Doelman Ooms scoort voor Borssele Fluijt redt punt voor O WHS wint Thoolse derby Patrijzen haalt de punten weg bij Hontenisse Koen van Dijke bezorgt Noad'67 punt tegen Beek Vooruit. Robur houdt punt over aan duel met Odio De Noormannen verplettert Wemeldinge: 0-7. Luctor'88 leidt op eigen veld forse 5-1-nederlaag tegen Breskens. Dave Bout scoort vier keer tegen ZSC'62 voor Colijnsplaatse Boys. 'EKURA B Een speler van Borssele test de kwaliteit van het shirt van Jeffrey Otten van Apollo'69. Sander Nagelkerke kijkt op de achtergrond toe. foto Willem Mieras 34 Maandag 17 november 2008 PZC door Marco Puik MIDDELBURG - Na vijftien jaar kon WHS weer eens de smaak van een overwinning proeven in de derby tegen rivaal Tholense Boys. De ploeg uit Sint-Annaland trok met 2-1 aan het langste eind. Noad'67 speelde gelijk tegen Beek Vooruit: 2-2. WHS-Tholense Boys 2-1: Voor on geveer driehonderd toeschouwers maakten WHS en Tholense Boys er een echte derby van. Al na twee minuten kwam de thuisclub aan de leiding. Na een afgeslagen cor ner kopte Tholense Boys-verdedi ger Carlo Heijboer de bal in de voeten van Mathijs Bruijnzeel, die met een knappe volley raak schoot: 1-0. Beide ploegen lever den veel strijd en speelden vol op de aanval. In de 38e minuut kwam Tholense Boys langszij dankzij een treffer van Ronnie de Graaf De be slissing in de wedstrijd, die uitste kend werd geleid door scheidsrech ter Lampse uit Heinkenszand, viel zeventien minuten voor tijd. Uit een corner van Perry Snoep nam Jeroen Oosdijk de bal in één keer op zijn slof en schoot WHS daar mee naar een verdiende overwin ning. WHS - Tholense Boys 2-1 (1-1). Mat hijs Bruijnzeel 1-0, Ronnie de Graaf 1-1, Jeroen Oosdijk 2-1. Beek Vooruit-Noad'67 2-2: In de eerste helft was Beek Vooruit de bovenliggende ploeg en dankzij treffers van Jan L'Amie en Geert Brusselers leidden de Brabanders bij rust met 2-0. De thuisclub zag in de tweede helft enkele bepalen de spelers uitvallen en daardoor kon Noad terugkomen in de wed strijd. Iwan Geense scoorde de aan sluitingstreffer en Koen van Dijke bezorgde zijn ploeg nog een punt. Beek Vooruit-NOAD '67 2-2 (2-0). Jan L'Amie 1 -0, Geert Brusselers 2-0, Iwan Geense 2-1, Koen van Dijke 2-2. MIDDELBURG - In een rommelige wedstrijd, met als inzet de laatste plaats op de ranglijst, kwamen Ro bur en het Woensdrechtse Odio niet verder dan een gelijkspel (ï-x). Beide ploegen kwam voor rust niet tot scoren. Kort na het begin vande tweede helft bracht Alex van Dongen de bezoekers uit Goes op voorsprong: 0-1. Een feller Odio zette de gasten hierna meer onder druk. Halverwege de twee de helft leverde dit de tweede tref fer van Alex van Dongen op. He laas voor hem passeerde hij dit maal zijn eigen doelman waardoor het 1-1 werd. In het vervolg van de wedstrijd vie len er weinig kansen meer voor beide doelen te noteren, waardoor 1-1 ook de eindstand was. Door het gelijkspel deelt Robur de tien de positie met Grenswachters. Bei de teams hebben zeven punten uit tien wedstrijden. door Marco Puik MIDDELBURG - Met twee treffers had gelegenheidsspits Anders Ooms een belangrijk aandeel in de 3-2-zege van Borssele op Apol lo'69. De Noormannen liet weinig heel van Wemeldinge: 0-7. SVD won ruim van Spui: 6-2. Borssele-Apollo'69 3-2: Anders Ooms vervulde een hoofdrol voor Borssele. Ooms, normaliter de vas te doelverdediger bij zijn ploeg, stond door personele problemen als linksbuiten opgesteld. De reser vekeeper nam zijn plek tussen de palen over. Na een vroege 0-1 van MIDDELBURG - In de vierde klasse A van het zondagvoetbal won Pa trijzen met 2-0 van Hontenisse. Luctor'88 leed een zware 5-1 thuis nederlaag tegen Breskens. Hontenisse-Patrijzen 0-2: De ploegen waren aan elkaar ge waagd, maar het was na twaalf mi nuten Patrijzen dat via een uitval de score opende door Ouassim Ha- moudi: 0-1. Tien minuten voor rust leek de gelijkmaker een feit, maar de scheidsrechter oordeelde dat de kopbal van Jeroen Verschu- Bas de Koeijer zorgde uitgerekend Ooms voor 1-1. Via Samir Bouyel- ma werd het 1-2, maar opnieuw Ooms tekende voor 2-2. Danny Gil de hielp de thuisclub toch nog aan een gelukkige overwinning. Wemeldinge-De Noormannen 0-7: De Noormannen was een klas se beter. Bij rust was het 0-3 voor de ploeg uit Westkapelle, die in het spoor van koploper Borssele blijft. De doelpunten waren van Thomas Wuite (driemaal), Bart Dekkers, Sander van Belzen, Tom Hengst en Mark Minderhoud. 