Familieberichten dlensenlinq.nl Colofon Familieberichten 24 I Dinsdag 18 november 2008 PZC ook op Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamilieberichtenCs'wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Kleine waterdropp 'len kleine korr'len zand vormen saam de trotse zee en het brede strand. Onverwacht is vredig ingeslapen onze vader, schoonvader, opa en vriend Hubertus Andries Korstanje weduwnaar van Johanna Korstanje-Huijbreghs Middelburg 27 april 1930 Middelburg 16 november 2008 Middelburg: Saskia Korstanje Jaap van den Bosse Jessica Charlotte Vivian VlissingenLilian Korstanje Paul Crucq Middelburg: HennyTolsma Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel, alsmede de vrijwilligers van 't Gasthuis voor de liefdevolle toewijding. Verpleeghuis 't Casthuis, afdeling Molenwater Correspondentieadres: Oude Vlissingseweg 61 4336 AB Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 20 november van 13.00 tot 13.30 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bestuur, directie en medewerkers van de NCRV hebben met droefheid kennisgenomen van het overlijden van ons oud-bestuurslid Jan Pieter Balkenende Wij zijn hem zeer dankbaar voor de 20 jaar dat hij zich met hart en ziel voor de NCRV heeft ingezet. Wij gedenken hem met warmte en respect en wensen zijn familie veel sterkte en Gods kracht en troost toe bij dit grote verlies. namens de NCRV, Leo Born, voorzitter Coen Abbenhuis, algemeen directeur Janny We zullen je missen. Want jij bent er niet meer, en dood kun je niet repareren, daarom doet het ons zo zeer. Ko en de jongens en verdere familie veel sterkte met dit verlies. Piet en Marianne Geschokt zijn wij door het overlijden van Janny van Eenennaam-Fluit Wij wensen de familie veel sterkte toe. Rinus Braam en alle medewerksters van Snackbar de Brandpit We bewaren een warme herinnering aan onze zorgzame en onvergetelijke Ger ing. Gerrit Cornells Goudriaan Rotterdam, 19 april 1927 t Vlissingen, 16 november 2008 Tot voor kort nog intens betrokken bij alles wat hem dierbaar was, hebben wij stil en verdrietig, maar dankbaar voor de mooie jaren, afscheid moeten nemen. We zullen hem erg missen en met veel genegenheid aan hem terugdenken. Middelburg: C. Goudriaan-de Pagter Kloetinge: Niek en Irene lordi Carline Park de Moucheron 22 4336 AZ Middelburg De crematie zal in besloten familiekring plaatsvinden. Wij zijn diep getroffen door het overlijden van onze zwager en oom Ger Goudriaan Namens de familie. T. van der Heijden-de Pagter Zoveel lijden, zo moedig ge voch ten en nu verloren. Diep bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw en onze moeder Adriana Hendrika Hoogerheide Adri- echtgenote van Bart Wattel Kortgene, 28-12-1935 Soes, 16-11-2008 Bart Dianne Wilmar en Wendy Kerkstraat 10,4491 EP Wissenkerke De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Selegenheid tot condoleren en samenzijn op vrijdag 21 november van 11.00 tot 12.30 uur in de condoléance ruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden', Seldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Soes. L ie ver geen bezoek aan huis. Geen bloemen. kunt Indien ugeen rouwbrief heeft ontvangen, it u deze advertentie ais zodanig beschouwt Bedroefd zijn wij dat na een korte ernstige ziekte is overleden onze zus, schoonzus en tante: Adrie Wattel-Hoogerheide We wensen Bart, Dianne, Wilmar en Wendy veel sterkte met dit verlies. Kees en Betty Riet Maarten en Sre Riaen Bas Nel Rinus en Heieen Diny en Piet Matty t en Niek Neven en nichten Wissenkerke, 16 November 2008 Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Adri Wattel-Hoogerheide Wij wensen Bart en de familie veel sterkte. Thea Wattel Marlon Wattel Corien Wattel Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze medewerkster Coby Verberkmoes Wij wensen Rinus en de verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. We hebben Coby leren kennen als een warm en liefdevol persoon. Directie en medewerkers T.P.T. (Terneuzen Powder Technologies) Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Coby Verberkmoes De vrouw van Rinus onze oud-jeugdvoorzitter en redactielid van de clubkrant. We wensen Rinus, zijn kinderen en familie veel sterkte toe in deze zeer moeilijke periode. Hoofd- en jeugdbestuur VV AXEL Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend, plotseling uit ons leven verdreven, blijf je in onze harten leven. Na een leven dat getekend was door inzet en hartelijkheid voor allen' die haar omringden, overleed onze lieve moeder, oma en overoma Janna Glerum weduwe van Willem Meijer 6 juli 1920 Goes 17 november 2008 Goes: Corry Proost-Meijer Adri Proost (in herinnering) Kuhstedt (D.): Jan Meijer (in herinnering) Lissy Meijer-Weeken Goes: Rinus Meijer Jannie Meijer-van Schaik Goes: Janny Meijer (in herinnering) Kruiningen: Wim Meijer (in herinnering) Ria Meijer-Jopse Andrévan Willegen Goes: Fred Meijer Wil Meijer-Harthoorn Drachten: Cees Meijer Marianne Meijer-van den Broeke Goes: Coby Harinck-Meijer Danny Harinck Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Fam. Meijer, Middelmeet 9,4464 AX Goes. De dienst van Woord en gebed, die geleid wordt door ds. J.G. Schenau, zal worden gehouden D.V. vrijdag 21 november om 12.45 uur in de 'Maranathakerk', Berg weg 43/A te Goes. Voorafgaand is er van 12.00 tot 12.30 uur gelegenheid tot condoleren. Aansluitend aan de dienst zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Liefde, bezorgdheid en trouw Woorden, zo toepasselijk op jou. Rust zacht lieve oma Jacqueline en Hans Caroline en Herbert, Silvia Janny en Jan Stefan, Arjan en Judith Wilfred en Jacquelien Jennifer, Daphne Jolanda en Marco Danielle, Dennis Oma Meijer Dag lieve Oma! We zullen je missen. Patricia Frans Richard Chris Marijke Heden is van ons heengegaan mijn lieve zwager en onze oom Jan Kik M.J. van de Velde-Nieuwdorp neven en nichten Bedroefd, maar dankbaar voor het vele dat zij voor ons betekende geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma, kleinomaatje, zus en tante Maria Margaretha (Marie) de Plaa-de Paauw sinds 4 november 1975 weduwe van Cornelis (Kees) de Plaa Vlissingen 2 mei 1920 t Middelburg 13 november 2008 Leo (in herinnering) Lies en Daan Bep en Vera Cor en Tamara Youri Liza van de Boogaardt-de Paauw Lenie de Paauw-de Paepe Neven en nichten Een woord uan dank aan de medewerkers/sters uan Verpleeghuis "t'Gasthuis", afdeling "Molenwater" uoor de hele lieue verzorging die zij daar kreeg. Correspondentieadres: E.M.M.de Plaa Bloemenlaan 120 4382 SL Vlissingen Op maandag 17 november heeft de begrafenis, op haar verzoek in besloten kring, plaatsgevonden op de algemene begraafplaats te Vlissingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 42