k QjobTrack.nl banen NeHaLëfrNia Hoofd Administratie Beheer Méér dan mooi BADHOTEL DOMBURG WELKOM ADMINISTRATIEF MEDEWERKER m/v C LEARWATER GROUP Ervaar zelf de chemie van Clearwater Group le Stuurlieden Ambitieuze 2e Stuurlieden Hoofd Werktuigkundigen Kijk ook op PZC Zaterdag 15 november 20081 51 EP De gemeente Goedereede koestert een aantal van de mooiste plekjes van Nederland. De uitgestrekte stranden van Ouddorp, het prachtige oude centrum van Goedereede, de haven van Stellendam en de mooie natuur van de Kwade Hoek: dit zijn de trekpleisters voor vele tienduizenden recreanten die jaarlijks de gemeente Goedereede bezoeken. 'Meer dan mooi' is een slogan die de gemeente Goedereede echter niet voor niets hanteert! Naast het behouden van het mooie cultuurhistorisch erfgoed speelt de gemeente Goedereede ook in op nieuwe ontwikkelingen. Ruim 100 betrokken medewerkers zijn bij de gemeente werkzaam om hier hun steentje aan bij te dragen, help je mee? Het werk: afwisselend en uitdagend De organisatie van de gemeente Goedereede bestaat uit twee sectoren (publiekzaken en grondgebiedzaken) en een stafafdeling (bestuurs- en ma nagement ondersteuning). De sector publiekzaken bestaat uit de cluster publieksbalie, de cluster maatschap pelijke ontwikkeling en het zwembad. Als consulent werk 8i inkomen werk je op de cluster maatschappelijke ont wikkeling. Je behandelt de aanvragen op het gebied van sociale zekerheid. Je voert in dit verband de noodzake lijke intakegesprekken en je houdt rechtmatigheids- en doelmatigsheids- onderzoeken. Daarnaast voer je overleg met scholings-instellingen en re-integratiebureaus. Je adviseert over de te nemen beslissingen aan de hand van wet- en regelgeving, juris prudentie en het gemeentelijk beleid. Ten slotte voer je administratieve werkzaamheden uit ten behoeve van de uitbetaling van uitkeringen levensonderhoud. De eisen: initiatiefrijk en gedreven Wij zoeken een enthousiaste collega die niet bang is om initiatief te nemen. Je bent gedreven en je gaat graag met mensen om. Je hebt een relevante opleiding (minimaal MBO) en praktijkervaring. Je kunt je prima uitdrukken in woord en geschrift en je beschikt óver goede contactuele eigenschappen. Daarnaast heb je affiniteit met automatisering en je bent zeer accuraat. De beloning: plezierige collega's, plezierige extra's Bij de gemeente Goedereede kennen we duidelijke verantwoordelijkheden. Er heerst een plezierige, open werk sfeer. Een salariëring in schaal 8 (max. 3.027,00) en een prima pak ket secundaire arbeidsvoorwaarden vormen de beloning voor deze functie. Solliciteren? Meer informatie? Stuur je sollicitatiebrief met uitgebreide cv vóór 29 november aanstaande naar het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Goedereede, bij voorkeur over de mail: sollicitatie @goedereede.nl. Het post adres: postbus 38,3253 ZG Ouddorp. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met Helma Hilders-Tax, sectorhoofd grondgebied zaken (0187-497764). Voorvragen over de werving- en selectieprocedure kun je contact opnemen met Gert van Nieuwaal, beleidsmedewerker P81O (0187-497785). Algemene informatie over de gemeente Goedereede vind je ook op internet: www.goedereede.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. SP STEDELIJKE SCHOz. ^.ENSCHAP Nehalennia Stedelijke Scholengemeenschap in Middelburg zoekt per direct een Het hoofd Administratie Beheer is verantwoordelijk voor de uitvoering van de planning en controlcyclus en geeft leiding aan de medewerkers administratie, financiën, personeelszaken en facilitaire dienstverlening. De kandidaat die wij zoeken heeft ervaring in of affiniteit met het onderwijs, is accuraat en resultaatgericht. Behalve deze belangrijke professionele eigenschappen vinden wij het belangrijk dat onze nieuwe collega een mensgerichte persoonlijkheid is in de omgang