fllensenlinq.nl Familieberichten Colofon Familieberichten 1 6 Maandag 17 november 2008 PZC kijk ook op e-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 Een glimlach om je mond en je ogen die toch weten wie mij het allerliefste was. Die zal ik nooit vergeten. Omringd door allen die hem dierbaar waren, is na een strijd die hij niet heeft kunnen winnen van ons heengegaan mijn lieve zorgzame man en maatje, vader en opa Albertus Mattheus Fokke echtgenoot van Adriënne Brooijmans 21 november 1943 t 14 november 2008 Goes: A.W.C.M. Fokke-Brooijmans Goes: Matty en Sas Dionne, Linsey Heinkenszand: Diana en Marius Lennart, Matthijs Woudenberg: Theo en Suzanne Daan, Aniek Fluitekruidstraat 64 4461 MHGoes Albert is opgebaard in het uitvaartcentrum van "Monuta", Fluitekruidstraat 8 te Goes, waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen op dinsdag 18 november van 19.30 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid is op woensdag 19 november om 14.00 uur in het crematorium 'Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance in het uitvaartcentrum van "Monuta", te Goes. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot ons groot verdriet is overleden onze broer, zwager en oom Albert Fokke Wij wensen Adrienne, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Adrie en Conny Martin Alex Wij zijn diep geraakt door het overlijden van onze neef Albert Fokke Wij wensen Adrienne, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe oom )ohan en tante Corrie Geheel onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde broer, zwager en oom facob Ruster - Jaap- in de leeftijd van 73 jaar. Borssele: J. de Bue-Ruster P. de Bue (in herinnering) W. Schouwenburg Middelburg: N. Braamse-Ruster M.C.Braamse Borssele: M. de longe-Ruster (in herinnering) M. de jonge Middelburg: M. Ruster (in herinnering) Middelburg: L. Kortenbout-Ruster Fl.C. Kortenbout (in herinnering) Neven en nichten Onze dank gaat uit naar het personeel van Stichting Arduin voor de liefdevolle verzorging van onze broer. Vrouwenpolder, 14 november 2008 Correspondentieadres: Plein 37.4454 AV Borssele De afscheidsdienst wordt gehouden woensdag 19 novem ber om 1 1.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosse- weide 2 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Borssele. Na de begrafenis is erin dorpshuis "Vijverzicht" te Borssele gelegenheid om elkaar te ontmoeten. Plotseling hebben wij afscheid moeten nemen van Jaap Wij zullen hem herinneren als een man van weinig woorden, maar die zeker genoot van de mensen om hem heen. Dicky Henk Robert Colin Dennis Margriet loanne Patricia Petra Samantha Cor Susan Annemarie Jacqueline "Laat mijn leven een loflied zijn voor de Heer" Psalm 343a Met bewondering voor de wijze waarop hij in het leven stond en dankbaar om wie hij voor ons is geweest, geven wij bedroefd kennis dat God op Zijn tijd tot Zich heeft genomen mijn lieve man, onze lieve zorgzame papa en opa Jan Pieter Balkenende Officier in de Orde van Oranje-Nassau Kapelle Goes 2 juli 1929 14 november 2008 Kapelle Th. J. Balkenende-Sandee Capelle aan den IJssel Jan Peter Balkenende Bianca Balkenende-Hoogendijk Amelie .Houston (U.S.A.) Roland Balkenende Adrienne Balkenende-Chew Cambridge (Boston - U.S.A.) Sarah Zwolle Ernst-lan Balkenende Biezelingseweg 2 4421 KN Kapelle De herdenkingsdienst zal worden gehouden op donderdag 20 november om 13:30 uur in de Christelijke Gereformeer de Kerk, Biezelingseweg 6 te Biezelinge, waarna we papa in besloten familiekring willen begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de naast de kerk gelegen begraafplaats. Daarna is in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condo leren. "Toen nam God zelf zijn beide handen en bracht hem naar Zijn Vaderhuis. Bedroefd zijn we om het overlijden van onze zeer geliefde zwager en oom Jan Pieter Balkenende inde leeftijd van 79 jaar. We wensen onze familie liefde, steun en kracht toe. Middelburg: J.W. Jansens-Sandee L. Jansens Breda: René en Marta Middelburg, 14 november 2008 Uit de kring van nichten en neven