Het is allesbehalve pais en vree Renesse heeft niet genoeg aan 3-1-voorsprong tegen Kwadendamme en verliest met 4-6 Goal en assist Hage bij winnend Baronie Wim Davidse stopt als trainer van Luctor'88 Doelman Ooms kan ook scoren Keepersfouten leiden verlies van Zierikzee in Bruse Boys dicht bij' punt tegen SVD Voetbalsters ZSC62 houdt het spannend Grote nederlagen voor Dreischor en Ouwerkerk. 34 Maandag 17 november 2008 PZC S TILBURG - Mathijs Hage speelde gis teren een hoofdrol bij Baronie in de hoofdklasse van het zondag voetballer. De Zierikzeeënaar maakte na rust gelijk tegen het Til- burgse Longa en was de aangever bij de 1-2 van Yassine Asrih. Koplo per Baronie won uiteindelijk met 1-3 bij hekkensluiter Longa. De Bredase koploper liep uit door ver lies van achtervolger JVC Cuijk. MIDDELBURG - Voetbalvereniging Luctor'88 moet voor komend sei zoen uitzien naar een nieuwe trai ner voor het eerste elftal. De huidige trainer, Wim Davidse, heeft aangegeven aan het einde van dit seizoen te stoppen met zijn trainerscarrière. De voormalig Arnemuidenaar heeft aangegeven dat hij het trai nerschap niet langer kan combine ren met zijn baan. MIDDELBURG - Anders Ooms ver vulde een hoofdrol voor Borssele. Ooms, normaliter de vaste doelver- dediger bij zijn ploeg, stond zater dag tegen Apollo'69 door hevige personele problemen ditmaal als linksbuiten opgesteld. De reserve keeper nam zijn plek tussen de pa len over. Na een vroege 0-1 van Bas de Koeijer zorgde uitgerekend Ooms voor 1-1. Borssele won het duel met 3-2. EVERDINGEN - De voetbalsters van Zierikzee leden zaterdag een onno dige nederlaag tegen Everstein: 3-2. Sanne Tamerus zorgde voor 0-1. Balverlies van keepster Joyce Versteeg leidde tot 1-1. Everstein kwam zelfs op voorsprong, maar Femke Akersdijk maakte 2-2. Na rust liet Zierikzee enkele grote kan sen onbenut. Zeven minuten voor tijd viel de beslissing. Versteeg ging opnieuw niet vrijuit. BRUINISSE - De voetbalsters van Bruse Boys mochten voor het eerst dit seizoen aanspraak maken- op een punt in de thuiswedstrijd tegen SVD. Na een doelpuntloze eerste helft hing een stuntje in de lucht, maar na rust sloeg SVD toch een keer toe. Omdat de thuisclub niet tot scoren kwam, moest de Bruse ploeg ook in het negende competitieduel de winst aan de tegenstander laten. SCHARENDIJKE - ZSC'62 hield zater dag drie punten over aan het thuis duel met Zaamslag: 2-1. Halverwe ge de eerste helft bracht Elene van Opstal de thuisclub op voor sprong. Vijf minuten later kwam Zaamslag langszij. Kort voor rust bracht Michelle Brondgeest de Schouwse ploeg opnieuw aan de leiding. Omdat Marscha Dissel en Roos Romeijn kansen onbenut lie ten, werd het nog even spannend. Nieuwdorp-speler Niels Mulder (links) gooit alles in de strijd om te verhinderen dat Bruse Boys-linksback Nathan OIree aan de bal komt. foto Dirk-Jan Gjeltema door Jos van Belzen MIDDELBURG - Renesse had giste ren niet genoeg aan een 3-1-voor- sprong tegen Kwadendamme in de vijfde klasse B van het zondag voetbal. De ploeg van trainer Leon Bakker trok uiteindelijk zelfs nog met 4-6 aan het kortste einde. Bij Dreischor en Ouwerkerk waren in totaal vijftien doelpunten te aan schouwen, maar geen enkele van de bezoekende teams uit Schou- wen-Duiveland. Volharding won met 7-0 van Dreischor, NVS met 8-0 van Ouwerkerk. Volharding-Dreischor 7-0: Na de vroege 1-0 van Barend Schik in de tiende minuut speelde de thuis ploeg een vrij eenvoudige wed strijd. Dit ook omdat doelman Remco van der Waart, na de 2-0 van John Sommeijer, een inzet vanaf de stip stopte en Dreischor dus niet terug in de wedstrijd kwam. Opnieuw John Sommeijer zorgde zowel kort voor als na de rust voor 3-0 en 4-0. Barend Schik, Dennis Sommeijer en Wil lem Bierens maakten de zevenklap per vol: 7-0. NVS-Ouwerkerk 8-0: Voor rust leek de wind in de rug eerder een nadeel voor de thuisploeg die via Merijn Zwagemaker en Erik Plas-" mans met 2-0 aan de tweede helft begon. Na de 3-0 van Ferry van Geel halverwege de tweede helft nam de uitslag pas in de laatste tien minuten desastreuze vormen aan voor Ouwerkerk. Joris Nagel- kerken (2x), Erik Piasmans (2x) en Sander Simons brachten een 8-o-eindstand op het bord. Renesse-Kwadendamme 4-6: Na de openingstreffer van Vincent Goedegebuure (1-0) kwamen de bezoekers op slag van rust op gelij ke hoogte via Frank Franse: 1-1. Na eerst nog een afgekeurde treffer liep Renesse in de tweede helft uit naar 3-1 via opnieuw Vincent Goe degebuure en Sven Verseput. Mariusz Mosiej zorgde met twee treffers voor 3-3, waarna Rik Peet- ers Kwadendamme op voorsprong bracht: 3-4. Vincent Goedegebuu re maakte nog wel gelijk (4-4) maar naïef verdedigen bij Renesse stelde Mariusz Mosiej en Jaccco Zuidhof in staat de eindstand op 4-6 te brengen. Hansweertse Boys-Lepelstraatse Boys 6-1 (1-0). Nick de Vries 1-0, Ke vin Trotman 2-0, Aleksandar Veljanoski 3-0, Aleksandar Veljanoski 4-0, Kevin Mens 4-1, Aleksandar Veljanoski 5-1, Kevin Trotman 6-1. Lewedorpse Boys-ZPR'84 2-1, ge staakt na 20 minuten. Bobo Mboyo 1 -1Jasper Verdonk 2-1Bijzonderhe den: ZPR'84 wilde niet verderspelen, omdat het het niet eens was met het toekennen van een strafschop. Vosmeer-Val Aan 2-1 (1-0). Jacco Va ders 1-0, Dennis Dam 1-1, Yourie den Hollander 2-1. Goedegebuure op schema Met zijn drie doelpunten tegen Kwadendamme kwam Vincent Goedegebuure (Renesse) op twaalf doelpunten te staan na tien wedstrijden. Vorig seizoen stond hij na tien duels op exact dezelfde score. Toen finishte Goedegebuure uiteindelijk 25 doelpunten "voor het seizoen. ►- Gisteren maakte hij voor de eerste keer dit seizoen drie doelpunten in één duel. Het was niet genoeg voor de zege.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 26