M Familieberichten 0 (Densenlinq.nl Colofon Familieberichten MlMaflk ■■■1 Juollèum DverJeden 28 I Zaterdag 15 november 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamilieberichten@ wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl In verwondering en dankbaarheid aan Hem, Die ons samenbracht en in liefdevolle herinnering aan hen die ons ontvielen, geven wij, Willem Moerdijk weduwnaar van Jacoba Beekman Leuntje Dina Boogaard weduwe van Jan Willem van Surp kennis van ons voorgenomen huwelijk op D.V. donderdag 20 november 2008. De huwelijksvoltrekking zal plaatsvinden om 13.15 uur in de Trouwboerderij te Heinkenszand. De kerkelijke bevestiging zal plaatsvinden om 14.30 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Semeente, Havenweg 26 te Nieuwdorp door de weleerwaarde heer ds. C. J. Meeuse. U bent van harte welkom op onze receptie van 17.30 uur - 19.00 uur in restaurant 'De Heyzon', Jufferswegje 31 te Kapelle-Biezelinge. Hertenweg 61 4455 TK Nieuwdorp Telefoon 0113-670044 Prinses Christinastraat 33 4455 BC Nieuwdorp (tevens toekomstig adres) 17 oktober was voor ons een onvergetelijke dag. Een ieder die daar aan heeft bijgedragen, in welke vorm dan ook, hartelijk dank! Aart en Lena Rotte Sjéir Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze zwager, oom en oud-oom Hubrecht Brand echtgenoot van |anna Brand-Koene Wij wensen de familie sterkte toe dit verlies te dragen. namens de familie Koene Meliskerke, november 2008 Huib Brand Een fijne buurman, maar nu in onze herinnering. We wensen Buurvrouw en haar familie veel sterkte toe. De buren Wij zijn verdrietig dat onze altijd vriendelijke buurman Bram Dekker is overleden. Fam. De Bree Mevr. J. Cevaal-Slabbekoorn Fam. Davidse Fam. Louws Fam. Reule Fam. Van der Schuit Fam. De Smit Fam. Wisse Fam. van Keulen Grijpskerke, 12 november 2008 Ons hart is gebroken we hebben je verloren. Ie bent weggerukt uit ons leven, terwijl jij iedereen nog zoveel liefde wilde geven. Verdrietig, maar met liefdevolle herinneringen in ons hart, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame vrouw, ons lief moedertje en omaatje Janny van Eenennaam-Fluijt echtgenote van Ko van Eenennaam 19 november 1943 - t 13 november 2008 Ko van Eenennaam «r Donna, Toya Leo en Desiree Naomi André Cornie en Sonja Gini, Nikita Correspondentieadres: Langeweg10 4431 CG 's-Gravenpolder Dinsdag 18 november is er van 12.15 tot 12.45 uur gelegen heid om afscheid van haar te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in "De Merelhoeve", Lange weg 3 te Nieuw en St. Joosland, gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag ma, Voor altijd in ons hart. Leo en Desiree Oma, als het nu eens waar is, wat ze vertellen dat er misschien echt een hemel is. Zou je me dan meteen willen bellen, omdat ik je nu al vreselijk mis. Liefs, Naomi Lieve Moetie, Wat zal ik je verschrikkelijk missen. Dreetje Lief moedertje, Dank je voor alles. Altijd maar voor anderen klaarstaan en geen tijd voor jezelf. We zullen je pooit vergeten. Cornie en Sonja Lieve oma Janny, Samen lekker wandelen Samen naar de eendjes Altijd met ons bezig We zullen je nooit vergeten. Gini: Oma Janny, ik vind jou lief. Nikita: Ikke ook. f Versl Verslagen en intens verdrietig, maar dankbaar terug- 5 denkend aan de vele mooie gezamenlijke herinneringen, j geven wij kennis dat veel te vroeg van ons is weggenomen J onze lieve zus, schoonzus en tante Janny Lluijt echtgenote van Ko van Eenennaam 19-11-1943 13-11-2008 Janny, we zullen je missen. Bruinisse: Pieteren Jannie Brouwershaven: Leen en Willie Oosterland: Han en Riet Papendrecht: Nellie en Rook (in herinnering) Terneuzen: Annie Oosterland: Dirken Corrie Neven en nichten 13 November 2008 Wij zijn getroffen door het plotselinge overlijden van onze buurvrouw Janny van Eenennaam-Fluijt Wij wensen Ko, kinderen en familie heel veel sterkte. Fam. C. Mol, Mevr. R. Buijsrogge, Fam. K. Kerstens, Mevr. E. Maljaars, Fam. de Bruijne, fam. K. de Koster, Mevr, J. Verbrugge, Fam. M. Dees, Fam. J. van Oorschot kijk ook op Hoog in de sterrenhemel vond ik mijn eigen ster. Deze ster zorgde iedere keer voor lichtpuntjes in m 'n leven. Nu ik niet meer op deze aarde ben, hoop ik vanaf mijn eigen ster kracht aan anderen te geven. Op donderdag 13 november 2008 is thuis rustig ingeslapen mijn lieve, zorgzame vrouw, onze moeder, oma en overoma Nel Hoogesteger-Hoogstraate echtgenote van lan Hoogesteger in de leeftijd van 75 jaar. Krabbendijke: |an Hoogesteger Biezelinge: Max en Marijke Rilland: Annie en Gerard Roosendaal: Lia en Giel Goes: Nelleke en Jurrie Goes: Anthonie en Mark Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Oostkilhoek 114411 DZ Rilland Mijn vrouw, onze moeder en oma is thuis, waar u nog even bij haar kunt zijn op zondag 16 november tussen i3.00 en 15.00 uur. We nodigen u uit om samen met ons afscheid van haar te nemen op dinsdag 18 november om 11.30 uur in kerk gebouw 'De Levensbron', Valckenisseweg 12 te Rilland. Hierna is er in bovengenoemde kerk gelegenheid de familie te condoleren. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Neeltje Adriana Hoogstraate echtgenote van Jan Hoogesteger op de leeftijd van 75 jaar. Krabbendijke: Hoogstraate C. Hoogstraate-Geluk Krabbendijke: J. de Koeyer-Hoogstraate J. de Koeyer Veldhoven: M. Hoogstraate L. Hoogstraate-van de Bogerd Oosterhout: C. Hoogstraate N. Hoogstraate-Lindhout Neven en nichten Rilland, 13 november 2008 Sterker dan de dood is de herinnering, en die blijft Nel Hoogesteger-Hoogstrate J. v. Zweden t -M. v. Zweden Hoogesteger t H. v. d. Durpel t - J. v. d. Durpei hoogesteger S. Hoogesteger -C. Hoogesteger Beersnta T. Polderman - T. Polderman Hoogesteger Liefde, bezorgdheid en trouw woorden, zo toepasselijk op jou. In dankbare herinnering onze lieve vriendin Nel Hoogesteger Kees en Corrie Hoogesteger-Meliefste Rilland. 13 november 2008 Wij zijn diep getroffen door het overlijden van Nely van der Staal oud lid van de Lotus kring Zeeuws-Vlaanderen Wij wensen haar man, kinderen en kleinkinderen en verder familie heel veel sterkte toe, Namens de Lotuskring Zeeuws-Vlaanderen West Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze donateur de heer Theophiel Petrus Boerjan Wij wensen zijn vrouw, kinderen en naaste familie veel sterkte om dit zware verlies te dragen. Supportersclub De Purperen Hei

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 30