met collega's en leerlingen. Het betreft een volledige betrekking, die vooralsnog wordt gewaardeerd in schaal 11 van de CAO-VO (max. 4111,-) afhankelijk van kennis en ervaring. De vakantieregeling Voortgezet Onderwijs is van toepassing. Wilt u meer informatie over deze vacature? Kijk dan op: www.nehalennia.nl Een informatiepakket kan worden aangevraagd bij mevr. L. Grozema-Goedegebure, d i rectiesecreta resse (0118-655755 Uw sollicitatie kunt u tot uiterlijk 29 november 2008 richten aan: Nehalennia S5G, t.a.v. de rector dhr. drs. L.K. de Kraker, Postbus 83, 4330 AB Middelburg of per e-mail aan mevr. L. Grozema-Goedegebure, l.grozema@nehalennia.nl Q n^npsbireCiassic Wij heteri je binnenkort graag van harte welkom binnen ons ambitieuze team. Wij hebben de volgende vacature voor de financiële administratie voor 3-4 dagen per week Voor meer informatie omtrent de vacature verwijzen wij je naar onze website www.werkenbiibadhotel.nl hier vind je ook ons sollicitatieformulier of vraag deze aan via hdevissertabadhotel.com of bel 0118-588804. Badhotel Domburg heeft haar medewerkers veel te bieden: een uitdagende werkomgeving, een CAO+ salaris, een maximale reiskostenvergoeding, een ruime studiekostenvergoeding, gratis sportmogelijkheden en de voordelen van 'Hampshire Hotels'. Eigen vervoer is een pré. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. tT'|i:: w De Clearwoter Group is een jonge, dynamische rederij met 7 moderne chemicoliën- tankers in de vaart. Wij vervoeren voor vrijwel alle bekende chemieconcerns een grote verscheidenheid aan chemicaliën. Met onze schepen bedienen we het ge hele gebied van Noord-West Europa. Wij bieden interessante en afwisselende functies bij een groeiende rederij met een persoonlijke benadering. Wij bieden uitstekende arbeids voorwaarden volgens de bedrijfs-CAO met aantrek kelijke salarissen en een 13e maand. Daarnaast kennen wij een zeer aantrekkelijk vaar-verlofsysteem van 7 weken op en 7 weken af. Meer informatie? www.dearwatergroup.nl In 2008 is het nieuwste schip, MT Coolwater, in de vaart gegaan. Begin 2009 zal het zusterschip, MT Capewater, in de vaart gaan. Vanwege deze uitbreiding van de vloot zijn wij op zoek naar: Wij zoeken 1 e stuurlieden die ervaring hebben met het werken op een tanker. De geschikte 1 e stuurman heeft bij voorkeur ervaring op een chemicaliëntanker, maar ook voor stuurlieden met ervaring op olie-, gas-, of pro ductentankers bieden wij mogelijkheden. Wij bieden uit stekende promotiekansen bij een groeiende rederij. Wij zoeken ambitieuze 2e stuurlieden die opgeleid willen worden tot gespecialiseerde stuurman op chemicaliën- tankers. Ben je in bezit van een MBO of HBO maritieme opleiding, heb je enkele jaren gevaren als stuurman, ben je leergierig en zie je deze kans als een uitdaging, dan ben jij de stuurman die wij zoeken! Ervaring op een tanker is geen vereiste. Binnen de vloot van de Clearwater Group bestaan er, afhankelijk van de ervaring en interesse, verschillende mogelijkheden. Voor enkele schepen zijn wij op zoek naar een ervaren Hoofd werktuigkundige, die als enige machinist aan boord volledig zelfstandig zijn taken kan uitvoeren. Op de nieuwste schepen van de Clearwater Group geeft de HWTK leiding aan meerdere medewer kers in een zeer complete en moderne machinekamer. Heb je interesse in één van deze functies, dan kun je solliciteren via het sollicitatieformulier op onze site www.clearwatergroup.nl, vergeet niet uw CV mee te sturen. U kunt ook uw sollicitatiebrief en CV sturen aan: Clearwater Group, t.a.v. Leonie Waardeloo. Voor informatie over de functies of over onze rederij kunt u telefonisch contact opnemen op telefoonnummer+31 (0)786410440. Clearwater Group Postbus 361 2950 AJ Alblasserdam t: +31 (0)78 6410440 f: +31(0)78 6413891

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 147