(J) Hlensenlinq.nl DOMINICUS Familieberichten In iVlïniyfiijjf) kijk ook op Dankbetuiging Pieternella Jacomina Michielsen-Jansen SPECIALIST IN GEDENKTEKENS 18 I Maandag 17 november 2008 PZC Waarom al dat vechten. Waarom al die pijn. je wilde hier niet weg. Ie wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht, je wilde nog graag verder, maar verloor dit gevecht. Toch nog onverwacht is, na twee jaar van strijd tegen zijn ziekte en na vele dapper ondergane behandelingen, van mij heengegaan mijn lieve man Izaak Timmerman Zierikzee. 24-6-1946 t Goes, 14-11-2008 Willie Timmerman-Korshuize Met dank aan doktoren, verplegend personeel dagbehandeling Oosterscheldeziekenhuis en verzorgend personeel Ter Valcke voor de goede zorg aan hem besteed. Kastanjestraat 38 4462 VE Goes Gelegenheid tot afscheid nemen van Izaak en condoleren maandag 17 november van 19.00 tot 19.45 uur in rouw centrum 'De Bevelanden'. Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden dinsdag 18 november om 16.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot ontmoeting in de condoleanceruimte van bovengenoemd crematorium. Bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Izaak Timmerman Coby van de Velde-Timmerman Ineke Ploeg-Timmerman |ohn Ploeg )an Timmerman Riet Timmerman-Lampert Rini Korshuize neven en nichten Goes, 14 november 2008 Rust nu maar uit Verdrietig zijn we, nu we definitief afscheid hebben moeten nemen van onze zwager en oom Izaak Timmerman Wij wensen Willie heel veel sterkte. Karin en Tonny Vaes Youri en Lara. Remco en ludith, Krista en Tim Erg verdrietig zijn wij dat, na een oneerlijke strijd, is over leden onze zwager en oom Izaak Timmerman op de leeftijd van 62 jaar. Irmgard en Kees Vaes-Korshuize en kinderen Zierikzee, 14 november 2008 Na een lange strijd zijn wij bedroefd afscheid te moeten nemen van Ome Izaak Andre Feytel Nol Karin en Sem Feytel Het was een ongelijke strijd. Lieve Ma van Eenennaam Zomaar ineens uit mijn leven Maar nooit uit mijn gedachten. Lieverds, jullie allemaal heel veel sterkte in deze zware tijd! lacky, xxx en kinderen Met droefheid hebben wij kennis genomen van het over lijden van onze lieve vriendin en onze lieve tante (anny, mevrouw Janny van Eenennaam-Fluijt We wensen Ko, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. 's-Gravenpolder: Gerard en Elly Heijboer-Beun Wolfsburg (D): Bert Antwerpen (B): Anne 's-Gravenpolder: Pieter 's-Gravenpolder, 1 3 november 2008 'k Zal eeuwig zingen van Gods goedertierenheên; Uw waarheid t 'allen tijd' vermelden door mijn reên. Ik weet, hoe 't vast gebouw van Uwe gunstbewijzen, Naar Uw gemaakt bestek, in eeuwigheid zal rijzen; Zo min de hemel ooit uit zijnen stand zal wijken, Zo min zal Uwe trouw ooit wank'len of bezwijken. Psalm 89:1 Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere op Zijn tijd. voor ons geheel onverwacht, tot Zich heeft genomen Zijn kind, onze geliefde zuster, schoonzuster, tante en oudtante Thona van den Ende weduwe van Jan Hommes geboren, 23 augustus 1923-overleden, 1 5 november 2008 Middelburg: A. van den Ende-Nieuwenhuijse Borssele: G. van den Ende M.B. van den Ende-Melis Geldermalsen: M.L.-van den Ende-Reuvers Middelburg: P. Beunder-van den Ende G.Beunder Neven en nichten Achterneven en achternichten- Correspondentieadres: J. van den Ende Sir Winston Churchilllaan 29, 4333 BA Middelburg. De rouwdienst wordt gehouden D.V. woensdag 19 novem ber 2008 om 14.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oostsingel 21 te Borssele. