EP: Minet m/v Verkoopmedewerker m/v y I Hogeschool U"WZeeland COPD is levensgevaarlijk Stichting Agogische Zorgcentra Zeeland Intensief Pedagogische Thuishulpverleners Ambulant Hulpverleners Crisisteam Gedragsdeskundige Speltherapeut Psychomotore therapeut Werkbegeleider Gezinshuisbegeleider Groepsleiders Lid en/of voorzitter Cliëntenraad MIV 50 I Zaterdag 15 november 2008 PZC Kijk ook op QjobTrack.nl Vanwege het vertrek van enkele statutair niet herbenoembare leden van de Raad van Toezicht is de Stichting Hogeschool Zeeland op zoek naar nieuwe Leden Raad van Toezicht rP Hét kennisinstituut aan de Zeeuwse kust! Hogeschool Zeeland is hét kennisinstituut voor hoger beroepsonderwijs in de provincie Zeeland, met een unieke ligging aan de Zeeuwse kust. De HZ telt zo'n 4000 studenten die bij ons een voltijd-, deeltijd- of duale opleiding volgen. Jaarlijks volgen ook honderden particulieren een cursus of opleiding. De HZ is gevestigd op drie locaties, twee in Vlissingen en één in Terneuzen. De Leden beschikken als generalist over relevante bestuurlijke ervaring/deskundig heid op een of meerdere van de navolgende expertisegebieden: financiën, personeels management, onderwijs, juridische zaken. Deze ervaring dient te zijn opgedaan binnen het bedrijfsleven, de overheid of een maat schappelijke organisatie. Als lid van de Raad van Toezicht heeft u de taak om tezamen met de andere leden toezicht te houden op het beleid van het College van Bestuur en op de algemene gang van zaken betreffende de Stichting Hogeschool Zeeland, staat tevens het College van Bestuur bij met raad en advies. Op deze werkzaamheden is van toepassing de Branchecode Governance HBO, zoals gepubliceerd in februari 2006. De leden van de Raad van Toezicht komen vier tot zes maal per jaar bijeen, exclusief eventuele ingelaste vergaderingen. Het is van belang dat u woont en/of werkt in de directe nabijheid van een van de vestigingen van Hogeschool Zeeland. Meer informatie Algemene informatie over Hogeschool Zeeland treft u aan op www.hz.nl, waar onder andere is gepubliceerd het jaarverslag 2007. Voor een algemene oriëntatie kunt u contact opnemen met de heer drs. H. Simons, voorzitter Raad van Toezicht, tel. 0113 23 45 61 of e-mail rvb.goesd>zzlnd.nl of de heer ir. A.P. de Buck, voorzitter College van Bestuur, tel. 0118 48 9315 of e-mail adri.de.buckiahz.nl Sollicitatie Uw sollicitatiebrief inclusief curriculum vitae kunt u tot 29 november 2008 onder vermelding van "Vacature RvT" richten aan de heer drs. H. Simons, voorzitter Raad van Toezicht van Stichting Hogeschool Zeeland, p/a postbus 364, 4380 AJ Vlissingen. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Meer inhoudelijke informatie over deze functie en de procedure vindt u op: www.hz.nl -l'.'M'I.H.II- Üv LCD-Plasma-DVD-Hifi-Telecom-Huishoudelijke apparatuur \otlZmfaKVhf J Segeersstraat 25-27 - 4331 JM Middelburg TeL 0118-613060 - epminet@ zee land net, ril Minet Electronic Partner, met vestigingen in Middelburg, Goes en sinds kort ook in Binnenuit te Heinkenszand, zoekt een verkoopmedewerker voor ons filiaal EP:Minet te Middelburg. Wij zijn een detailhandel in, apparatuur van de betere merken wit- en bruingoed. Deze verkopen, leveren en installeren wij zelf. Ook de service wordt door ons zelf verzorgd. Wegens toenemende drukte zijn wij op zoek naar een gemotiveerde: 38 uur per week U heeft ervaring heeft met de verkoop van elektronische apparatuur. Een representatief voorkomen is een must. Wij bieden een goede werksfeer in een leuk team. Salaris volgens CAO. Sollicitaties met CV en pasfoto aan: Dhr.Rob Minet Segeersstraat 27, 4331 JM MIDDELBURG Tel. 0118-613060. epminet@zeelandnet.nl Geef méér, koop kaarten en cadeaus op unicefshop.nl COPD is een ongeneei ziekte. Roken is de bel oorzaak, maar niet de Kijk voor meer informatie op astmafonds.nl (Gratis advertentie) Astma 1 Fonds 1 Laat ze niet alleen staan. FondsSlachtofferhu Giro 6700 Werkt voor de jeugd Stichting Agogische Zorgcentra Zeeland (AZZ) biedt diverse vormen van geïndiceerde jeugdzorg en AWBZ-zorg voor licht-verstandelijk gehandicapte jeugd in de leeftijd van o tot 18 jaar, en zonodig tot 23 jaar. Wanneer opvoeden niet vanzelf gaat, helpt AZZ gezinnen om zo snel mogelijk weer zelfstandig de situatie aan te kunnen. Dat doen we samen met kinderen en ouders, bij voorkeur thuis in het eigen gezin. Maar als het nodig is, biedt AZZ ook aanvullende dagbehandeling of verblijf en behandeling in een pleeggezin of een behandelgroep. Wij zijn op zoek naar: Spreekt dit je aan? Ga dan voor meer informatie over deze en andere vacatures naar onze website www.sticht- ingazz.nl. Stichting Agogische Zorgcentra Zeeland intensieve pedagogische thuishulp (naschoolse) dagbehandeling pleegzorg 24-uurs verblijf en behandeling crisishulp begeleid zelfstandig wonen OOSTERSCHELDEZI EKEN HUIZEN Voor de Cliëntenraad zoeken wij een enthousiaste: Functie-informatie: De Cliëntenraad maakt gevraagd en ongevraagd opvattingen kenbaar en doet voorstellen aan het ziekenhuis over alle aangelegenheden betreffende patiëntenzorg.Tevens adviseert de Cliëntenraad het ziekenhuis over voorgenomen besluiten van de Raad van Bestuur met betrekking tot het zorgbeleid van het ziekenhuis, plannen tot vernieuwing of ingrijpende ver bouwing van het ziekenhuis. Ook met betrekking tot het bewaken van de zorg voor kwaliteit, patiëntenrechten, privacyreglement, patiëntenvoorlichting en klachtenbehandeling geeft de Cliëntenraad advies. De Stichting Oosterscheldeziekenhuizen hoopt op zeer korte termijn te fuseren met Ziekenhuis Walcheren. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij zich in zullen zetten om deze fusie tot een succes te maken. Wij zoeken: Een kandidaat die bereid is zich te verdiepen in de actuele ontwikkeling in de gezondheidszorg, bestuurlijke ervaring heeft, bereid is deel te nemen aan specifieke scholing of training, inwoner is van Schouwen-Duiveland, Noord- of Zuid-Beveland, deelneemt op persoonlijke titel, minstens één jaar beschikbaar is en ervaring heeft met patiëntenverenigingen (is een pre). Interesse Verdere functie-informatie is te verkrijgen bij de Raad van Bestuur, telefoon (01 13) 234 560. Sollicitaties: Uw sollicitatiebrief én curriculum vitae kunt u, onder vermelding van het vacaturenummer SOZ 08.54 vóór 28 november 2008, richten aan de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen, t.a.v. de Raad van Bestuur, bestemmingsnummer 59, Postbus 106,4460 BB Goes. Acuisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. zf

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 146