Hoek tolt Volendam doorgaans dol PZC Walter de Leeuw zet Gymnasten Olympus zijn de goudhaantjes Zeeuws-Vlamingen verloren nog nooit van club uit palingdorp. Hoek gaat vandaag over de duizend Zeeuws Vlaanderen - st. Jansteen Tafeltennisser begint paralympische missie in Venezuela. 44 I Zaterdag 15 november 2008 PZC Z door Rudy Boogert MIDDELBURG - Geen prettiger tegen stander voor Hoek dan Volendam. Acht keer speelden de teams tegen elkaar in de hoofdklasse, nog nooit verloor Hoek. Zes keer won -Tïle Zeeuws-Vlaamse ploeg, twee keer werd het gelijk. Doelsaldo: 23 voor, 9 tegen. Hoek kan vandaag met een gerust hart in de spelers bus stappen voor de 235 kilometer naar het palingdorp. Maar deden IJsselmeervogels en Sparta Nijkerk dat eerder dit sei zoen ook niet? IJsselmeervogels kwam van een koude kermis thuis (3-1) en Sparta Nijkerk werd zelfs vernederd in het zogenaamde Kwa- bo Stadion van Volendam: 7-2. Een ander noemenswaardig duel is het duel met Zwaluwen'30 waar in Volendam de laatste minuten speelde met vijf Tollen: Kees 1, Kees 2, Leon, Nick en Martin. Hoek moet het vandaag nog altijd doen zonder de disciplinair ge schorste Björn Langeveld, één van de vier spelers in de huidige selec tie die al eens eerder met Hoek te gen Volendam speelde. Geert Bos- schaart, Thomas Ragut en Jeroen van de Broeke zijn de andere drie. ^fie ploeg van trainer Gaby Dema- net hoopt een vervolg te geven aan de ongeslagen reeks van vier wedstrijden. Hoek gaat vandaag op bezoek bij Volendam in de hoofdklasse van het zaterdagvoetbal. De ploeg verloor in acht duels nog nooit van Volendam. Met de uitwedstrijd tegen Volendam passeert Hoek vandaag de grens van duizend kilometer. De reis is de op één na verste die de Zeeuws-Vlaamse hoofdklasser dit seizoen moet maken. In de rest van het seizoen krijgt de Zeeuws-Vlaamse hoofdklasser nog ruim 1500 kilometer voor de wielen. PZC Willem Adriaansens bron ANWB WGGGNGR NieuwsMedia Depothouder) Dagblad PZC is op zoek naar een depothouder. Als depothouder bent u verantwoordelijk voor de gang van zaken op het depot. U bent het dagelijkse aanspreekpunt voor bezorgers en ziet er op toe dat uw bezorgers de dagbladen op tijd en op de juiste manier bij abonnees afleveren. U bent bereid 's ochtends vroeg dagbladen in ontvangst te nemen, leiding te geven aan een bezorgers-team, wan neer nodig nieuwe bezorgers in te schakelen, zelfde nabezorgingte doen en in uitzonderingsgevallen zelfde dagbladen te bezorgen. VERDIENSTEN De prima verdiensten zijn afhankelijk van het aantal wijken en ligging van het depot. Daarnaast ontvangt u gratis dagblad PZC en zijn er regelmatig interessante extra's. AANMELDEN OF INFORMATIE Neem tijdens kantooruren contact op met telefoonnummer 0800 - 022 2710. VOORWAARDEN Kandidaat-depothouders dienen zich bij aanmelding te legitimeren. Indien van toepas sing dient een tewerkstellingsvergunning te worden overlegd. BRESKENS - De teams van de turn en gymnastiekvereniging Olym pus uit Vogelwaarde kwamen knap voor de dag tijdens spring- wedstrijden voor groepen van de regio Zeeuws-Vlaanderen in Bres- kens. Olympus legde beslag op drie keer goud, twee keer zilver en drie keer brons. De meeste gouden medailles gin gen naar THOR uit Sas van Gent: vier stuks; plus nog een bronzen. Maar ook de andere deelnemende Zeeuws-Vlaamse verenigingen lie ten zich niet onbetuigd. Turn'87 uit Oostburg was goed voor twee keer goud en twee keer zilver. Voorwaarts uit Axel pakte één gou den, één zilveren en één bronzen medaille, terwijl Zaamslag twee zil veren en drie bronzen medailles mee naar huis nam. De teams van HTGV uit Hulst legden beslag op twee tweede en één derde plaats. Het organiserende DIO pakte een keer zilver en brons. door Kim 't Hooft VLISSINGEN - De paralympics van 2012 zijn het doel van Walter de Leeuw. De eerste stop op weg naar Londen zijn de open Venezolaan se kampioenschappen die van 19 tot en met 23 november worden gehouden. De 31-jarige tafeltennis ser uit Vlissingen gaat op Isla Mar garita op jacht naar een eerste suc ces. Walter de Leeuw, in het dagelijks leven leerkracht van groep 6 op OBS de Vossenburch, prijst zich ge lukkig dat hij naar Venezuela kan afreizen. „Ik ben blij dat mijn werkgever het voor mij mogelijk maakt om aan dit toernooi deel te nemen." Waarom kiest De Leeuw dan voor een toernooi zo ver weg van huis? „Om een kans te maken op deelname aan het EK in 2009, zal ik punten moeten winnen ter opzichte van Europese spelers. E„r_ op dit toernooi zullen weinig Eurar_ peanen aanwezig zijn." ;,et De Leeuw is de huidige nummge_ 46 van de wereld. „Ik ben sir-]^ mijn selectie voor het Nederlai f,et team een jaar geleden extra g.tru. trainen bij TTC Middelburg or, j,jj.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 74