kijko°k°P |f| (flensenlinq.nl Vera Duiveman-Haffert 32 I Zaterdag 15 november 2008 PZC Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is na een kort ziekbed van ons heengegaan onze lieve vader en opa Reinier Cornelis Jansen Sinds 5 januari 1999 weduwnaar van Christina van Ooijen 23 april 1920 t 14 november 2008 Breskens: Bea en |an Keijmel-jansen Reinald Oostburg: Pieter en Bertha Jansen-Schellekens Eline Andrea en Michel Stephan Oostburg: Willem en (olanda (ansen-Kolijn Angela Stephanie Oostburg, 14 november 2008 Correspondentieadres: Langeweg 67 4511 CB Breskens De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 18 november 2008 om 14,00 uur in de Hervormde kerk te Oostburg. De dienst zal worden geleid door Ds. Ph. Beukenhorst, waarna wij onze vader en opa in besloten familiekring naar zijn laatste rustplaats zullen brengen. Alleen schriftelijke condoleances Geen bloemen Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. UITVAARTIEIDERS Jos Sijrier en Jaco Steijn SCHOUWEN-DUIVELAND Telefoon 0111-402000 (dag en nacht bereikbaar) Als na een lang en gelukkig leven, het leven een lijden wordt, is de laatste reis" een opluchting. Rustig en vredig is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, groot- en over- grootmoeder Anna Willempje Willemse-Benthem Velsen, t Vlissingen, 19 februari 1918 13 november 2008 Wij hielden van haar levenslust en veelzijdige interesse en zijn heel dankbaar dat zij zolang in ons midden is geweest. Vlissingen: Hendrik Willemse Vlissingen: Chris Yvonne Willemse Angeline Oliver Marie-Louise, Charlotte Irwin Vlissingen: Willem Gerrie Willemse Martijn Francine Merlijn Thijs Varenka Roman, Sarah, Gilmoure Holtzwihr: Anja Jean Vallon (Frankrijk) Marc Monika Witold. Lidia, Artus Christian De Meesterstraat 97 4384 HH Vlissingen Mijn vrouw, onze moeder en oma is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal plaats hebben op dinsdag 18 november om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Er is gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtig heid in de ontvangkamer van het crematorium. Romeinen 10:13 Want een iegelijk die den Naam des Heeren zal aanroepen, zal zalig worden. Bedroefd delen wij u mede, dat van ons is weg genomen onze zorgzame zus, schoonzus, tante en nicht Leentje Anna Pleune weduwe van Marinus P. de Vrieze Geboren te St. Annaland Overleden te Burgh-Haamstede 25 februari 1920 13 november 2008 Baant: M.|. van Twillert-Quist D. vanTwillert St. Annaland: C. Quist D. Quist-Scherpenisse Goes: M. Quist E. Quist-van Reenen Tholen: A.A. Quist M. Quist-Geilings Neven en nichten Correspondentie-adres: I. Quist Cureestraat 10 4697 BV St. Annaland De rouwdienst zal gehouden worden D.V. dinsdag 18 november om 13.30 uur in de aula op de begraafplaats "Vredehof" aan de Oude Lagezoom te Haamstede. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op genoemde begraafplaats. Na de begrafenis is er in de aula gelegenheid de familie te condoleren. Psalm 84 Verdrietig om haar heengaan, maar dankbaar voor de lange tijd dat zij in onze familiekring mocht zijn, delen wij u mede dat op 13 november is overleden onze schoonzus, tante en nicht Leentje Anna Pleune weduwe van Marinus P. de Vrieze in de leeftijd van 88 jaar. Namens de familie Pleune: I: van den Berge (ex. test.) Burg. M. Bolleiaan 29 4328 LT Burgh-Haamstede Hierbij geven wij u kennis dat in de leeftijd van 88 jaar is overleden tante Leentje Anna Pleune sinds 1991 weduwe van onze oom Marinus Pieter de Vrieze Wissenkerke: M.E. van der Weele-de Vrieze A. van der Weele Haamstede: W.P. de Vrieze A.M. de