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Borssele. Voor aanvang van de rouwdienst is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium van de kerk. Na de begrafenis is er in de zaal van voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Psalm 138:3 Heden is ontslapen onze lieve en biddende tante Thona Hommes-van den Ende in de leeftijd van 85 jaar. Middelburg: Janny en Johan van den Ende-Kodde Middelburg: Leida en Dick Beunder-Poppe Meliskerke: Marja en Piet Bosselaar-van den Ende Goes, 15 november 2008 Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het over lijden van de heer mr. A.F. (Ot) Kooijman voormalig hoofd van de afdeling waterstaat, verkeer en milieu, tevens waarnemend griffier der staten, bij de toenmalige provinciale griffie van Zeeland. Met veel waardering en respect denken wij terug aan de wijze waarop hij gedurende ruim tweeëndertig jaar met grote persoonlijke betrokkenheid zijn inzet en des kundigheid in dienst heeft gesteld van de provincie Zeeland. Wij wensen zijn echtgenote, zijn kinderen en klein kinderen heel veel sterkte toe en hopen dat zij de kracht zullen vinden om dit verlies te dragen. Gedeputeerde Staten van Zeeland, drs. K.M.H. Peijs, voorzitter mr.'drs. L.J.M. Verduit, secretaris Middelburg, 14 november 2008 In dankbare herinnering aan alles wat hij voor mij heeft betekend, geef ik u kennis van het geheel onverwacht overlijden van mijn lieve man Bernardus Antonius Leonardus Alfons van Veenendaal echtgenoot van Henriëtte Maria van der Ster Loenen, f Terneuzen, 21 februari 1922 16 november 2008 Sluis: H.M. van Veenendaal-van der Ster Hoogstraat 58 W 4524 AD Sluis De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 20 november om 10.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van mijn geliefde zoon. onze pa, opa en broer Hendrik Johannes Palmers (Henk) 14-02-1953 1 15-11-2008 Correspondentie-adres: Valkenisseweg 20 4373 AS Biggekerke Psalm 121 Op 14 november 2008 is thuis rustig ingeslapen mijn broer, onze zwager en oom Jan Jacob Adriaan Kik weduwnaar van Cornelia van de Velde 6 november 1917 t 14 november 2008 Onze dank gaat uit naar huisarts j.A. van der Werff en de medewerkers van de thuiszorg voor de liefdevolle verzorging. Goes: A.J. Kik-de Jager Goes: J. Kik-v.d. Schraaf Goes: J.A.C. Hamelink-Kik C. Hamelink Neven en nichten De Horst 113, Goes Correspondentieadres: De Spinne 75 4463 CZ Goes Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 19 november van 9.30 tot 9.45 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om 10.00 uur de herdenkingsdienst worden gehouden in de aula van bovengenoemd rouwcentrum, waarna om plm. 11.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Hierna is er in de condoléanceruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden' gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. SP Omdat het voor ons onmogelijk is ieder persoonlijk te bedanken, willen wij dit doen langs deze weg. Ontroerd door de grote belangstelling en de vele blijken van medeleven, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma betuigen wij onze oprechte dank. Een speciaal woord van dank aan het verzorgend en verplegend personeel van De Blide en De Zoutvliet voor de liefdevolle verzorging. Rinus en Ria Jaap en Janny Klein-en achterkleinkinderen Terneuzen, november 2008 Langs deze weg willen wij een ieder bedanken, die zijn medeleven heeft betuigd na het overlijden van Kruin van Toledo Daar het bijna onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken, willen wij dit via deze weg doen. Anita van Toledo-van Staten Frank van Toledo Melissa van Toledo Voor altijd uit ons midden, maar voor altijd in ons hart! 18-11-2004 18-11-2008 In herinnering Esad Osmanovski Midden in t leven nog zo veel te geven Ideeën en plannen te over in een keer voorbij Voor ons was je een kei enig in je soort We zetten ons leven in jouw gedachten voort. Pa, Ma. Zus. je voorzitter en W "Bresjes" Natuursteen, brons, rvs of glas voor ieder budget en van klassiek tot modern ROOM IN DE REGIO Verrijn Stuartweg 10 4462 GE Goes T. 0113-277200 WW W. ElÖmï NICUSGEDENKTEKENS.NL VVESTKAPELLE GOES DORDRECHT ROTTERDAM AMSTERDAM DI N HAAG ZOETERMEER

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 24