(J) H1ensenlinq.nl h.jobse Eulalie Rosalie Klaassen-de Caluwé Uitvaartverzorging Winnaar International Funeral Awards OVERTOOM-GROEN 34 I Zaterdag 15 november 2008 PZC kijk ook op Voor uw belangstelling en hartelijk medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het plotseling overlijden van mijn geliefde man, onze vader en opa Adriaan Dekker betuigen wij u onze hartelijke dank. Uw medeleven heeft ons goed gedaan. M.M. Dekker-Wouters kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, november 2008 Al uw brieven, telefoontjes en persoonlijke blijken van mede leven die wij na het overlijden van mijn man, onze vader, opa en overgrootvader Richard Donovan Dirven hebben mogen ontvangen hebben ons enorm gesteund bij het dragen van ons verlies. Onze hartelijke dank daarvoor. lopie Dirven-Gillissen kinderen kleinkinderen achterkleinkind Middelburg, november 2008 Een woord, een hand, een gebaar doen zo 'n goed Wanneer je iemand die je liefhebt verhezen moet Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve man. onze zorgzame vader en opa Jacobus Joosen ~Ko~ willen wij u hartelijk danken.- Het doet ons goed te weten dat zoveel mensen met ons meeleven. J.N.Joosen- van Kruiningen Kinderen en kleinkinderen Krabbendijke, november 2008 Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van mijn man, onze vader, opa en o-opa Gerhard Martin Kersten Geert Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen en de lieve kaarten ons erg goed gedaan hebben en een grote steun voor ons zijn. C. Kersten-Kreuninger Gerry en Henk, Peter, Ankie en Bram Yvon en Harry, Lia en Ad klein- en achterkleinkinderen Middelburg, november 2008 Uw belangstelling en medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van onze moeder, groot moeder en overgrootmoeder heeft ons zeer goed gedaan. Wij zijn u dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te schrijven, betuigen wij u hiermee onze welgemeende dank. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers en verzorgend personeel van Ter Schorre afdeling R.19. Onze moeder heeft daar haar laatste levensfase mogen doorbrengen en zij werd door hen omringd met alle zorg en tederheid familie Klaassen-Herrebout familie de Ruijter-Klaassen familie Klaassen-Dieleman Sluiskil, november 2008 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het over lijden van onze vader, schoonvader en opa L eendert Koole Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Familie Koole Kamperland, november 2008 Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling, die wij als familie ontvingen tijdens het ziekbed en bij zijn overlijden. Woorden schieten tekort, maar weet dat alle reacties ons een grote troost zijn bij de verwerking van het heengaan van mijn man, onze broer, zwager en oom Cornelis Krocké Kees uit aller naam: Barbera Krocké-Verpoorte Biervliet, november 2008 De warme steun, het medeleven, de vele bloemen, kaarten, telefoontjes en de grote belangstelling na het overlijden van |an Kuiper hebben diepe indruk op ons gemaakt en ons kracht voor de toekomst gegeven. Omdat het ons onmogelijk is om een ieder persoonlijk te bedanken, hopen wij dat u langs deze weg onze dank wilt aanvaarden. Uit aller naam: Rinie Kuiper-Koole Vlissingen. november 2008 Voor de vele persoonlijke bewijzen van medeleven na het overlijden van Marie Mabesoone willen wij u hartelijk danken, het heeft ons enorm goed gedaan. Uit aller naam Leo Mabesoone Oostburg, november 2008 'i De hartelijke wijze van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa Pieter Izaak Markusse heeft ons heel erg goed gedaan. W. Markusse-Versluis Kinderen en kleinkinderen Goes, november 2008 Dankbetuiging Voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden van onze broer en oom Andries Sinke zeggen wij u langs deze weg onze welgemeende dank. Familie Sinke November 2008 Dankbetuiging Wij zijn zeer getroffen door de vele blijken van belangstelling getoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoonvader en grootvader Joost Pieter Snoep Allen die ons bezochten, belden, schreven en die met ons waren bij het laatste afscheid," zeggen wij hiervoor onze hartelijke dank. Pa zou dit zeer op prijs gesteld hebben en wij doen dit ook. H. Snoep-Risseeuw Kinderen en kleinkinderen Groede. november 2008 Uw blijk van medeleven, op welke wijze dan ook, na het over lijden van onze lieve dochter, zus. kleindochter en nichtje Jessie Martens Heeft ons diep geraakt en geeft ons de kracht weer verder te gaan in deze moeilijke fijd. Onze oprechte dank hiervoor. Manfred, Nicolette Meike Martens-Govers Familie Martèns Familie Covers Oudelande, 12 november 2008 Dankbetuiging Daar het ons onmogelijk is een ieder te bedanken voor de over weldigende belangstelling en medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, broer, schoonbroer, oom en neef Werner Josphinus Angela van Opdorp willen wij u langs deze weg onze welgemeende dank betuigen. Alle kaarten, hartverwarmende brieven, bloemen en andere blijken van medeleven hebben ons gesterkt om dit verlies te helpen dragen. Marina van Opdorp-Van Wijnsberghe Manon van Opdorp en Dennis van Cadsand Randy De Decker Familie van Opdorp Familie Van Wijnsberghe Philippine, november 2008 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling, in welke vorm dan ook, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn liefhebbende man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Johannes Kornelis Rottier zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan dat velen, ook u, in ons verdriet hebben meegeleefd en meegevoeld. M. Rottier-Witte Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, november 2008 De overweldigende belangstelling en vele blijken van vriendschap bij het overlijden van mijn man, onze vader en opa Krijn Johan van Schelven hebben ons gesteund in deze moeilijke tijd. Het doet ons goed te weten, dat zoveel mensen zich betrokken bij ons voelen. C.E. van Schelven-Kieboom Fija en Peter Bolkenbaas lordy Marissa - Dankbetuiging Voor uw blijken van belangsteüing en medeleven na het overlijden van Johannes Paulus Marie de Sutter betuigen wij onze oprechte dank. Fant. de Sutter IJzendijke, november 2008 Voor de vele blijken van belangstelling die wij mochten ontvangen bij het overlijden van mijn lieve man, mijn lieve vader en onze bijzondere broer, zwager en oom Wim J.J. Vette Willem (ozias Jeroen betuigen wij u onze welgemeende dank. Uw aanwezigheid, de schriftelijke condoleances, de vele bloemen en uw hartelijke medeleven hebben ons getroost en doen ons beseffen dat Wim een plaats heeft in het hart van velen. In het bijzonder willen wij diegenen bedanken die Wim in zijn laatste jaar zo trouw hebben gesteund. Wij zijn u hier zeer erkentelijk voor. Corinne Vette-Visser Annelies Vette Joseph Benjaminsen Familie Vette Familie Visser Yerseke, november 2008 Janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359 categorie:"Beste Serviceverlening in de Uitvaartsector" Publiekspresentatie fjj|| en feestelijke receptie zaterdag 15 november van 13:00 tot 17:00 uur Aula begraafplaats Goes Meer informatie: www.uitvaart.vg Dillenburglaan 63,4461 TK Goes Tel: 0113-216815, email: info@uitvaart.vg uitvaartverzorging bachweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www.hjobse-uitvaart.nl Uitvaart Zorgcentra Zeeland Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 36