's-Heer Arendskerke-MZVC 1-0: Na rust maakte Frank Davidse na lang blessureleed zijn rentree bij de thuisclub. Het kwam het spel van Arendskerke duidelijk ten goe de. Tien minuten voor tijd viel de ren via de onderkant van de lat vóór de doellijn was geëindigd. In de slotfase besliste Mario Mulder na een uitval en een misverstand bij Hontenisse achterin de wed strijd: 0-2. Luctor'88-Breskens 1-5: De beste kansen waren voor rust voor geha vend Luctor'88, maar het was Erik de Rechter die in de 35e minuut aan de andere kant de score open de: 0-1. De thuisploeg begon goed aan de tweede helft, maar na twee treffers van Elmar Lauret knakte er iets. Hieraan kon zelfs de tegentreffer van Johnny Raas weinig veranderen. Breskens liep in de slotfase uit naar 1-5 via Mark Boeckhout en Thomas Kodde. enige treffer van de wedstrijd. Na een goede voorzet van Avner van der Westen kopte Wouter de Kort de thuisclub naar de winst. Bevelanders-Hoedekenskerke 2-3: Dankzij twee treffers van Ber nard Prevost leidde Hoedekensker- ke na acht minuten al met 0-2. Ru dy Clement zorgde in de 42e mi nuut voor 1-2. Met zijn derde tref fer van de middag tekende Prevost na de pauze voor 1-3. Nadat een in zet van John Riemens nog al dan niet achter de lijn werd gered (scheidsrechter oordeelde dat het geen treffer was) zorgde Tom Koe len voor 2-3. SVD-Spui 6-2: SVD boekte een verrassend makkelijke overwin ning op Spui. Martijn van de Does zorgde voor 1-0. Michel Goeree door Klaas Verspoor MIDDELBURG - Wolfaartsdijk boek te in Axel een 2-2-gelijkspel tegen AZW, maar de ploeg van trainer Bart Dierckx schoot er op de rang lijst nauwelijks iets mee op. Dau- wendaele verloor van DFS en Veere won bij De Meeuwen. Veere is nu de nieuwe koploper in de derde klasse A. AZW-Wolfaartsdijk 2-2: Voor rust waj AZW zeker de betere ploeg, maar de thuisploeg verzuim de om de wedstrijd te beslissen. Gert-Jan Kolijn schoot op de lat en Corné Langendoen schoot net profiteerde van een fout van de keeper en tekende voor 2-0. Ludwig Kalisvaart deed vervolgens iets terug voor Spui. Na de pauze liep SVD via treffers van Menno de Graaf, Patrick Venendaal en Andreas Meulenberg uit naar 5-1. Veli Eryürük scoorde daarna nog tegen, waarna Van de Does de 6-2-eindstand vastlegde. Nieuwland-Cadzand 2-3: Het ve nijn zat in de staart in Nieuw- en Sint Joosland. In de 93e minuut schoot Patrick Vercauteren de be zoekers naar de winst (2-3). In de eerste helft zette Dennis van Bel zen Nieuwland op voorsprong. An- gelo Martlé zorgde voor een 1-1-ruststand. Via Joey van Belzen werd het 2-1, waarna Martlé voor de gelijkmaker tekende. naast. In de 36e minuut kwam de thuisploeg alsnog aan de leiding toen Kana da Rosa Bernardo uit een voorzet van Wouter Boeije voor de 1-0 tekende. Tien minuten na rust scoorde Da Rosa Bernardo op aangeven van Kolijn ook de 2-0. Wolfaartsdijk gaf de moed niet op en met een schitterend af standschot van ruim twintig me ter hielp Jan Kole zijn ploeg aan de aansluitingstreffer. Het elftal van trainer Bart Dierckx bleef drukken en in de laatste minuut viel de - over de hele wedstrijd gezien - ver diende gelijkmaker. Uit een voor zet van Arnold van Gemerden zorgde Harm Fluijt voor de 2-2-eindstand. Rillandia-Heinkenszand 1-1: Na een niet al te bijster goede wed-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 58