Vrieze-Ponte da Cunha Rosa Baarn: |.M. Huisman-de Vrieze R.V. Huisman Neven en nichten 13 november 2008 Dankbaar voor alle steun die zij mocht ontvangen is met vertrouwen overleden onze zorgzame tante Leentje Anna Pleune weduwe van M. P. de Vrieze in de leeftijd van 88 jaar. Vechten voor een eigen bestaan enerzijds en haar zorg voor anderen anderzijds maakten haar tot een uitzonderlijke vrouw. Sint-Annaland: J. Quist M. J. Quist-Vroegop Sint-Annaland: C. M. J. Quist Sint-Maartensdijk: M. C. Quist M. P. Bijl Haamstede, 13 november 2008 Zijn lijden is nu voorbij, zijn rust is gekomen. Ie zei: "Ik had nog zoveel willen doen, herinner mij maar zoals toen. Na een lang gevecht moe gestreden, ben je langzaam van ons weggegleden. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij u mede dat toch nog on verwacht is overleden onze zorgzame vader, schoonvader en opa Jacobus Anthonie de Vrieze - Koos - sinds 11 februari 1997 weduwnaar van Jannetje Stoel Haamstede, t Goes, 9 november 1938 12 november 2008 "In het bijzonder bedanken wij de huisartsen, de doktoren en het verplegend personeel van het Oosterschelde ziekenhuis te Goes en de medewerkers van long-revalidatiecentrum Schoondonck" te Breda. Burgh-Haamstede: Ad Stoel Thea Stoel-van Oeveren Ron (in herinnering) Martin en Manon Zierikzee: Patricia en Jeroen Kloosternolstraat 6, Scharendijke Correspondentieadres: A. Stoel Beatrixstraat 1-6 4328 BP Burgh-Haamstede De afscheidssamenkomst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden maandag 17 november om 11.00 uur in "De Putmeet", Ingridstraat 32 te Scharendijke, waarna de begrafenis om 11.45 uur zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Scharendijke. Na de begrafenis is er in genoemd gebouw gelegenheid tot condoleren. Als een druppel kon zeggen hoeveel ik je mis don regende het ■iedere dag Uw warme belangstelling en medeleven na het plotselinge overlijden van mijn lieve man, broer, schoonzoon, onze zwager en oom 'HWiefmiis u. 'c/riaa/i fJioe/ 'f heeft ons heel goed gedaan. Wij danken u hartelijk voor de vele kaarten, brieven en bloemen. Het zal voor ons altijd een blijvende herinnering zijn. Joke Boel-Baarends Familie Boel Familie Baarends Goes, november 2008 Het valt niet mee te omschrijven hoe moeilijk het is om zo plotseling afscheid te moeten nemen van degene die men liefheeft. Jacob heeft ons doen beseffen dat hij zeer geliefd was. De overweldigende belangstelling, de woorden van troost, de bloemen en de vele schriftelijke blijken van medeleven maken de leegte en het gemis niet minder, maar zijn voor ons een grote steun geweest. Onze dank gaat daarom uit naar alle mensen die ons deze steun gegeven hebben. Onze dank gaat uit aan de man die Jacob heeft gevonden en gelijk 112 heeft gebeld. Onze dank gaat uit aan alle hulpdiensten die bij de berging betrokken waren. Onze dank gaat uit aan meneer de Ridder die voor ons en Jacob een toch nog mooie afscheidsdienst heeft kunnen regelen. Met trots kijken wij dan ook als familie terug op de mooie en waardige begrafenis. Familie van der Craats Axel, november 2008 Graag zouden wij iedereen persoonlijk willen bedanken voor de warme belangstelling en medeleven betoond tijdens haar ziekte en na het overfijden van ons aller Opdat dit niet mogelijk is willen wij u op deze manier onze hartelijke dank betuigen. Het heeft ons allen zeer goed gedaan. Rilland: E.J.G. Duiveman Den Helder: Mevr. V. Duiveman en kinderen Oosterbeek: Mevr. E. de Roqy-Hafjért Apeldoorn: Mevr. A.Cramer-Haffert en kinderen Rilland, novemher 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 34