Familieberichten mi,ootop fDensenlinq.nl w De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 opzegaienst Wmiimmm thsÈS J De Uitvaart Informatie Hulplijn is op de volgende manieren te bereiken: Telefonisch: U kunt ons gratis bellen: 0800 - 44 44 000 24 uur per dag, 7 dagen per week Per email: U kunt uw vraag mailen: info@scu.nu Binnen enkele dagen wordt uw vraag beantwoord. Via de website: Kijk op: www.scu.nu voor folders, vragen, en andere informatie 26 I Dinsdag 18 november 2008 PZC Een moeder, schoonmoeder en oma is een kostbaar iemand. Ze zorgt en verzorgt je, ze troost je. En het enige verdriet wat ze je aandoet is te sterven en je alleen laten. Na een zorgzaam liefdevol leven is Elvira Louisa Steijaert-Pijcke weduwe van Marcel Steijaert in haar eigen omgeving, rustig overleden in de leeftijd van 72 jaar. Anja Steijaert en Rudy Buzeijn Mathijs Amber Dagmar Petra Steijaert en [an Ghijsels jelmer jarno 17 november 2008 Burg. van Roseveltstraat 8 4507 AG Schoondijke De uitvaartdienst, waartoe u vriendelijk wordt uitgeno digd, zal plaatshebben in de St. Petrus kerk te Schoondijke op donderdag 20 november om 10.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Slijkplaat. Samenkomst voor de familie aan de kerk. Alleen schriftelijke condoleance. Tante Elvira Rust zacht Veel sterkte voor Anja en Rudy, Mathijs. Amber. Dagmar Petra en |an, jelmer, jarno Namens Mark en Brendie, Chantal en Klaas Pedro en Désirée en kinderen Schoondijke. 1 7 november 2008 Verdrietig maar dankbaar terugdenkend aan de vele mooie gezamelijke herinneringen, hebben wij kennis genomen van het overlijden van Elvira Steijaert Meer dan 30 jaar heeft zij het dameskoor een warm hart toegedragen en de voorzitterhamer met verve gehanteerd. Wij wensen de familie heel veel kracht toe bij het dragen van dit verlies. Het dameskoor St. Petrus, Schoondijke Tot het laatst had je het leven lief, ondanks de alles verslindende ziekte. Voor het daadwerkelijke einde nam je de touwtjes weer zelf in handen, wat een geweldige vrouw! Marije Motzelt-de Graauw Amsterdam 8 november 1966 Culemborg 15 november 2008 Lieve jongen met je pijl en boog. Wat was je ontzettend welkom. Fijn dat je weer bij je moeder kan zijn. felle Motzeit Nieuwegein, 8 april 2008 Culemborg: Armin Motzelt, Geertje en Gijs Middelburg: Bart en Betty de Graauw Voorburg: Annekee de Graauw, johan Dekker, Rosanna en Linde Berlicum: Rob en Renate Motzelt Waalre: Silvia en Michel Maes, jochem, Thomas en Vivien Aruba: jasmin Motzelt Fuutstraat 4 4105 VPS Culemborg Veel heb je ons gegeven. Veel heb je voor ons betekend. Plotseling uit ons leven gedreven, blijf je in onze harten leven! Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons is geweest geven wij u kennis dat totaal onverwachts van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Cornelia Dieleman-Bakker Corrie echtgenote van Aarnout Dieleman in de leeftijd van 70 jaar. Aarnout Dieleman Peter en Sandra Nicky, Anouschka en Nick Alex Wim en Saskia Terneuzen, 16 november 2008 Ds. Raamshof 14 4542 AZ Hoek De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op donderdag 20 november om 14.00 uur in de Protestantse Kerk te Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Hoek. Na de begrafenis is er in het Kerkcentrum naast voornoem de kerk gelegenheid tot condoleren. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze medewerker en collega Patrick de Clerck Patrick is vrij snel na het starten van onze onderneming in dienst gekomen en heeft zich in de afgelopen jaren een hardwerkende en trouwe medewerker getoond. Zijn inzet zal erg gemist worden. Wij wensen zijn vrouw Maria alle sterkte toe in deze moei lijke tijd. Directie en personeel Topvorm Prefab Terneuzen 23-01-1936, Arnhem 17-11-2008, Middelburg Dirk van den Berg Wij hebben een biljartvriend verloren. Bestuur en leden BV VEGABV Oost-Souburg IHensentiaq.nl Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. No, I can't for - get this ev - ning, or your face as you were leav - ing. but I P Probeer het mij niet uit te leggen Probeer geen zin te geven aan wat zinloos is Verbijsterd en verdrietig zijn wij na het plotselinge overlijden van mijn lieve ventje, stiefvader en opa RobSingor in de leeftijd van 62 jaar. RiaSingor-deCock Claudia van Swaal Noa Storm Doeda Goes, 16 november 2008 Golda Meïrstraat 11 4463 DC Goes U kunt afscheid van Rob nemen op vrijdag 21 novem ber van 16.30 tot 17.00 uur in het rouwcentrum, Fluitekruidstraat 8 te Goes. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op zaterdag 22 november om 11.00 uur in de aula van het crema torium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de dienst bent u in de gelegenheid ons te condo leren in de condoleanceruimte van het crematorium. 16 Mei 2007 Wim Brasser 16-November2008 Lieve papa, Al anderhalfjaar een enorm verdriet Ik mis je papa, ik hou van jou I k zorg goed voor mama |e zoon René In memoriam 18 november 2007 18 november 2008 Caroline Kloosterman Het is een jaar geleden dat je niet meer onder ons bent. Des te meer staan de letters van jouw naam in ons hart geschreven en je blijft in onze gedachten, waaruit je nooit meer zal verdwijnen. We dragen je altijd met ons mee voor de rest van ons leven. We love you. Always and Forever Veel liefs, Stanley, Sharon, Mitchel, Naomi, Isabel 18 November 2007 - 18 November 2008 Caroline 1 jaar geleden, 1 jaar voorbij Ben jij overleden, maar toch altijd dichtbij Jouw liefde voor Mitchel en Sharon Is voelbaar als liefdevolle, warme inspiratiebron Harold, Birgit, Sage justin van Dam c Isci Stichting Centrum voor Uitvaart Informatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 54