2 daagse busreis Winterland Maastricht en Kerstmarkt Aken Zeldzame Grand Cru's REIZEN Super aanbieding 6 verschillende Chateaux uit 2001 t/m 2006 48 I Zaterdag 15 november 2008 PZC Vanaf eind november vindt u in Maastricht weer een gezellige wintersfeer. Het Vrijthof wordt omgetoverd tot een groot winterlandschap in kerstsfeer. Na een overnachting in het gezellige Valkenburg gaan we de volgende dag naar de elegante stad Aken, net over de grens in Duitsland, voor een bezoek aan de sfeervolle kerstmarkt! Donderdag: Maastricht en Valkenburg Na het opstappen rijden we direct naar de winterpret op het Vrijthof in Maastricht. Vanuit het Reuzenrad kunt u genieten van een prachtig uitzicht over het plein en de stad. Koud? Dan snel naar het spiegelpaleis voor Glühwein of warme chocomel. Kerststalletjes en de kerstmarkt brengen u in de kerstsfeer. U kunt in het begin van de avond in Valkenburg nog een bezoek brengen aan de ondergrondse kerstmarkten in de Gemeentegrot en de Fluweelengrot. Vrijdag: Aken Na het ontbijt gaan we naar Aken voor een bezoek aan de gezellige kerstmarkt. De sfeer heeft hier een geheel eigen karakter en u kunt ook hier volop cadeautjes voor de kerst vinden, 's Middags vertrekken we uit Aken en in het begin van de avond brengt de chauffeur, u terug naar uw uitstap- plaats. Inbegrepen reis per Tourist Class bus, code TCL, o.l.v. Oad chauffeur/ reisleider verblijf in een 2- pers.kamer in ***hotel Walram in Valkenburg halfpension (lx diner en ontbijt) Reisnummer: BWNL46-01 vertrek 11 december Lezersprijs 99,- prijs per persoon. Toeslag 1-pers.kamer 12,- Niet inbegrepen, lunches, entreegelden, reserveringskosten, reis- en/of annuleringsverzekering en calamiteitenfonds 2,50. Grensdocumenten: geldig paspoort of identi teitskaart. Minimum aantal deelnemers: 18. Opstapschema (BW), vertrek 11 december Bergen op Zoom 08.00 uur, Roosendaal 08.20 uur, Breda 08.40 uur, Tilburg 09.10 uur, Eindhoven 09.40 uur. Meer informatie en boeken Zie www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (rondreizen). Voor meer informatie of om deze lezersaanbieding te boeken, kunt u contact opnemen met Globe Telefonisch Reisburo, tel. 0900 - 8482 (0,20 pm) o.v.v. reisnummer BWNL46-01 □a Voor algemene vragen over LezersExtra belt u met de afdeling Lezersservice van Brei H M de pzc 08000 231231 of mailt u naar Mtm I lezersextra@pzc.wegener.nl ;18b&S& - Prijswijzigujjjen, zet-en drukfouten voorbehouden. Wij hebben een uniek pakket met 6 flessen Grand Cru wijn uit opeenvolgende jaren (2001 t/m 2006) voor u bemachtigd. Een zeer zeldzame verrijking van uw wijncollectie! Chateau du Roy Saint Emilion Grand Cru 2001 Uitbundige, zeer fruitige geur met veel kruiden. Volle, warme, smaak met veel fruit en lavendel. Chateau Lamarzelle Cormey Saint Emilion Grand Cru 2002 Fruitige, rijke en volle geur met kruidige en rokerige indruk ken. Zeer warme geconcentreerde smaak. Chateau la Rose Pressac Saint Emilion Grand Cru 2003 Zwoele geur met hinten van vanille en hout. Volle romige smaak met impressies jam en karamel. Chateau la Croix Fourney Saint Emilion Grand Cru 2004 De geur is fruitig met hinten van drop. Voile, aardse smaak met impressies van bos- en blauwbessen. Chateau Bon Prince Saint Emilion Grand Cru 2005 Frisse, kruidige geur met nuances van rood fruit en hout. De smaak is vol, gul en soepel met zachte tannines. Chateau l'Epine Saint Emilion Grand Cru 2006 Een aangename geur van kersen en laurier. Vol van smaak, rond, aromatisch en met een hint van drop. Alle opgenomen wijnen zijn originele kasteelwijnen (Mis en Bouteiliesau Chateau) Adviesprijs 119,70 1 Abonneeprijs 59,95 Betalen en bezorging Wij bieden u de meest veilige betalingsmogelijkheid. Nadat u de wijn heeft ontvangen, ontvangt u enkele dagen later de rekening per post. U betaalt dus pas als u uw bestelling heeft ontvangen. U heeft deze binnen maximaal zes werkdagen in huis. Meer informatie en bestellen bestel- opwww.pzc.nl/webwinkel.Ukuntookdebon invullen. Bij vragen over uw bestelling of levering kunt u de website raadplegen of bel 0900-2021352 0,45 per gesprek). BON ZELDZAME GRAND CRU'S Hierbij bestel ik (aantal) x dozen (6 flessen) Grand Cru a 59,95 per doos. Vanaf vier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 bij. U ontvangt de rekening per post nadat de wijn geleverd is. VOORLETTERS VOORNAAM OM OV GEBOORTEDATUM Stuur de volledig in blokletters ingevulde bon in een envelop naar de PZC, Wijnwinkel, Antwoordnummer 10822,7960 WB Ruinerwold. (een postzegel is niet nodig.) De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. EXTRA PZC Voor algemene vragen over LezersExtra belt u met de afdeling Lezersservice van de PZC 0800 - O 231 231 of mailt u naar lezersextra@pzc.wegener.nl Prijswijzigingen, zet- en drukfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 50