is ons ontvallen, de heer J.P. Balkenende Echtgenoot van Th. J. Balkenende-Sandee Wij verliezen in hem een sympathiek familielid. Toos en Frans v.d. Toorn Tan en Rinus Geschiere |an Sandee Wzn Ine en Ad Moelker Toos en Arie Klootwijk Sam en Jannie Sandee Jan Sandee Lzn Joke en Krijn Beghtel Jan en Marjanne v.d. Vrede Wij hebben met verdriet kennis genomen van het over lijden van J.P. (Jan) Balkenende Wij hebben hem leren kennen als een warm, betrokken en liefdevol mens. Als bestuurder heeft hij een stevig stempel gedrukt op de geestelijke gezondheidszorg in Zeeland. Als bestuurder van Vrederust en als voorzitter van het bestuur van het Psychia trisch Ziekenhuis Zeeland (PZZ) en de raad van toezicht van Emergis heeft Jan Balkenende van 1967 tot en met 1999 de grondslag gelegd voor wat Emergis thans is. Wij zijn hem daarvoor veel dank verschuldigd. Wij wensen zijn echtgenote en de kinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Mede namens patiënten, medewerkers, raad van toezicht en raad van bestuur van Emergis Maarten Steenbeek Leen van Leersum voorzitter raad van toezicht voorzitter raad van bestuur Langzaam ben je van ons weggegleden Elke dag een beetje meer Telkens werd je weer wat ontnomen dat deed jou en ons zo zeer Het is een gemis een stille pijn Dat je nooit meer bij ons zal zijn Heden is van ons heen gegaan onze lieve zus, schoonzus en tante José Koens-van 't Westeinde 's-Heerenhoek: Riet en Piet Raamsdonksveer: Wim en Dien Lewedorp: Catrien en Jan Lewedorp: Michel en (annie 's-Heerenhoek: Wily en Piet Arnemuiden: Lia en Kees Neven en nichten Dag mijn lieve kinderen en kleinkinderen. Vaarwel mijn beste maatje Rinus. Dag lieve broer Adri en Adri. Leef verder met de zon, wind en regen. Geniet van de frisheid in je hoofd. Mijn sterretje zal over jullie waken. Jullie waren mijn steun, mijn liefde, mijn alles. In hart en ziel blijf ik van jullie houden. Oma Coby Familie, vrienden en bekenden. Mijn wens in kleine kring van naasten definitief afscheid te nemen, gaat in vervulling. Het leed en de pijn is geleden. Een ongelijke strijd gestreden. Ik heb mijn rust gevonden. Treurniet te lang. Jullie waren me dierbaar. Pak de draad weer op en ga verder. Wees gelukkig en geniet van het leven zolang je dat gegeven is. Jacoba Maria van Es (Coby) Terneuzen, 26 mei 1946 Axel, 15 november 2008 Echtgenote van Rinus Verberkmoes Geertuidenberg: John Verberkmoes Isabel Hoogstraten Averil Cassandra Levi Frederique Axel: Monique Roelse-Verberkmoes Gert Roelse Joey Neil Terneuzen: Adri van Es Adri van Es-van Hecke en verdere familie Steelantstraat 5. 4571 TE Axel Gelegenheid tot condoleren op 19 november in 't Wapen van Axel, Kanaalkade 3 te Axel van 16.30 tot 18.00 uur. Lieve Oma Warm zijn je vleugels die ons omarmen We hoeven niet bang te zijn Jij zal ons hart altijd blijven verwarmen. Als 's nachts de sterren stralen En we voelen ons alleen Dan weten we, je bent altijd om ons heen Oma bedankt voor alles wat we samen deden Denkend aan alle mooie dingen uit het verleden We zullen je liefde, vrolijkheid en bezorgdheid missen. Joey Neil Averil Cassandra Levi Frederique Tot ons groot verdriet is onze accordeoniste Coby Verberkmoes-van Es van ons heengegaan. Wij hebben genoten voor haar muzikaal talent. Erg blij dat wij haar hebben gekend. We zullen ons kameraadje missen. Wij wensen Rinus, John en Monique en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Seniorenorkest 'De Jeugd van Toen' Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze buurvrouw Coby Verberkmoes-van Es Namens alle buren uit de Steelantstraat wensen wij Rinus, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Families: v.de Velde, W. Sin'ke, de Braai Hamelink, Geerse, den Hamer Wijgand, Akkerman, de Rybel de Rijcke, A.H. Rot, Driessen Monsieurs Lieve opa de Vrieze, samen praten aan de tafel bij het raam; kon ik nog maar even naar je verhalen luisteren. Veel te kort ben je mijn opa geweest, maar de herinnering raak ik nooit kwijt. Dag opa, ik mis je! Patricia

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 50