I fj| Hl9nsenlinq.nl opze gut enst mm *5 mm I i< 4 t' Mi Familieberichten (^1 JT1ensenlinq.nl j Janneke de Ruijter-Faas W- 30 I Zaterdag 15 november 2008 PZC ook op Niemand die het weten kan hoeveel wij van je houden Niemand die ons troosten kan in ons verdriet om jou Niemand die begrijpen zal hoe vreselijk wij je missen Niemand die beseffen zal hoe erg de pijn wel is Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw en onze zorgzame ma José Koens-van 't Westeinde echtgenote van Rinus Koens in de leeftijd van 51 jaar. Heinkenszand: Rinus Koens Hansweert: Ricardo Goes: Ramon 13 november 2008 Hurgronjestraat 30 4451 AL Heinkenszand De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden dinsdag 18 november om 10.00 uur in Ontmoetingscentrum 'De Stenge', Stengeplein 1 te Heinkenszand. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren. Hierna zal de crematieplechtigheid in familiekring plaatsvinden in het crematorium te Middelburg. Geen bezoek aan huis. Na een moedige strijd is van ons heengegaan José Wij wensen Rinus.Ricardo en Ramon veel sterkte. Fam Koens-Witkam Fam van Kempen- Koens We hebben het bericht ontvangen dat van ons is heen gegaan na een ziektebed Tante Jose We zijn ontdaan door dit verlies en we houden in onze gedachten wat zij nog heeft getracht te doen voor ons. Wij zullen dit nooit vergeten. We wensen Ome Rinus, Ricardo, Ramon en verdere familie sterkte met dit verlies. Theo en )oey de Baar Wij zijn diepgeraakt door het overlijden van José Koens-van 't Westeinde Wij wensen Rinus, kinderen en verdere familie sterkte toe met dit grote verlies. Namens collega's, directie en RvC van ADZ B.V. Verdrietig zijn wij door het bericht dat 'onze' José is overleden. Wij wensen de familie sterkte. Gemeente Borsele collega's afdeling Buitendienst "Als sterren aan de hemel-staan Erg verdrietig zijn wij dat, na een oneerlijke strijd, is overleden onze lieve collega José Koens Vol bewondering en respect zijn wij voor de manier waarop ze met haar ziekte omging. We zullen |osé allemaal heel erg missen, maar in gedachten zal ze altijd bij ons blijven. We wensen Rinus, Ramon en Ricardo heel veel sterkte met het grote verlies. Sandra, Ronald, Lian, lannie. Christine, Fati, Petra, Jopie, Michiel, Fatrick. lanet, Gerda, Ineke, Agnes, Stèphanie, Anita. Christina, Ko, Arja Heinkenszand, 13 november 2008 God heeft ons geen kalme reis beloofd, .maar wel een behouden thuiskomst. Dankbaar, dat wij haar zolang bij ons mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en oud omaatje Pieternella Hendrikse sinds 1977 weduwe van Willem de Lange 11 juli 1914 t 13 november 2008 Wij willen het verplegend personeel van Zorgcentrum Ter Reede en dr. F. Legemate bedanken voor de liefdevolle verzorging. Wim -in herinnering- Annie en Meüs Wibo en Grietje Mirjam en Edwin -beidein herinnering- Anneke en Frans Marcel en Monique Damien, Amy Sigrid en Mick Nyree, Loïs Piet enTruus Marijke -in herinnering- Sjors en Jean Paul Correspondentieadres: Familie De Bruijn, Anjelierenlaan 59,4382 VD Vlissingen U kunt afscheid van haar nemen op woensdag 19 november van 10.15 tot 10.45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De afscheidsdienst, welke geleid zal worden door ouderenpastor J.H. van den Berg, zal aansluitend om 11.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum plaatshebben. Hierna begeleiden wij haar naar haar laatste rustplaats op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan waar om 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in voornoemd uitvaartcentrum. Na fijne jaren met elkaar te hebben mogen delen, moeten we veel te vroeg en met pijn in ons hart afscheid nemen van mijn dochter, onze zus, schoonzus en tante Leni Mol-Scherpenisse 28 juli 1949 12 november 2008 Lieve Leni, we zullen je nooit vergeten. Kapelle: M.S. Scherpenisse-Boeter Kapelle: Piet en Ineke Scherpenisse Sandra en Marcel Kees Pim Kapelle: Mieke en Dingenis Schipper Myrthe Amber Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze schoonzus en tante Leny Mol-Scherpenisse Wij wensen Henk en de kinderen alle sterkte in deze moeilijke tijd. Truus en Piet de Koster-Mol Monique, Jaap en Noa Mike en Mariska Eveline en Rudi Schuurbiers-Mol Eelke en Lydia Vele fijne herinneringen hebben we aan onze lieve vriendin Leny Mol Jan en Leny, Jeanine, Olav, Rik en Loes, Costiaan en Vivian, Herman en Laurens Bosselaar. Kortgene Als collega's in Arnemuiden werden we vrienden voor altijd. Nu missen we Leni Mol maar koesteren de herinneringen. Henk Ria Marja Roel Wim Maaike Jan Leny Ben Heieen Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. Enige en algemene kennisgeving. Moeder zijn is alles geven, zorgen, lijden, liefde, en leven. Moed er zijn is alles derven, allesen tevreden sterven. Bedroefd, maar dankbaar dat zij vooreen lijdensweg bespaard is gebleven en dat zij nu kan gaan rusten, geven wij kennis van het heengaan van onze lieve moeder, oma en overoma weduwe van P. J. de Ruijter eerder weduwe van W. F. Hofman in de leeftijd van ruim 89 jaar Terneuzen: Jo en Kees Leen (in herinnering) Jannie en Anton Dini en Dirk Tinusen Marian Maatje en Maurits Klein- en achterkleinkinderen Terneuzen,10 november 2008, zorgcentrum "Bachten Dieke", Correspondentieadres: Breitnerstraat4, 4453 GW Terneuzen Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcentrum "Bachten Dieke" voor de goede en liefdevolle zorgen. Op verzoek van onze moeder heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Voor altijd Veel fijne herinneringen Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden Voor altijd in ons hart Peteren Monique Michelle en Maxim Bennieen Janine Orlando en Alonso "f. l -y ,-t - s V- S' :i »kii "I ./Lr -kc. i Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt, zo hebben wij de laatste jaren stap voor stap afscheid van je moeten nemen, wat blijft zijn onze herinneringen. Na een leven van hard werken en zorg voor alles en iedereen die haar dierbaar was, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en 'Oma Stok' Maaike Kuine Stoffels-Verduin sinds 24 oktober 1999 weduwe van Adriaan Pieter Stoffels inde leeftijd van 88 jaar. Marie Stoffels Annemarie en Jack Evelien, Ralph Tonny Jan Stoffels Piet en Mary Stoffels Terneuzen, 14 november 2008 Correspondentieadres: M. Stoffels, Martinus Eijkestraat 29, 4531 HT Terneuzen Woensdag 19 november is er vanaf 14".00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 14.30 uur de afscheidsbijeenkomst aanvangt. Na de plechtigheid kunt u de familie condoleren in het uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar het personeel van Unit A31 en R19 van verpleeghuis Ter Schorre voorde liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 32