
Zeg sorry met Nikkie. 18:15 De
videotheek. 20:00 Your chart.
21:00 Gamekings. 22:00 TMF
rockt. 23:00 De videotheek.
00:00 Midnight.
MTV
10:10 Breakfast club MTV
top 10.11:00 M is for music.
14:00 UK top 10.15:00 Boiling
points. 15:35 Made. 16:30 My
super sweet 16.17:00 Dismis
sed. 17:30 Cribs. 17:55 Pimp
my ride. 18:25 The Osbournes.
18:50 Made. 19:45 Life of
Ryan. 20:15 Making the band.
21:10 My super sweet 16.
21:35 Cribs. 22:05 True life.
23:00 Boiling points. 23:25
Wildboyz. 23:55 After hours.
TV 5
08:00 Canadees nieuws. 08:25
Alerte terre. 08:30 Cöté cui
sine. 09:00 TV5Monde I'info.
09:05 Cöté jardins. 09:30 Télé
tourisme. 09:55 Le siècle de
Verdun. 10:50 Des chiffres et
des lettres. 11:15 Tout Ie mon
de veut prendre sa place. 12:00
Nieuws. 12:05 Les escapades
de Petitrenaud. 12:30 Plus
belle la vie. 13:00 Pure laine.
13:30 Belgisch nieuws. 14:00
Sous le soleil. 15:00 Les bébés
animaux. 16:00 Nieuws. 16:30
Questions pour un champion.
17:00 Temps présent. 18:00
Nieuws. 18:25 Le journal de
l'éco. 18:30,19:15 Les bleus
- premiers pas dans la police.
20:05 Intérieurs d'ailleurs.
20:25 25ème image. 20:30
Frans nieuws. 21:00 Thalassa.
23:00 Nieuws. 23:10 Afrikaans
nieuws. 23:20 Zwitsers nieuws.
23:50 Complement d'enquête.
Eurosport
08:30 Youth only zone. 09:00
Eurogoals. 09:45 Voetbal: CAF
Champions League. 11:30,
12:30,13:30,14:15 Voetbal:
WK 2010.15:15 Eurogoals.
16:00,17:00 Kunstschaatsen.
18:00 Eurogoals flash. 18:15
WATTS. 18:45 Eurogoals.
19:30 Sterkste man. 20:30,
21:00 Boksen. 23:00 FIA WTCC
Magazine. 23:30 Autosport.
00:00 Powerboating.
CNN
08:30 World sport. 09:00 CNN
today. 09:30 World business
today. 10:30 Inside Africa.
11:00 Larry King. 12:30 World
sport. 13:00 World news Asia.
15:00 World's untold stories.
15:30 World business today.
16:00 Your world today. 17:30
World sport. 18:00 Your world
today. 19:30 World's untold
stories. 20:00 Business inter
national. 21:00 World news
Europe. 22:00 News special.
22:30 World sport. 23:00
World news Europe. 00:00 The
situation room.